מכבי נתניה

גירסה מלאה: ברמת גן עכשיו.
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
סגל יש לך עידכון לגבי הכמות הסופית פחות או יותר?
(16-Apr-2014 13:06)טל.מ כתב: [ -> ]למה אסור להכניס דגלי פריסה ?

הפחד מחנק ומקרה עבר של זריקת רימון עשן מתחת לדגל פריסה

אוהדי ביתר עשו זאת השנה ביהלום
למזלנו לא אסרו את זה שם

Sent from my iPhone using Tapatalk
(16-Apr-2014 13:40)צהוב לעולמים כתב: [ -> ]סגל יש לך עידכון לגבי הכמות הסופית פחות או יותר?

צהוב,מספרים מדוייקים אין לאיש בעיקר בגלל הרכישה הלא מדידה ביציע 3,להערכתי יהיו בין 10 ל11,אנחנו נספור את זה כ12,המחמירים ירשמו לעיתים 13 עד 15.
אגב,בחצאי הגמר הקודמים היו קרוב ל8000,למרות הזכרון ההיסטורי שמתייחס ל10000,זה אומר שהפעם יש הרבה יותר קהל בצהוב.
טוב לדעת לגבי הנתון ההיסטורי. תודה Smile

יאללה אנשים היום זה הזמן להשתולל כל חיי אני שואל Smile
עם כל הכבוד מה שחשוב זה האיכות ולא הכמות, על אחת כמה וכמה באצטדיון הדוחה הזה.
מה שחשוב זה כמה שיותר אוהדים רועשים וכמה שפחות אוהדי קונצרטים.
להיות הרוב במגרש ולשמוע את הקהל של הגמלים לא נותן כלום.
נקווה שעד שהגמלים יגיעו כבר נהיה רגועים.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
עזבו ת'גמלים,זה מוציא מאיתנו אנרגיות שליליות ואין כמו אנרגיות חיוביות לקראת משחק,
,הקהל העונה ובעיקר בתקופה האחרונה הוא קהל חיובי שמעודד במספרים הרבה יותר גדולים ואין ספק שההצגות של "כל חיי אני שואל" ,מדביקות את כולם והופכות אותנו לקהל ברמה אחרת,הלוואי שהיום יתנו לנו סיבה לכמה מופעים ב10000 צופים משני צידי המגרש והשאר היסטוריה.
למה לחשוב בקטן
3 צדדים
מישהו מצליח לתפקד? הבטן שלי מתהפכת...
(16-Apr-2014 14:50)אייל ס כתב: [ -> ]עזבו ת'גמלים,זה מוציא מאיתנו אנרגיות שליליות ואין כמו אנרגיות חיוביות לקראת משחק,
,הקהל העונה ובעיקר בתקופה האחרונה הוא קהל חיובי שמעודד במספרים הרבה יותר גדולים ואין ספק שההצגות של "כל חיי אני שואל" ,מדביקות את כולם והופכות אותנו לקהל ברמה אחרת,הלוואי שהיום יתנו לנו סיבה לכמה מופעים ב10000 צופים משני צידי המגרש והשאר היסטוריה.

הכרוז שלנו יהיה שם?

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2
עמודים: 1 2 3
Reference URL's