מכבי נתניה

גירסה מלאה: תקציב
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
(06-Apr-2014 17:07)טל.מ כתב: [ -> ]
(06-Apr-2014 16:52)אייל ס כתב: [ -> ]
(06-Apr-2014 16:38)m'טל.מ כתב: [ -> ]ע"פ ספורט 5 - התקציב יהיה 22 מ ש"ח שמתוכו 10 מ ש"ח יופנו לתקציב שחקנים.
בהנחה שזה נכון - זה תקציב שצריך לפגוע איתו בול כי אפשר כמו שראינו להתרסק בקלות.
דבר שני - 12 מ שקל עלות תפעול המועדון ? נשמע לי סכום אסטרונומי בלי שאני מבין כלום בתפעול מועדונים. זה בערך כמו לתפעל את סכנין רמהש ורעננה ביחד...

http://www.sport5.co.il/articles.aspx?Fo...40&lang=HE

טל
במידה והתקציב 22 ותקציב שחקנים הוא 10 מיליון,זו חלוקה יעילה מאוד.
כך בחשבון 1.5 מיליון מחלקת נוער,קרוב 1.5 מיליון לאיצטדיון ומתקני אימונים,קרוב ל2 מיליון משטרה וסדרנות,צוות מקצועי כ2.5 מיליון ,,צוות רפואי וציוד רפואי כמיליון,צוות מנהלתי(מזכירות/אדמינסטרציה/הנהח"ש/ניהול קבוצה ומועדון) בין מיליון למיליון וחצי ועל זה צריך להוסיף ביטוחים,ציוד ספורטיבי,מחנה אימונים,עמלת משרדי כרטיסים,עמלת סוכנים,שיווק,עלות נבחנים..וזה מהזכרון(משוכנע ששכחתי עליות נוספות).

כן ,נכון .. אבל מה שאתה אומר הוא שעלות תפעול מועדון בינוני בליגת העל הוא 12 מ ש״ח . יש קבוצות בליגת העל שזה כל או כמעט כל התקציב שלהן. למה עלות התפעול שלנו כזו גדולה ?

(06-Apr-2014 17:06)לואיס מריןןןןןןןןןן כתב: [ -> ]
(06-Apr-2014 16:38)טל.מ כתב: [ -> ]ע"פ ספורט 5 - התקציב יהיה 22 מ ש"ח שמתוכו 10 מ ש"ח יופנו לתקציב שחקנים.
דבר שני - 12 מ שקל עלות תפעול המועדון ? נשמע לי סכום אסטרונומי בלי שאני מבין כלום בתפעול מועדונים. זה בערך כמו לתפעל את סכנין רמהש ורעננה ביחד...

בלדב צריך לקבל משהו לא

די כבר עם השטות הזו. יש בעלים נכון ? שישלמו למי שבא להם וכמה שיותר.
העלות שלנו גבוהה ב3 סעיפים בולטים,עלות האיצטדיון כולל האבטחה/עלות מתקן האימונים/סבסוד מחלקת הנוער(ברעננה לדוגמא,אין עלות של מחלקת נוער ואין עלות מתקן אימונים).
לגבי ביטוחים/צוות רפואי וכו' זו החלטת מועדון ללכת על הטופ.

(06-Apr-2014 17:07)טל.מ כתב: [ -> ]
(06-Apr-2014 16:52)אייל ס כתב: [ -> ]
(06-Apr-2014 16:38)m'טל.מ כתב: [ -> ]ע"פ ספורט 5 - התקציב יהיה 22 מ ש"ח שמתוכו 10 מ ש"ח יופנו לתקציב שחקנים.

טל
במידה והתקציב 22 ותקציב שחקנים הוא 10 מיליון,זו חלוקה יעילה מאוד.
כך בחשבון 1.5 מיליון מחלקת נוער,קרוב 1.5 מיליון לאיצטדיון ומתקני אימונים,קרוב ל2 מיליון משטרה וסדרנות,צוות מקצועי כ2.5 מיליון ,,צוות רפואי וציוד רפואי כמיליון,צוות מנהלתי(מזכירות/אדמינסטרציה/הנהח"ש/ניהול קבוצה ומועדון) בין מיליון למיליון וחצי ועל זה צריך להוסיף ביטוחים,ציוד ספורטיבי,מחנה אימונים,עמלת משרדי כרטיסים,עמלת סוכנים,שיווק,עלות נבחנים..וזה מהזכרון(משוכנע ששכחתי עליות נוספות).

כן ,נכון .. אבל מה שאתה אומר הוא שעלות תפעול מועדון בינוני בליגת העל הוא 12 מ ש״ח . יש קבוצות בליגת העל שזה כל או כמעט כל התקציב שלהן. למה עלות התפעול שלנו כזו גדולה ?

(06-Apr-2014 17:06)לואיס מריןןןןןןןןןן כתב: [ -> ]
(06-Apr-2014 16:38)טל.מ כתב: [ -> ]ע"פ ספורט 5 - התקציב יהיה 22 מ ש"ח שמתוכו 10 מ ש"ח יופנו לתקציב שחקנים.

בלדב צריך לקבל משהו לא

די כבר עם השטות הזו. יש בעלים נכון ? שישלמו למי שבא להם וכמה שיותר.
העלות שלנו גבוהה ב3 סעיפים בולטים,עלות האיצטדיון כולל האבטחה/עלות מתקן האימונים/סבסוד מחלקת הנוער(ברעננה לדוגמא,אין עלות של מחלקת נוער ואין עלות מתקן אימונים).
לגבי ביטוחים/צוות רפואי וכו' זו החלטת מועדון ללכת על הטופ.

זה לא ע״פ ערוץ הספורט אלא ע״פ אלי שגב בתכנית מאיר ורוני...
זה ידוע שהאצטדיון עולה לנו הרבה.
גם מכיוון שהערייה לא השכילה להשכיר מטר מהשטח המסחרי, עד לפני כמה חודשים שנסגרו חוזים עם כמה עסקים.

בנוסף עלות האצטדיון עולה על הכנסות ביום המשחק.
אולי זה ישתנה בעונה הבאה, למרות שאני לא חוחשב שזה יקרה .
לדעתי זה היה פוגע בחדר ההלבשה, אבל מישהו ממכם חושב ששווה להחזיר את סבע או דג'אני. כי בשוק הישראלים אין מציאות..
(06-Apr-2014 18:30)צהוב לעולמים כתב: [ -> ]לדעתי זה היה פוגע בחדר ההלבשה, אבל מישהו ממכם חושב ששווה להחזיר את סבע או דג'אני. כי בשוק הישראלים אין מציאות..

לא להחזיר

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
(06-Apr-2014 18:30)צהוב לעולמים כתב: [ -> ]לדעתי זה היה פוגע בחדר ההלבשה, אבל מישהו ממכם חושב ששווה להחזיר את סבע או דג'אני. כי בשוק הישראלים אין מציאות..

סוסים בגסיסה ממושכת. אסור לנגוע בהם. עצם המחשבה עליהם עושה לא טוב.
Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2

הם הכי לא מציאה שיש. פרט לכך אני לא מאמין שיש אוהד נתניה שלא נולד השנה שמציע כזה דבר...
אני גם לא בעד אני נזכר באחמד וקובי אני שומע חדר הלבשה חולה ואי חשק לתת את הכל ומעל הכל ירידת ליגה!!!

חס וחלילה זה כמו להכניס ראש בקיר ולחשוב שהכל בסדר אצלך
אם כבר, להחזיר את איציק זוהר
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
Reference URL's