מכבי נתניה

גירסה מלאה: שי שטרית
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
אם היו שואלים אותי, מי השופט שהכי לא היית רוצה שישפוט את הקבוצה שאתה אוהד בגמר גביע או בכל משחק מכריע אחר, הייתי אומר ללא היסוס, שי שטרית.
ודווקא על הגב שלנו הוא מקבל משחק פרידה Angry
שופט חלש אבל מה זה משנה הוא בטח לא אוהד קש .

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
חלש, חלש מאודדדדדדדד!!!
הוא לא אוהד ק״ש אבל שונא נתניה וזה ידוע עוד מאז שטען שזרקו עליו שקית שתן במשחק נוער בקופסא.שופט חלש מאוד שלא הייתי ניתן לו לישפוט 7*7....
שינסה. 17000 נתניתים על הראש

(18-Apr-2014 20:16)אלון כתב: [ -> ]הוא לא אוהד ק״ש אבל שונא נתניה וזה ידוע עוד מאז שטען שזרקו עליו שקית שתן במשחק נוער בקופסא.שופט חלש מאוד שלא הייתי ניתן לו לישפוט 7*7....

היסטוריה של תקריות יש למועדון עם השופט הגרוע הזה.
ברכה לכדורגל ש"הדבר" הזה פורש.
(18-Apr-2014 20:21)amir כתב: [ -> ]שינסה. 17000 נתניתים על הראש

אפשר לחשוב ש17 אלף אוהדי גלאטאסרי יהיו לו על הראש. עשרת אלפים טרמפיסטים שלא יודעים מי זה מספר 99

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
שי שיטרית שונא את מכבי נתניה, ובכל הזדמנות ״ דפק״ אותנו, אז מה איכפת לו במשחקו האחרון לסגור את החשבון.
אנחנו כבר בעמדה נחותה בגמר!
(20-Apr-2014 8:43)Shaul כתב: [ -> ]שי שיטרית שונא את מכבי נתניה, ובכל הזדמנות ״ דפק״ אותנו, אז מה איכפת לו במשחקו האחרון לסגור את החשבון.
אנחנו כבר בעמדה נחותה בגמר!

צאו מהסרט,שי שיטרית ואיצטדיון ר"ג וה7 למאי ויום הזכרון בזמביה,
,במקום להיות מאושרים שהקבוצה שלנו,שבתחילת אוגוסט היתה במיץ של הזבל,עולה לליגת העל בהפרש חסר תקדים ועלינו לגמר גביע לראשונה מזה 36 שנה ויש בזזז ניפלא לטובתנו בכל אמצעי התקשורת ויש בעלים ויש מתקן אימונים ויש איצטדיון היפה בארץ ויש מחלקת נוער לתפארת והיחסים בין הקהל למועדון מגיעים לשיאים חדשים,כל היום עסוקים בכמה גרוע ולא מתאים רמת גן ובשי שיטרית ובכל קישקוש בלבוש שרק ניתן.
עמודים: 1 2 3
Reference URL's