מכבי נתניה

גירסה מלאה: ירין חסן ועומר פרץ
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
במילה אחת - נהניתי
בשתי מילים - נהניתי מאוד
אני מתחיל לאהוב את ההצבה של ירין כקשר אחורי, יש לו סטייל לבחור.
לגבי עומר פרץ, הבחור "יורק דם" על הדשא, איזה מלחמה, איזה נחישות, לא הייתי מאמין שאני אגיד את זה, אבל אני רוצה את עומר בשנה הבאה כשחקן לגיטימי בסגל.
ומי האמין לפני שנה שעומר פרץ יקבל את סרט הקפטן באחד המשחקים? משחק מעולה של כל הקבוצה, ובמיוחד של פרץ שעשה את כל העבודה השחורה עקב חסרונו של צלישר
פרץ נלחם כמו אריה היה בטירוף מוחלט. ראיתי ששי הולצמן העיר לו שהוא עוזב את העמדה שלו אבל זה לא הפריע לו להמשיך להילחם על כל המגרש.
אין ספק שעומר פרץ הוא עוד אחד מהמשתפרים,בהחלט כאב ראש ליוסי מזרחי לקראת העונה הבאה...
כנראה שעומר פרץ מת לשחק בחצי אחרת לא ברור מה עבר עליו היום.
הזכיר לי לרגע את המטורפים של אתלטיקו....
אין ספק עומר פרץ היה היום גלדיאטור , כנראה שהוא התחיל להבין שכדי להיות פה בשנה הבאה , הוא צריך להביא אקסטרה, אהבתי מאוד.
לגבי ירין חסן , אמרתי כבר בתחילת העונה , תנו לילד לשחק ובסוף נרויח שחקן.
בתחילת העונה אמרתי שירין חסן שחקן מעולה רק לחכות קצת..ולגבי עומר פרץ? לפני כמה חודשים פתחתי פוסט במיוחד עליו והרוב כאן צחק וזילזל בזה שכתבתי שהוא משתפר מאוד!
עומר פרץ היה באמת גלדיאטור אתמול רק תבדילו בין שתי הליגות. מה שעובד טוב בלאומית לא יעבוד מספיק טוב בליגת העל.
צלישר פרץ וחסן משחקים היום את שלושת הקשרים ההורסים ואליהם יצטרף או לא בן בנימין. אנחנו צריכים קשר אחורי ברמה הרבה יותר גבוהה ולידו אחד מהרביעיה הזו.
לגבי החצי אני די בטוח שעומר פרץ ב11 ליד צלישר ואולי חסן
(12-Apr-2014 11:53)טל.מ כתב: [ -> ]עומר פרץ היה באמת גלדיאטור אתמול רק תבדילו בין שתי הליגות. מה שעובד טוב בלאומית לא יעבוד מספיק טוב בליגת העל.
צלישר פרץ וחסן משחקים היום את שלושת הקשרים ההורסים ואליהם יצטרף או לא בן בנימין. אנחנו צריכים קשר אחורי ברמה הרבה יותר גבוהה ולידו אחד מהרביעיה הזו.
לגבי החצי אני די בטוח שעומר פרץ ב11 ליד צלישר ואולי חסן


אין ספק שבשנה הבאה צריך שחקן 50/50 באמצע וכל אחד מהארבעה יכול להיות רק משלים, היתרון של ירין ופרץ שהם יכולים גם לשחק בתפקידים אחרים, לכן עם כל הצער אין למה להחזיר את בן בנימין.
מאמין שבחצי נפתח כמו נגד רמהש...צלישר וירין באמצע, פרץ רול, שריקי וערן מקדימה.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
Reference URL's