מכבי נתניה

גירסה מלאה: המשחק מול אחי נצרת
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
חברה תעזרו לי בטוקבקים להזכיר לכולם במיוחד במשחק הקרוב לא לעשות , שטויות למרות שזה ברור בכל המשחקים אבל במיוחד במשחק הקרוב שלא נחטוף איזה הורדת נקודות או רדיוס או כל עונש כלשהוא שיפגע בקבוצה ובנו. כזכור לאור המשחק הקודם יש לנו על תנאי.
תפוס דיבור צפוף עם מריןןן הוא אולי מקורב לשוברי אסלות.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk
(22-Apr-2014 1:47)Hagiqq כתב: [ -> ]תפוס דיבור צפוף עם מריןןן הוא אולי מקורב לשוברי אסלות.

תתפלא לשמוע אני לא מאלה שיגרמו נזק למועדון ולבעלים שעושים הרבה בשביל המועדון ,זה שאני שונא ערבים ויש לי דעות קיצוניות לא אומר שאני כפוי טובה לאנשים טובים כמו שגב ומאור וחוץ מזה אני בכלל לא יושב איפה שהארמי אני יושב במערבי עליון בצד הימני לכיוון המגרש ככה שאין לי נגישות אני מכיר אולי 2 מהחברה שמעודדים
אשריך צדיק !!!
יישר כוח

ביום שהימין המוטרף ישתלט על המדינה , תזכור להגיד על חלקנו פה בפורום כמה מילות זכות.

(22-Apr-2014 2:28)לואיס מריןןןןןןןןןן כתב: [ -> ]
(22-Apr-2014 1:47)Hagiqq כתב: [ -> ]תפוס דיבור צפוף עם מריןןן הוא אולי מקורב לשוברי אסלות.

תתפלא לשמוע אני לא מאלה שיגרמו נזק למועדון ולבעלים שעושים הרבה בשביל המועדון ,זה שאני שונא ערבים ויש לי דעות קיצוניות לא אומר שאני כפוי טובה לאנשים טובים כמו שגב ומאור וחוץ מזה אני בכלל לא יושב איפה שהארמי אני יושב במערבי עליון בצד הימני לכיוון המגרש ככה שאין לי נגישות אני מכיר אולי 2 מהחברה שמעודדים

זאת אומרת שכשקרנם של שגב ומאור ידעך ותגיע למסקנה שהם עושים נזק למועדון ושהם קמצנים עלובים שלא פותחים ארנק להביא כוכבים שישדרגו את הקבוצה, אז כן תגרום נזק למועדון (רק לטובת המועדון כדי לסלק את הקמצנים כמובן)?

אם אתה נגד אלימות, תהיה נגד אלימות נקודה, לא בגלל שיש את שגב ומאור.
מתי המשחק יום שני זה נכון ?

(23-Apr-2014 16:03)gdorani כתב: [ -> ]מתי המשחק יום שני זה נכון ?

חיובי...
לא כלכך חיובי זה יוצא במוצאי יום השואה.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
לכל יום שואה יש מוצאי שואה
אם יש למעלה אלוהים כנראה שהוא לרגע קל מיצמץ....

אריאל הורוביץ - הכוכב של דויד‏: http://youtu.be/JGmq9FiCSVo

Reference URL's