מכבי נתניה

גירסה מלאה: אתם מעדיפים שערבים יעלו על פני הפועל פ"ת?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
אתם מעדיפים שבני לוד או אחי נצרת יעלו במקומנו? הקהל של הפועל פ"ת הוא הקהל השני הכי גדול אחרי נתניה בליגה הלאומית.
במקום לפתוח רגליים ולתת לנו לנצח, כי גם ככה כבר עליתם לליגת העל. אני מקווה שלפחות לא תפשלו ובמשחק הבא בחוץ נגד בני לוד אתם תפרקו אותם.
(12-Apr-2014 20:02)Anubis כתב: [ -> ]אתם מעדיפים שבני לוד או אחי נצרת יעלו במקומנו? הקהל של הפועל פ"ת הוא הקהל השני הכי גדול אחרי נתניה בליגה הלאומית.
במקום לפתוח רגליים ולתת לנו לנצח, כי גם ככה כבר עליתם לליגת העל. אני מקווה שלפחות לא תפשלו ובמשחק הבא בחוץ נגד בני לוד אתם תפרקו אותם.

אני מעדיף שגזענים לא יכתבו בפורום של מכבי נתניה!
(12-Apr-2014 20:02)Anubis כתב: [ -> ]אתם מעדיפים שבני לוד או אחי נצרת יעלו במקומנו? הקהל של הפועל פ"ת הוא הקהל השני הכי גדול אחרי נתניה בליגה הלאומית.
אני מעדיף קודם כל שנשחק הכי ספורטיבי שאפשר, ושניתן ארבע חתיכות ליריבה שלנו, בלי קשר אם זו הפועל פתח תקווה או לוד או נצרת.
לא יודע למה, אבל יש לי תחושה שהולכת ומתחזקת שהאפס, בנין, יעלה עם אח"י נצרת בסוף.
(12-Apr-2014 20:09)פיליפצוק כתב: [ -> ]לא יודע למה, אבל יש לי תחושה שהולכת ומתחזקת שהאפס, בנין, יעלה עם אח"י נצרת בסוף.

אין מה לדאוג הבקרה התקציבית תחסום את זה
לצערם של אוהדי הפועל פתח תקווה ההגרלה לא העירה לכם פנים קבעה שנתניה תגיע ללוד ביום שני אחרי הגביע קהל ואנרגיות הרבה לא יהיו שם אז אל תבנו על המשחק הזה תצטרכו לעשות את העבודה לבד .
כנראה שלכל פורום אוהדים יש את הלואיס מריןןןןןןןןןן שלו......
(12-Apr-2014 20:13)זיו פלם כתב: [ -> ]
(12-Apr-2014 20:09)פיליפצוק כתב: [ -> ]לא יודע למה, אבל יש לי תחושה שהולכת ומתחזקת שהאפס, בנין, יעלה עם אח"י נצרת בסוף.

תסביר?
(12-Apr-2014 20:21)פיליפצוק כתב: [ -> ]

תסביר?

הרי זה ברור שכל עונה הבקרה עושה שרירים מול קבוצות מהמגזר גם לסכנין עשו בתחילת העונה וראה מקרה אום אל פאחם
לדעתי גם בני לוד וגם אחי נצרת לא יצליחו לעבור את הבקרה

Sent from my iPhone using Tapatalk
(12-Apr-2014 20:24)זיו פלם כתב: [ -> ]
(12-Apr-2014 20:21)פיליפצוק כתב: [ -> ]

תסביר?

הרי זה ברור שכל עונה הבקרה עושה שרירים מול קבוצות מהמגזר גם לסכנין עשו בתחילת העונה וראה מקרה אום אל פאחם
לדעתי גם בני לוד וגם אחי נצרת לא יצליחו לעבור את הבקרה

Sent from my iPhone using Tapatalk

אני לא חושב שזה אותו מקרה, בטח לגבי אח"י נצרת.
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's