מכבי נתניה

גירסה מלאה: אווירה בעיר
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
לפני כמה זמן נתנו רעיונות לשיווק ופרסום , אחד הרעיונות שנתתי היה לתלות שלטים על הגשרים שחוצים את העיר, אני שמח שכך עשו אם גם אם זה לא בגללי.

בנוסף 90 fm יעשו יום שידורים מיוחד לפני ואחרי המשחק . בנוסף המשחק ישודר גם ברדיו 90fm ככל הנראה , אם יקבלו אישור .
אני מקווה שאורן עטייה יהיה זה שישדר , המון זכרונות טובים כשהוא צועק עלינו ליגה עלינו ליגה.

שכל אוהד יתלה יחד עם דגל המדינה ביום העצמאות גם דגל מכבי נתניה או צעיף , כי זה זה גם החג שלנו.

[attachment=128]

[attachment=129]
לי מאוד הפריע לי פוסט שעלה אתמול באתר הרישמי "מהרו והבטיחו את מקומכם באירוע החד פעמי".
ואני שואל מתי כבר לעזאזל אנשים במערכת הזו יחליפו כבר דיסק ויפסיקו לחשוב בקטן, כי מי שחושב בקטן יישאר תמיד קטן.
(02-May-2014 14:07)פיליפצוק כתב: [ -> ]לי מאוד הפריע לי פוסט שעלה אתמול באתר הרישמי "מהרו והבטיחו את מקומכם באירוע החד פעמי".

ואני שואל מתי כבר לעזאזל אנשים במערכת הזו יחליפו כבר דיסק ויפסיקו לחשוב בקטן, כי מי שחושב בקטן יישאר תמיד קטן.

נפקדות של 36 שנה שמסתיימת העונה היא באמת אירוע חד פעמי, מעתה הנפקדות תהיה של שנה עד שלוש שנים לכל היותר.
כך אני רואה את זה.

פיליפצוק, תחיה את הרגע ותהנה כי הוא לא יחזור עד מאי 2015.

Sent from my RM-892_eu_403_netherland using Tapatalk
(02-May-2014 14:07)פיליפצוק כתב: [ -> ]לי מאוד הפריע לי פוסט שעלה אתמול באתר הרישמי "מהרו והבטיחו את מקומכם באירוע החד פעמי".

לחלק גדול מהאוהדים זה כמו איבוד בתולים, משהו שהם יעשו הרבה בחיים, אבל הפעם הראשונה היא מיוחדת...

נקווה שיגמר באורגזמהBig Grin
(02-May-2014 16:48)אריאל כתב: [ -> ]

לחלק גדול מהאוהדים זה כמו איבוד בתולים, משהו שהם יעשו הרבה בחיים, אבל הפעם הראשונה היא מיוחדת...

מקווה שלא יהיו אימפוטנטים בפעם הראשונה...Huh
(02-May-2014 17:54)אלון כתב: [ -> ]
(02-May-2014 16:48)אריאל כתב: [ -> ]

מקווה שלא יהיו אימפוטנטים בפעם הראשונה...Huh

מחצית ראשונה משחק מקדים מחצית שניה מעבר להבקעה
Reference URL's