מכבי נתניה

גירסה מלאה: יש יש יש
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
(10-Apr-2014 10:28)אלון כתב: [ -> ]המשחק אתמול של אתלתיקו רק מראה שכסף/היסטוריה/מסורת/כוכבים,לא מספיקים.עם הנחישות הרעב והרצון אפשר לעשות הרבה דברים יפים.הלוואי עלינו כזו קבוצה שנה הבאה...

מילים יפות רק חבל שאתה לא מחזיק משחקנים נחושים ורעבים כמו קאיודה וטופי.....
(10-Apr-2014 11:30)אופיר34 כתב: [ -> ]
(10-Apr-2014 10:28)אלון כתב: [ -> ]המשחק אתמול של אתלתיקו רק מראה שכסף/היסטוריה/מסורת/כוכבים,לא מספיקים.עם הנחישות הרעב והרצון אפשר לעשות הרבה דברים יפים.הלוואי עלינו כזו קבוצה שנה הבאה...

מילים יפות רק חבל שאתה לא מחזיק משחקנים נחושים ורעבים כמו קאיודה וטופי.....

אוווווווווווווווווווווווו שוב מתחיל הניגון.... גם אני נחוש זה אומר שאני יכול לשחק במכבי נתניה Huh
לגבי קאיודה אני יותר אופטימי ואמרתי בעבר יכול להיות שעוד יצא ממנו משהו עם עבודה והשקעה נכונה,טופי מקרה אבוד....
עוד דבר לגבי שחקן נחוש,ליאור ז'אן השחקן שאתה לא מחזיק ממנו, הוא מהשחקנים היותר נחושים בקבוצה המזכירים את הנחיושת של אתלתיקו אתמול...
אתה אמרת "עם הנחישות הרעב והרצון אפשר לעשות הרבה דברים יפים" לא אני.
אתה מתבקש לעמוד מאחורי הדברים שאתה אומר !
חוץ מזה, גם על קאיודה אמרת דברים קשים עד לפני שבועיים שלשה והיום אתה מדבר אחרת (חביתה אמרנו ???). אני מאמין שגם על טופי תדבר אחרת עוד כמה חודשים....
וממש לא מסכים על ליאור ז'אן. לא נחוש ולא נעליים. לא יותר נחוש מירין או עידו או מכל שחקן נוער אחר שאפשר להעלות לבוגרת. שחקן בינוני ,בלם בינוני וגם קשר בינוני. אם אנחנו מדברים על קבוצה לפליי אוף עליון לליאור ז'אן אין מה לחפש בה. בוודאי שלא ב 11. על הסגל אני עוד מוכן להתפשר.
בחיאת אופיר,רד מהטופי הזה,
נכון שהחיצוניות שלו מרשימה והמהירות מרשימה שבעתיים
הבחור התאים לנו לנקודת זמן שחלפה עברה לה
כולנו תקווה שהשימוש בתקציב מצד אחד והזמן שעומד לרשות מאמן מנוסה בן 61 שהוחתם ל3 שנים יביא למחוזותינו שחקנים משדרגי מועדון וזרים שוברי שיוויון(בינוניות).
לא תמיד צדיר לרוץ כדי להיות שחקן הקבוצה נראתה כמו קבוצה שבעה". העיתון לגלג על מסי: "הוא רץ בערך כמו השוער פינטו. הוא עבר מרחק 6.8 קילומטר במשחק ופינטו 5.3".  - See more at: http://msport2.thepost.co.il/content/967...gWfEd.dpuf
אבל שאתה מזייף יש תוצאות.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
(10-Apr-2014 12:55)אופיר34 כתב: [ -> ]אתה אמרת "עם הנחישות הרעב והרצון אפשר לעשות הרבה דברים יפים" לא אני.
אתה מתבקש לעמוד מאחורי הדברים שאתה אומר !
חוץ מזה, גם על קאיודה אמרת דברים קשים עד לפני שבועיים שלשה והיום אתה מדבר אחרת (חביתה אמרנו ???). אני מאמין שגם על טופי תדבר אחרת עוד כמה חודשים....
וממש לא מסכים על ליאור ז'אן. לא נחוש ולא נעליים. לא יותר נחוש מירין או עידו או מכל שחקן נוער אחר שאפשר להעלות לבוגרת. שחקן בינוני ,בלם בינוני וגם קשר בינוני. אם אנחנו מדברים על קבוצה לפליי אוף עליון לליאור ז'אן אין מה לחפש בה. בוודאי שלא ב 11. על הסגל אני עוד מוכן להתפשר.

צודק שכחתי משהו,בנוסף למה שאמרתי צריך גם טיפת שכל....
על קאיודה אני אומר את מה שאמרתי בעבר,כרגע הוא שחקן מפוזר שלא יודע תמיד לאן לרוץ 1*1 לא משהו אך יכול להיות שעם עבודה נכונה והשקעה עוד יצא ממנו משהו...תבדוק את הדברים שוב.
מחזק את אלון את קאיודה עוד לא ראינו משחק נגד שחקני הגנה לגיטימים לאורך תקופה זה שהוא מפרפר כמה מתחזים עוד לא צריך להבטיח לו מקום בעונה הבאה בנתניה.

(10-Apr-2014 13:18)amir כתב: [ -> ]מחזק את אלון את קאיודה עוד לא ראינו משחק נגד שחקני הגנה לגיטימים לאורך תקופה זה שהוא מפרפר כמה מתחזים עוד לא צריך להבטיח לו מקום בעונה הבאה בנתניה.

עוד יחשבו שאנחנו אדם אחד עם 2 יוזרים...Tongue
לא יודע מה יקרה עם קאיודה אבל בלם ניגרי כנראה שיהיה לנו.
http://m.ynet.co.il/Article.aspx?id=4508937

(10-Apr-2014 13:43)amir כתב: [ -> ]לא יודע מה יקרה עם קאיודה אבל בלם ניגרי כנראה שיהיה לנו.
http://m.ynet.co.il/Article.aspx?id=4508937

בתחילת העונה(שעוד הייתי בעיניינים ...),הוצע בלם ניגרי לקבוצה(לקראת עונת 14/15),במידה וזה אותו אחד(לא מדובר בחתול בשק,מדובר במעקב של 7/8 חודשים)....הבחור הרשים מאוד בחומר שהועבר.
על פניו,בלם נבחרת ניגריה(במידה ואכן מדובר בבלם נבחרת במשחקים רישמיים ועדכניים),לא יכול להיות רע....
עמודים: 1 2 3
Reference URL's