מכבי נתניה

גירסה מלאה: עכשיו בחגיגות העצמאות.
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
פגשתי ידיד ותיק שחקן העבר טופול שרגא טופולנסקי אמר לי אתם כל אוהדי נתניה באים עם האף למעלה חיים באופוריה מהעונה שעשיתם חבל עלכם אם תפסידו פחות מ2 0 תגידו תודה אמרתי תודה עד יום רביעי אני ממשיך לחלום.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
שרגא טופןלנסקי היה מטובי הבלמים ידעה נתניה.
כשהוא היה מורחק היה ברור שמפסידים בלעדיו.

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk

מי שלא מאמין לא יגיע לכלום.
אני מקוה שהשחקנים של הדור הנוכחי מאמינים ביכולתם לחזור עם הגביע.

(05-May-2014 23:08)amir כתב: [ -> ]פגשתי ידיד ותיק שחקן העבר טופול שרגא טופולנסקי אמר לי אתם כל אוהדי נתניה באים עם האף למעלה חיים באופוריה מהעונה שעשיתם חבל עלכם אם תפסידו פחות מ2 0 תגידו תודה אמרתי תודה עד יום רביעי אני ממשיך לחלום.

שילך ידחוף אצבע לתחת!!!
סגנון בנוסח "רשע נה הוא אומר".
וכי הוא כבר לא נתנייתי.
את מי הוא אוהד? קבוצת האם שלו מה גדל התפתח ושיחק כל עוד זכרו את שמו אינה מכבי נתניה?

חברה אולי לא הובנתי כהלכה שרגא לא בא ברע להיפך הוא אמר שהוא רק מקווה שאין לנו ציפיות מיתרות כדי שלא נתאכזב הוא מאחל לניצחון נתנייתי .

(06-May-2014 1:52)amir כתב: [ -> ]חברה אולי לא הובנתי כהלכה שרגא לא בא ברע להיפך הוא אמר שהוא רק מקווה שאין לנו ציפיות מיתרות כדי שלא נתאכזב הוא מאחל לניצחון נתנייתי .

גם כן איחולים ,זה ספורט ובטח בכדורגל הכל יכול להיות.....גם במקרה הגרוע שאני לא שותף לו.....זו עונה גדולה בכל המובנים...בעלים..מאמן..אוהדים...בכל תוצאה יש להשאר ולהריע לקבוצה שהחזירה בגדול על העונה הקודמת...
(06-May-2014 9:34)davidb7 כתב: [ -> ]
(06-May-2014 1:52)amir כתב: [ -> ]חברה אולי לא הובנתי כהלכה שרגא לא בא ברע להיפך הוא אמר שהוא רק מקווה שאין לנו ציפיות מיתרות כדי שלא נתאכזב הוא מאחל לניצחון נתנייתי .

גם כן איחולים ,זה ספורט ובטח בכדורגל הכל יכול להיות.....גם במקרה הגרוע שאני לא שותף לו.....זו עונה גדולה בכל המובנים...בעלים..מאמן..אוהדים...בכל תוצאה יש להשאר ולהריע לקבוצה שהחזירה בגדול על העונה הקודמת...

מסכים... רק שההערכה שלו ל2-0 גם אם תהיה לכל מחצית... סבירה בהחלט
לו היינו מציאותיים,לא היינו אוהדים
נולדנו לסבול,רגעי האושר והתרוממות הרוח בודדים ובטלים בשישים לעומת מפחי הנפש והאכזבות.
והחודש וחצי האחרון(ששיאו מחר ב20:00) הוא מאותם תקופות קצרות מועד על סקלת הלו"ז הארוכה שלנו כאוהדים.
נוח להנות מהאשליה ומאותם משפטים מחוזיים שמציפים אותנו בפרט ואת אמצעי התקשורת בכלל,לא מנסה לתקן את כל אותם אופטימיים ומבין לאימרות הפסימיות.
אם לא נבוא עם תחושות ניצחון,אז למה לנו להגיע מההתחלה? הגביע יהיה צהוב!!...ואם לא? ניהיה מאוכזבים יומיים ונמשיך הלאה,לא קרה כלום!
אם נפסיד אני אהיה יותר מוטרד מהטפטוף נוטף הארס בדיווח של אפי ישראל. אם הוא דובר אמת אלו לא בשורות טובות.
לגבי הקבוצה - הפסד לא יגרע מהעונה הזו. יחסי הכוחות ברורים מראש ולכולם. 20 אלף נתנייתים אמרו את דברם ואני רק תקווה שיהיה לזה ביטוי במנויים והקהל במהלך העונה.
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's