מכבי נתניה

גירסה מלאה: תקציב
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
אני ראיתי אותו מספיק וגם המאמן של לאציו כנראה לא מבין בכדורגל.וגם בחיפה הוא עשה המון אבל הוא בסך הכל ילד שלא ידע לנתב את הכישרון שלו לגדולות כמו שהיה צריך להיות לא היה לו את המנטור הנכון שיוביל אותו לאן שצריך אלה להפך אני מאחל לי ולך שנזכה לראות אותו חוזר למיגרשים פה בארץ לא כל יום גדל ילד כזה.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
גולסה לא יגיע לנתניה,
לו היתה אופציה כזו,זה השחקן שהייתי בונה עליו קבוצה(כמו שבנו השנה על ערן לוי).
אוהדי חיפה אומרים את שאומרים כי הוא ירק להם בפרצוף פעמיים,אוהדי חיפה זרקו בזמנו את בנאדו,אוהדי חיפה מעיפים עכשיו את טאוטחא,חן עזרא הוא אחד המטרות הבאות שלהם.
(07-Apr-2014 18:30)אייל ס כתב: [ -> ]גולסה לא יגיע לנתניה,
אוהדי חיפה אומרים את שאומרים כי הוא ירק להם בפרצוף פעמיים,אוהדי חיפה זרקו בזמנו את בנאדו,אוהדי חיפה מעיפים עכשיו את טאוטחא,חן עזרא הוא אחד המטרות הבאות שלהם.

לך תסביר את זה לתומכי טופי.

(07-Apr-2014 18:43)amir כתב: [ -> ]
(07-Apr-2014 18:30)אייל ס כתב: [ -> ]גולסה לא יגיע לנתניה,

לך תסביר את זה לתומכי טופי.

כאחד מהתומכים הגדולים של טופי אני לא מבין מה הקשר ומה יש להסביר.
גולסה שחקן מצוין וטופי מגן ראוי.
את שניהם הייתי רוצה אצלי (בעיקר את גולסה)
אני מעדיף שחקן שרוצה לשחק פה מאשר ליצן שיעשה עלי סיבוב מוכשר ככל שיהיה (ראה ערך עזרא מוגרבי סייף גולסה)

(07-Apr-2014 18:27)amir כתב: [ -> ]אני ראיתי אותו מספיק וגם המאמן של לאציו כנראה לא מבין בכדורגל.וגם בחיפה הוא עשה המון אבל הוא בסך הכל ילד שלא ידע לנתב את הכישרון שלו לגדולות כמו שהיה צריך להיות לא היה לו את המנטור הנכון שיוביל אותו לאן שצריך אלה להפך אני מאחל לי ולך שנזכה לראות אותו חוזר למיגרשים פה בארץ לא כל יום גדל ילד כזה.

דרך אגב אמיר הטאלנט היה כל השנה על המדף. לא ראיתי שהיו קופצים.
(07-Apr-2014 18:51)טל.מ כתב: [ -> ]אני מעדיף שחקן שרוצה לשחק פה מאשר ליצן שיעשה עלי סיבוב מוכשר ככל שיהיה (ראה ערך עזרא מוגרבי סייף גולסה)
אף אחד לא עושה עלינו סיבוב,גולסה לא אופציה...סייף זה כותרות בעיתונים...פיראס שיחק כאן וסיים את תפקידו.

אתמול קראתי כאן על דג'אני ואחמד,מי אחראי על הספין?
עזרא שיחק איתנו קיץ שלם ? מוגרבי כנל ? גולסה שנה שלמה של משחקים עם שחר ? שנים לפני כן חתימה בלציו ? מי רוצה להתעסק עם טיפוסים כאלה?
היום הם חותמים אצלך ובינואר הם פוזלים לאירופה או עושים לך שביתות. אני חושב שקלטתי משהו מהכדורגל הישראלי בשנתיים האחרונות ואני יודע את מי אני לא רוצה לראות בנתניה.

ואכן אזלו לשער 4 ...
(07-Apr-2014 18:51)טל.מ כתב: [ -> ]אני מעדיף שחקן שרוצה לשחק פה מאשר ליצן שיעשה עלי סיבוב מוכשר ככל שיהיה (ראה ערך עזרא מוגרבי סייף גולסה)

(07-Apr-2014 18:27)amir כתב: [ -> ]אני ראיתי אותו מספיק וגם המאמן של לאציו כנראה לא מבין בכדורגל.וגם בחיפה הוא עשה המון אבל הוא בסך הכל ילד שלא ידע לנתב את הכישרון שלו לגדולות כמו שהיה צריך להיות לא היה לו את המנטור הנכון שיוביל אותו לאן שצריך אלה להפך אני מאחל לי ולך שנזכה לראות אותו חוזר למיגרשים פה בארץ לא כל יום גדל ילד כזה.

דרך אגב אמיר הטאלנט היה כל השנה על המדף. לא ראיתי שהיו קופצים.

חכה קצת ותראה.

מעדיף את דודו ביטון שחקן רחבה קלאסי ולפי דעתי עם קיודה יכולים להיות צמד חלוצים טוב.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
מעט שחקנים,הם לא יעשו מעשה עזרא/מוגרבי
לא רוצה לפגוע כאן בכמה אלילי נוער ששמותיהם מוזכרים כדבר הבא בנתניה ולספר על התנהלותם/והוריהם/סוכניהם,
עומרי בן הרוש ילד טוב נתניה? לא התנהל שונה ממוגרבי,רק כלקח ממקרה מוגרבי הוא יובש בתחילת העונה אחרי פציעתו.
וזו רק דוגמית קטנה,
ימפולסקי נהג אחרת?
אלמוג כהן נהג אחרת?
השוער המהולל אריאס נהג אחרת?
והרשימה ארוכה.....
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
Reference URL's