מכבי נתניה

גירסה מלאה: למרות שהיה צפוי. תודה.
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
תודה על רוח הלחימה והרצון אנחנו עוד לא שם אולי בעתיד נהיה.
ועכשיו אני בפקקים ביציאה ולא נוהג אז יש לי זמן לשחזר קצת את מה שראיתי ומיקצועית המשחק הזה הבליט את כל החולשות שלנו אין קישור אחורי אין מגנים יעילים שתומכים בהתקפה ואם ערן לוי חלש אז גם משחק התקפה אין לנו .
בקיצור יוסי צריך לבנות קבוצה כמעט מ אפס וזה ממש לא הולך להיות פשוט אז ניתנחם בקהל הנהדר שלנו ולילה טוב.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
סליחה שאני אומר את זה אבל זה כנראה מעצבים ועצב ביחד אבל מעניין אותי כמה מהקהל המדהים הזה יבוא ביום שני ב 18 להודות כמו שצריך לשחקנים
בכל זאת משחק בית אחרון

Sent from my iPhone using Tapatalk
2300 בלחץ.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
אני בספק רב

יש תחושה מסויימת של החמצה עקב היום הבינוני שתפסה היריבה, כי אנחנו יודעים היטב למה היא מסוגלת ביום סביר. אולי היה ניתן להפיק עוד בקוניונקטורה שהזדמנה לנו בערב זה, אבל דבר לא ימחק את הטעם המתוק של הטרק הנפלא שעשתה הקבוצה בעונה זו במפעל הגביע.
יש לך מילים פחות מפוצצות בלקסיקון ..?
לגבי קרית שמונה .. אני לא יודע מי החליט שהיא תפסה יום רע. מכבי נתניה שיחקה בונקר עד הגול שזה מעל מאה דק. זה לא דבר קל לפיצוח. אם היינו משחקים פתוח היית רואה מין הסתם משחק אחר.
(08-May-2014 0:11)זיו פלם כתב: [ -> ]סליחה שאני אומר את זה אבל זה כנראה מעצבים ועצב ביחד אבל מעניין אותי כמה מהקהל המדהים הזה יבוא ביום שני ב 18 להודות כמו שצריך לשחקנים
בכל זאת משחק בית אחרון

אני לא חושב שהמשחק ביום שני הוא מדד. אמצע שבוע, שעה מחורבנת, חוסר חשיבות ורק כמה ימים אחרי השיברון לב. באופן טבעי לא תהיה כמו גדולה. המבחן האמיתי הוא עונה הבאה.
(08-May-2014 1:11)Gadi כתב: [ -> ]
(08-May-2014 0:11)זיו פלם כתב: [ -> ]סליחה שאני אומר את זה אבל זה כנראה מעצבים ועצב ביחד אבל מעניין אותי כמה מהקהל המדהים הזה יבוא ביום שני ב 18 להודות כמו שצריך לשחקנים
בכל זאת משחק בית אחרון

אני לא חושב שהמשחק ביום שני הוא מדד. אמצע שבוע, שעה מחורבנת, חוסר חשיבות ורק כמה ימים אחרי השיברון לב. באופן טבעי לא תהיה כמו גדולה. המבחן האמיתי הוא עונה הבאה.

ואני בליברפול...
היום שיחקנו בדיוק כמו שקבוצות באו לשחק נגדנו כל העונה.באנו לשחק על 0:0 ואולי לגנוב גול במתפרצת.כמו שלא אהבנו וקיטרנו על המשחקים המשעממים בתחילת העונה,זה מה שעשינו היום לק״ש.שאף אחד לא יבלבל את המח ויגיד שק״ש תפסו יום חלש,ק״ש קבוצה מצוינת שלא היינו שוים לה אפילו דקה אחת מתוך המאה ועשרים דקות.נקודת האור היחידה במשחק הזה היא דווקא משחק ההגנה של הקבוצה היום.מה שהוכח היום(שוב) זה שיש לנו קבוצה מצוינת לליגה הלאומית,וקבוצת תחתית לליגת העל.אם רוצים פליאוף עליון צריך חריש עמוק בקבוצה ובמיוחד בקישור ובהתקפה.
רשימת קניות לעונה הבאה 2 בלמים זר וישראלי, 2 מגנים רצוי ישראלים , 2 קשרים - 1 50/50 זר ו1 אחורי ישראלי, 3 חלוצים , 2 זרים ו1 ישראלי

עמודים: 1 2
Reference URL's