מכבי נתניה

גירסה מלאה: סיכום משחק. כדורגל של פעם מגרמניה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
יום שישי לא הייתי ביציעי אצטדיון היהלום. מכיוון שאני כרגע נמצא בגרמניה.

מאוד רציתי לראות את הקבוצה שאני אוהד בגרמניה אינטראכט רנקורט משחקים, אבל לצערי הם שיחקו בשאלקה וגם הפסידו.
אז חיפשתי לי משחק אחר אולי ליגה 2 , FC Köln ? שמתמודדת חזק על העליה מובילה את הטבלה שממוצע הצופים שלה נושק את ה 45,000 בליגה ה2.
אבל הם שיחקו משחק חוץ.

אז בסוף מצאתי fortuna-köln קבוצה קטנה שמשחקת באזור המערבי בליגה ה4 כלומר ליגה ב אצלינו, הם מובילים את הטבלה ובסוף העונה יאבקו בפליאוף מול שאר האזורים על עלייה לליגה ה 3.

ההישג הגדול ביותר שלהם הוא עליה לליגה ה1 ב 1974 וגמר גביע ב 1986 אותו הפסידו בדרבי נגד הקבוצה הגדולה של העיר FC Köln.

אז הנה סיכום המשחק נגד מינשנגלאדבך 2 (כן קבוצת המילואים של מינשנגלאדבך הגדולה מהליגה ה1) , 1,208 צופים כולל אותי באווירה משפחתית עם המון בחורות נשים וסבתות בצעיפים.

עולם אחר.

[תמונה: IMG_1654.JPG]

כרטיס עולה 10 יורו ליציע האמצעי בעמידה.
יש גם ישיבה בקצת יותר אבל אני הולך להארד קור, לכדורגל של פעם.

[תמונה: IMG_1677.JPG]

ברחבי השכונה פוסטרים עם תאריך ושעת המשחק שמזמינים את האוהדים לבוא.
ויש גם אתר אינטרנט דיי מושקע

[תמונה: IMG_1652.JPG]

בר האוהדים או איך שתקראו לזה.
מוכרים שם בירה ונקניקיות ויושבים בשולחנות ארוכים שרים קצת לפני שנכנסים.

[תמונה: IMG_1653.JPG]

3 מגרשי אימון מחוץ לאצטדיון , ולפני שריקת הפתיחה משחקים ילדים באחד המגרשים, כאשר אחד האבות מתפקד כשופט , בלי קללות ומהומות של ההורים.

[תמונה: IMG_1658.JPG]

מבט נוסף על מגרשי האימון , להזכירכם זו קבוצה בליגה ה4.

[תמונה: IMG_1655-PANO.jpg]

האצטדיון: היציע המקורה בישיבה 1900 מקומות , כל השאר עמידה עם ברזלים כמו פעם, וגדר גבוהה כמו אז בקופסה. סה"כ 14,000 מקומות, הרבה בזכות יציעי העמידה.

[תמונה: IMG_1659.JPG]

נקניקיות ובירה, כי בלי זה זה לא כדורגל.

[תמונה: IMG_1660.JPG]

גם פה בליגה ה4 יש אולטראס והם עסוקים בלהכין את השלטים והדגלים והתופים למשחק.

[תמונה: IMG_1662.JPG]

עולים למגרש (באדום לבן).

[תמונה: IMG_1663.JPG]

יש עידוד ויש שירים לא רעים בכלל, תראו בהמשך.

[תמונה: IMG_1670.JPG]

מאחורי היציע

[תמונה: IMG_1671.JPG]

המספרים והסולם מוכנים למקרה שיכבשו שערים ויהיה צורך לשנות את לוח התוצאות.
אומנם לא אלקטרוני ומשוכלל אבל לא מוותרים על לוח תוצאות.

[תמונה: IMG_1676.JPG]

סיום המשחק, ניצחון 1:0 ל Fortuna Köln השחקנים גמורים ונשכבים על הדשא אחרי הגנה הירואית במשך המחצית השנייה.
אני לא יודע כמה ק"מ בממוצע הם רצו , אבל בטוח יותר ממסי.

[תמונה: IMG_1678.JPG]

הם נשארים לעודד אני הולך.

כדורגל, בירה, שמש, צעירים וזקנים נשים וילדים כדורגל בלי פוזות בלי חוזי עתק , מועדון שמייצג שכונה , גדרות ויציעי עמידה.
ככה אני אוהב את זה
אתה חי טוב...מגניב לאללה

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
איזה יופי. זה לא פחות מלראות את בארסה או קבוצה מובילה אחרת. הלכתי לראות כדורגל בליגה הרביעית באנגליה ונהנתי מאוד.
הבונדסליגה השניה בגרמניה היא ליגה עם קבוצות מעולות וממוצע צופים גבוה וגם בליגה השלישית בגרמניה יש כמה מועדונים גדולים ששיחקו בעבר בבונדסליגה הראשונה.
נכון
פורטונה דיסלדורף למשל , עדיין ממלאים את האצטדיון עם 30,000 מקומות בליגה השלישית.
שיר שאהבתי

לחץ כאן
Reference URL's