מכבי נתניה

גירסה מלאה: יש יש יש
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
(10-Apr-2014 13:00)אייל ס כתב: [ -> ]בחיאת אופיר,רד מהטופי הזה,
נכון שהחיצוניות שלו מרשימה והמהירות מרשימה שבעתיים
הבחור התאים לנו לנקודת זמן שחלפה עברה לה
כולנו תקווה שהשימוש בתקציב מצד אחד והזמן שעומד לרשות מאמן מנוסה בן 61 שהוחתם ל3 שנים יביא למחוזותינו שחקנים משדרגי מועדון וזרים שוברי שיוויון(בינוניות).

מה אכפת לי החיצוניות שלו... זה לא תחרות מלכת היופי, זה קבוצת כדורגל.
גם אני הייתי מעדיף לא לבזבז זר על מגן ימני אבל אני לא רואה כרגע שום שחקן ישראלי בתפקידו שטוב ממנו (שגם פנוי), בטח לא במחלקת הנוער.
אם מזרחי ימצא זר טוב ממנו סבבה, השאלה אם זה יקרה ומה נגיד בעונה הבאה אם ניפול בעמדה הזאת (אני מאמין שאת אותם דברים שאמרנו שבנין שחרר אותו....)
(10-Apr-2014 14:14)אופיר34 כתב: [ -> ]
(10-Apr-2014 13:00)אייל ס כתב: [ -> ]בחיאת אופיר,רד מהטופי הזה,
נכון שהחיצוניות שלו מרשימה והמהירות מרשימה שבעתיים
הבחור התאים לנו לנקודת זמן שחלפה עברה לה
כולנו תקווה שהשימוש בתקציב מצד אחד והזמן שעומד לרשות מאמן מנוסה בן 61 שהוחתם ל3 שנים יביא למחוזותינו שחקנים משדרגי מועדון וזרים שוברי שיוויון(בינוניות).

מה אכפת לי החיצוניות שלו... זה לא תחרות מלכת היופי, זה קבוצת כדורגל.
גם אני הייתי מעדיף לא לבזבז זר על מגן ימני אבל אני לא רואה כרגע שום שחקן ישראלי בתפקידו שטוב ממנו (שגם פנוי), בטח לא במחלקת הנוער.
אם מזרחי ימצא זר טוב ממנו סבבה, השאלה אם זה יקרה ומה נגיד בעונה הבאה אם ניפול בעמדה הזאת (אני מאמין שאת אותם דברים שאמרנו שבנין שחרר אותו....)

ואם ניפול בתפקיד הקשר האחורי? גם יגידו את אותם דברים...טופי לא מספיק טוב ומאחד שאמר שהוא לא מסתפק בבינוניות הייתי מצפה לרצונות אחרים בתפקיד המגן הימני...
בקשר האחורי לא ניפול כי במקום שאנחנו נמצאים כנראה שאין לאן ליפול. אין לנו קישור אחורי ברמת ליגת על .את זה כולם יודעים.
לעומת זאת ,עמדת המגן הימני (גם אם תגיד עוד אלף פעם) מספיק טובה גם לליגת העל (לדעתי כמובן). ואתה, ואייל, ואמיר תראו את זה ביום שטופי ישוחרר. קריית שמונה כבר מחכה לו. מעניין אותי איך הוא מספיק טוב לקבוצת צמרת כזאת ולקבוצה שעולה ליגה זה לא מספיק טוב.
אבל בסדר, לפעמים מתחילים להתגעגע רק אחרי שמשחררים.... כנראה שגם פה זה יקרה.
(10-Apr-2014 14:25)אופיר34 כתב: [ -> ]בקשר האחורי לא ניפול כי במקום שאנחנו נמצאים כנראה שאין לאן ליפול. אין לנו קישור אחורי ברמת ליגת על .את זה כולם יודעים.
לעומת זאת ,עמדת המגן הימני (גם אם תגיד עוד אלף פעם) מספיק טובה גם לליגת העל (לדעתי כמובן). ואתה, ואייל, ואמיר תראו את זה ביום שטופי ישוחרר. קריית שמונה כבר מחכה לו. מעניין אותי איך הוא מספיק טוב לקבוצת צמרת כזאת ולקבוצה שעולה לי זה לא מספיק טוב.
מחכה לו כמו שחיכתה לסבע שנתיים....
צריך להודות לו ולכבד אותו בכל פעם שיגיע לביקור
ובעיקר להביא זרים משדרגי קבוצה
טופי הוא אחד מ4-5 המגינים הכי טובים בארץ. מבחינתי אתם יכולים ללגלג ולהגיד שאין לי מושג. והוא עושה את זה בחצי העלות של אלעד גבאי שנתן עונה טובה בק״ש וכרגע מחמם ספסל בחיפה. זו טעות לשחרר אותו וכמו שאופיר אמר אנחנו נתראה בעונה הבאה ונראה .
(10-Apr-2014 14:33)אייל ס כתב: [ -> ]
(10-Apr-2014 14:25)אופיר34 כתב: [ -> ]בקשר האחורי לא ניפול כי במקום שאנחנו נמצאים כנראה שאין לאן ליפול. אין לנו קישור אחורי ברמת ליגת על .את זה כולם יודעים.
לעומת זאת ,עמדת המגן הימני (גם אם תגיד עוד אלף פעם) מספיק טובה גם לליגת העל (לדעתי כמובן). ואתה, ואייל, ואמיר תראו את זה ביום שטופי ישוחרר. קריית שמונה כבר מחכה לו. מעניין אותי איך הוא מספיק טוב לקבוצת צמרת כזאת ולקבוצה שעולה לי זה לא מספיק טוב.

אייל החוזה של טופי מסתיים העונה?

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
(10-Apr-2014 14:53)amir כתב: [ -> ]
(10-Apr-2014 14:33)אייל ס כתב: [ -> ]

אייל החוזה של טופי מסתיים העונה?

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

לפי כל הדיבורים יש לו חוזה לעוד עונה אבל אני זוכר שרצו לשחרר אותו בינואר זה בגלל שידעו שהחוזה שלו מסתיים בקיץ אז אני כבר לא יודע מה גם שדיברו איתו והוא בעצמו אמר שיש לו חוזה

Sent from my iPhone using Tapatalk
הלו!!!!
זה פוסט של שמחה לאיד על מיליונרים שיוצרים אוהדי עדר (או על אוהדי עדר שנוהים אחרי הצלחות)

מה טופי וקיומה קשורים פה
תשאל את אופיר,הוא פתח את זה...
עמודים: 1 2 3
Reference URL's