מכבי נתניה

גירסה מלאה: לפי פרימו הוחתמו כבר שלושה זרים ניגרים
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5
קיודה. סורילה -בלם. סאנדי-חלוץ.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
סוריולה כבר היה בארץ במבחנים אצל הכח ר"ג ולא חתם וגם היה במו"מ עם רמת השרון , התאמן ברמת השרון מספר שבועות ולא חתם... :
"סוריולה, שרשם זימון בכורה לנבחרת ניגריה רק לפני חודש ועדיין לא ערך את ההופעה הראשונה, מתנשא לגובה של 1.90 מ' ונחשב לאחד מבלמי העתיד של הנבחרת הניגרית. בעונה האחרונה הוא שיחק בהארטלנד מהליגה הראשונה במולדתו.

סוריולה נבחן בשנת 2008 במדי הכח עמידר רמת גן והיה קרוב לחתימה בקבוצה של דודו דהאן, שהיתה בזמנו בליגת העל, אך אחרי משחק אחד בגביע הטוטו השחקן שב למולדתו. הבלם הניגרי אמור להגיע בשבוע הבא לארץ למספר ימי התרשמות."

[תמונה: 1655137-18.jpg]

מתי פרימו אמר זאת?
מה קורה עם הניגרי בעל 12 ההופעו. בנבחרת?

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk
מה שיותר מעניין בדיווח של פרימו, הוא המהלך (הצפוי) של אחת הקבוצות לחטוף את קאיודה.
במקרה הזה זה הכלב, טביב, בחסות הספונסר הנתנייתי שלו.
עד כמה שזכרוני אינו מטעה, בזמן ההצפה בירושלים, המועדון בא לעזרת בית"ר ונתן להם את מתקן האימונים וזו התודה שאנחנו מקבלים מהנבלה הזה.
אם אני מרים פאריברג, אני מוצא איזו עילה וסוגר את המלון הזה, שיילך יעבוד בירושלים.
אפשר הפנייה לדיווח ?
רק בישראל מותר לאדם מפוקפק לזגזג בין מועדונים ולהחריב אותם.
לא להתרגש מהדיווחים בעיתונים ונוח לי לכתוב את דעתי(כי אני ממש לא יודע ממקורות של השעה 7),
עובדתית פרימו,נדבק לשגב בשנה האחרונה(ולצערי שגב לא עודף אותו מימנו)
מעשית,חתמו עם הסוכן של קאיודה על הסכם כשלנתניה אופציה לרכוש את השחקן בסכום לא צנוע(אך בהחלט סביר), לקחו בחשבון קבוצות שחמדו בו(ועדיין האופציה של נתניה),לא רואה סכנה מבית"ר שלא משלמת שכר בזמן ודוחה תשלומי ספקים,הבעיה יכולה לצוץ ממועדונים אחרים,אך האופציה של נתניה ואין מתנות חינם.
מעשית,אותו סוכן הציג בלם,אותו בלם הוא בעל 12 הופעות בנבחרת הניגרית ומשחק בדרום אפריקה(נכון לאוקטובר 13),השחקן ההוא שהוצג באוקטובר לא התאמן מעולם בהכוח,לכן לא ברור לי על מה ולמה כתב פרימו את שכתב,למרות שאישית אני מוטרד מקירבתו לשגב,כמו מקרבת אנשים נוספים,חלקם שיחקו במונדיאל וחלקם עושים כסף על ילדים....
עד מתי האופציה לרכוש את קאיודה ?
סגל תיקרא את הכתבה מהלינק. זה לא פרימו שהמציא את עברו של השחקן. זה מצויין בפרוש בכתבה
http://westafricanfootball.com/2011/06/02/gege-soriola/

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2
(20-Apr-2014 8:13)משה.ד כתב: [ -> ]סגל תיקרא את הכתבה מהלינק. זה לא פרימו שהמציא את עברו של השחקן. זה מצויין בפרוש בכתבה
http://westafricanfootball.com/2011/06/0...e-soriola/

קראתי,לדעתי את זה גם בנתניה לא ידעו שהציעו להם ת'שחקן Smile
מצד שני מדובר על כתבה מלפני 3 שנים 2011 שמספרת שבגיל 19 וחצי נבחן בהכוח שהיתה אז בליגת העל.
אני לא מכיר את השחקן וגם לו את הרזומה המדוייק שלו,אני כן יודע שמדובר בשחקן שעדיין לא חגג 26,שמשחק לאחרונה כשחקן הרכב בנבחרת לגיטימית מאוד ומאמן הקבוצה התרשם מהחומר שסיפקו לו,תמיד אפשר לא להצליח,אך על פניו ניראה לי כ"גניבה",בדיוק כמו מספר 8 בצהוב,שלעיתים נשמעת ציניות לגביו.
שלא תבין אותי לא נכון. בשום פנים ואופן לא התכוונתי לשלול. מכיוון שאין לי הבנה באימון בניגוד להרבה אחרים בפורום לא ביקרתי ולא אבקר כל החלטה מקצועית של מאמן. סה"כ ציינתי את זה כדי להבהיר שאת העובדה הזו שהוא נבחן כבר בעבר בארץ פרימו לא המציא.

עמודים: 1 2 3 4 5
Reference URL's