מכבי נתניה

גירסה מלאה: החיים מלאי הפתעות לכאן ולשם
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
כבר שבועיים יש לנו ( לבת הצעירה לבן - חייל ולי ) במגרה שלושה כרטיסים למחר
אלא שמיום חמישי האחרון , החלו מעט עננים אפורים.. לצבוע את הצהוב שחור. כוונתי לכך שבבסיס שהבן משרת , הוחלט על תרגיל ממחר עד כולל יום חמישי ולמרות כל הניסיונות , הוא לא הצליח לשכנע את המפקדים שלו לוותר עליו לפחות לכמה שעות . המסקנה הבלתי נמנעת כנראה לצערנו !: כרטיס אחד יישאר מיותם והבן יצטרך לתפקד כרגיל ? בבסיס לקראת ה משחק מחר , אחרי 36 שנה וכו . אני משער שאין מה להרבות במילים לגבי הרגשת הפ ס פ ו ס הענק וממול , ניצבת המחויבות ! של השרות הצבאי על כל הכרוך בכך. החלטתי להעלות את הנושא גם כדי לנסות למצוא מעט עידוד מחברים - אוהדי הצהוב שחור , קבוצתנו האהובה ובמקביל להעביר את התמיכה למי אם אכן וסביר שקיימים עוד אוהדים , כולל חיילים ,אשר לא יצליחו לראות את הגמר מחר .
ברגעים הכי קשים ...
שיוציא גימלים או שיברח לכמה שעות Smile
בחיים לא הייתי מוותר על הגמר . הייתי מוכן לקבל ריתוק שבוע או כלא בכייף.
כמה ימים ״דפוק״ שווים את הגמר Smile
(06-May-2014 23:07)אופיר34 כתב: [ -> ]כמה ימים ״דפוק״ שווים את הגמר Smile

אם חס וחלילה יראה הפסד ואח״כ עוד יצטרך לשלם על זה בדפוק,לא נראה לי שזה הדבר הכי כיף...אבל האמת,לא יודע איך הייתי נוהג...Huh
שום דבר בעולם לא שווה פיספוס של גמר,תגיד לבן שלך לקפוץ לביקורופא וגימלים בראבק
(06-May-2014 23:48)ranelbaz כתב: [ -> ]שום דבר בעולם לא שווה פיספוס של גמר,תגיד לבן שלך לקפוץ לביקורופא וגימלים בראבק

זה עלה בשלב מסויים אבל מעבר לזה שלא בקלות נותנים שם גימלים , זה היה שקוף ולא היה מתקבל טוב ביחידה שלו . תודה בכל מקרה .
(06-May-2014 23:24)אלון כתב: [ -> ]

אם חס וחלילה יראה הפסד ואח״כ עוד יצטרך לשלם על זה בדפוק,לא נראה לי שזה הדבר הכי כיף...אבל האמת,לא יודע איך הייתי נוהג...Huh

אם ואם ואם....
כדורגל (ובטח מכבי נתניה) זה לא תעודת ביטוח.... אם כיף היה הקריטריון כנראה שהחיים שלנו היו נראים אחרת ב 25 שנה האחרונות.
שאבא שלי לקח אותי על הכתפיים בגיל 4 לראות את מכבי נתניה הוא לא שאל אותי קודם אם אני מעדיף ללכת לראות את הפועל. למציאות הזאת נולדנו וזה כבר לא ישתנה כנראה.

ובקיצור, למשחק מחר כולם חייבים להגיע אלא אם מדובר בקיפוח נפש. ו"דפוק" זה לא פיקוח נפש Wink
(06-May-2014 23:24)אלון כתב: [ -> ]

יהיה בסדר . לפחות נקווה !!! שמחר בשעה הזו הגביע ...
בוקר טוב
הערב ציון אירוע מכונן של מכבי נתניה המתחדשת.

הערב הזה ייתן את הכיוון החדש של מועדון ישן שמחזיר עטרה ליושנה.

הערב הזה אמור להפסיק את כל עידן היובש והבצורת.

הערב הזה עם קהל ענק ושחקנים שאפתנים ייצר לנו שמחה גדולה לה חיכינו וייחלנו עשרות שנים.

אז שיהיה בוקר טוב היום ובפרט מחר בבוקר...
שיהיה יום יפה ונחמד
ושיהיה ערב נפלא עם חוויה נהדרת.

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk

אני אוהד את הקבוצה משהו כמו 50 שנה והאירוע המתוק ביותר היה בתום משחק הגביע שבו זכינו בדאבל.

אני מאוד מקווה ומצפה שההיסטוריה חוזרת הערב.

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk
Reference URL's