מכבי נתניה

גירסה מלאה: הימורים לגבי היורדות מליגת העל?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
כמובן שהמפתח זה המשחק בני יהודה מול רמה"ש.
ושאלה נוספת זה אם יהיה איחוד רמה"ש פ"ת, מה יכול להציל את היורדת השניה, אם זאת לא רמה"ש...

אני מהמר על רמה"ש ובני יהודה
רמה"ש מפסידה גם לבני יהודה וגם לעכו
בני יהודה מנצחת את רמה"ש ועושה תיקו מול אשדוד
פ"ת מנצחת גם את אשדוד וגם את הפועל חיפה
רמה"ש יורדת בגלל הפרש שערים
האיחוד אם יהיה הוא בין רעננה לרמהש ולא לפ"ת .

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
לדעתי מכבי פ"ת יורדת כבר השבוע. בכלל לא הבנתי את החגיגות שלהם אתמול, נשארו בחיים זה נכון אבל הסיכוי שלהם להינצל עדיין אפסי. הם צריכים לנצח פעמיים ולקוות לנס. אם בני יהודה מנצחת ברמה"ש אין סרט שהיא גם לא מנצחת אחר כך את אשדוד בבית ונשארת. אם רמה"ש מנצחת את בני יהודה היא תצטרך בסה"כ תיקו בעכו כדי להישאר. אולי התסריט הכי ריאלי מבחינתם זה תיקו בין בני יהודה ורמה"ש ואז לקוות שעכו גם יוציאו משהו מרמה"ש ומכבי פ"ת יישארו אבל שוב זה רק בהנחה שהם ינצחו פעמיים וכמו שאמרתי לדעתי הם כבר השבת לא מנצחים ונגמר הסיפור שלהם.
הלב רוצה מכבי פ״ת אבל הראש אומר בני יהודה ורמה״ש שאיחוד מציל אותה מירידה

Sent from my iPhone using Tapatalk
אתמול מכבי פ"ת הורידה את בני יהודה יחד איתה.
קללת המקום הרביעי לא תפספס את בבוני יהודה ואליה תצטרף פ"ת
אני כבר מזמן חשבתי שבני יהודה ופ"ת ירדו. 2 הקבוצות מזכירות את סיפור נתניה של העונה הקודמת,שניהם לא חשבו בתחילת העונה שירדו ליגה ובסוף העונה ימצאו את עצמן בליגה השנייה.למרות שרמה"ש בעטה בדלי אתמול אני מאמין שהיא תישאר...
למכבי פ"ת אין ממש סיכוי להישאר גם אם תנצח את שני המשחקים. במחזור האחרון רמה"ש ובני יהודה ישחקו מול קבוצות שסיימו את העונה ולפחות אחת מהן בטוח תנצח.

בקיצור היורדת השניה תבוא מהמשחק ברהמ"ש במידה ורמה"ש לא מפסידה היא תישאר בליגה. במידה והיא מפסידה היא תצטרף למכבי פ"ת.
היורדת הם: מכבי פ"ת ורמה"ש
אנחנו השמאלנים רודפי צדק !

[תמונה: luzon.jpg]
+
[תמונה: 737.jpg]
חבל שהביובית לא יכול לרדת. חבל
עמודים: 1 2
Reference URL's