מכבי נתניה

גירסה מלאה: קופות, כרטיסים והמשך מכירה לגמר הגביע לקראת המשחק מול אחי נצרת:
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
מחר החל מהשעה 18:00 תפתחנה הקופות למכירת כרטיסים למשחק הליגה, משחק גמר הגביע והמשך מבצע המנויים. בנוסף, כל מי שהזמין מנוי או יזמין מנוי עד לשעה 22:00 היום בערב (ראשון) דרך משרדי "לאן" יוכל לאסוף את הכרטיס לגמר הגביע בהצגת כרטיס האשראי איתו בוצעה הרכישה.
להלן פירוט הקופות:

קופה ראשית - מכירת מבצע מנויים וכרטיסים לגמר הגביע.
קופה מזרחית דרומית (בעמוד מול הקופה הראשית) - קופה קבוצה אורחת.
קופה מערבית דרומית (הקרובה ליציע המערבי) - מכירת כרטיסים למשחק הליגה וחלוקת כרטיסים למשחק הגמר למי שהזמין דרך משרדי "לאן"
למען הסר ספק, אם קניתי מנוי בטלפון מלאן ואני אמור לקבל כרטיס "מתנה" לגמר ביום המשחק, אוכל לקבל אותו מחר בקופה המערבית דרומית?
(27-Apr-2014 16:31)אריאל כתב: [ -> ]למען הסר ספק, אם קניתי מנוי בטלפון מלאן ואני אמור לקבל כרטיס "מתנה" לגמר ביום המשחק, אוכל לקבל אותו מחר בקופה המערבית דרומית?

מצטרף לשאלה...
אם הזמנתי כרטיסים לגמר מלאן ברשת, אפשר לקבל אותם מחר?
מי שעשה מנויים בלאן ברשת או בטלפון יוכל לקבל את כרטיס המתנה בקופה המערבית דרומית
(27-Apr-2014 19:02)עמית כתב: [ -> ]מי שעשה מנויים בלאן ברשת או בטלפון יוכל לקבל את כרטיס המתנה בקופה המערבית דרומית?

למה סימן השאלה בסוף???
אתה המנהל פה, אתה צריך לתת סימני קריאה לא סימני שאלה...
(27-Apr-2014 19:23)אריאל כתב: [ -> ]
(27-Apr-2014 19:02)עמית כתב: [ -> ]מי שעשה מנויים בלאן ברשת או בטלפון יוכל לקבל את כרטיס המתנה בקופה המערבית דרומית?

למה סימן השאלה בסוף???
אתה המנהל פה, אתה צריך לתת סימני קריאה לא סימני שאלה...

יופי קניתי שלוש כרטיסים לשער 2. לא נישאר ברירה...
כמה נקנו עד עכשיו? אמרו שיעדכנו אותנו היום
אריאל, מליון שיחות, מליון הודעות, מליום פוסטים בפייסבוק. כולה סימן שאלה!!!
מצטער, טעיתי...[/i]
(27-Apr-2014 21:18)עמית כתב: [ -> ]אריאל, מליון שיחות, מליון הודעות, מליום פוסטים בפייסבוק. כולה סימן שאלה!!!
מצטער, טעיתי...[/i]

מצטער, אני צחקתי, אתה בלחץ.
צודקConfused
עמודים: 1 2 3
Reference URL's