מכבי נתניה

גירסה מלאה: רכש לעונה הבאה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
(06-Apr-2014 15:47)חזום חזום כתב: [ -> ]מודה ועוזב ירוחם.
בדקתי באתר ההתאחדות ואכן מאמן כושר ואנליסט הם זרים.
אין לי בעיה עם המינוי שלו. אבל רצוי שיהיה מאמן כושר זר כמו בת"א ובנבחרת מהסיבות שציינתי.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

רצוי שיהיה את הכסף של גולדהאר/יאמר והנשמה של אלי שגב ואת האוהדים של דורטמונד
המצוי תקציב של כ20 מיליון והנשמה של אלי שגב והאוהדים של נתניה ואם זה ננצח!
לא מובנת לי הציניות הזאת.
אם כבר השקעת אז תשקיע במקום הנכון. כשהשמיכה קצרה עדיף להשקיע במאמן כושר זר במקום בתאורתיקן מהאקדמיה.

(06-Apr-2014 17:28)חזום חזום כתב: [ -> ]לא מובנת לי הציניות הזאת.
אם כבר השקעת אז תשקיע במקום הנכון. כשהשמיכה קצרה עדיף להשקיע במאמן כושר זר במקום בתאורתיקן מהאקדמיה.

לא מובנת לי חוסר ההבנה שלך,
פיזיולוג הוא התפקיד החשוב בצוות המקצועי
למזלו של עטר היה לו את אורי הראל שעשה את שני התפקידים(גם כי היה צעיר וגם כי היה חיסרון כיס).
הפיזיולוג בונה יחד עם המאמן את תוכנית האימונים היומית/שבועית/חודשית/עונתית,את העומסים על השחקן בפרט ועל הקבוצה בכלל,את תזונת השחקנים בפגרה,במהלך האימונים לפני ואחרי משחקים.
מטרת הבאת בן מלך ממכבי ת"א לנתניה היא משולשת,התפקיד הראשון,בניית מערכת פיזיולוגיה/תזונה/כושר גופני לכל המועדון מקטן עד גדול ,השניה שימוש בידע וביכולת שלו בתוכניות אימונים והשלישית שת"פ עם גורמי חוץ(בעיקר מגרמניה).
זה שהוא בא זה יפה השאלה אם יש שיתוף פעולה עם מיזרחי.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
(06-Apr-2014 17:41)אייל ס כתב: [ -> ]
(06-Apr-2014 17:28)חזום חזום כתב: [ -> ]לא מובנת לי הציניות הזאת.

לא מובנת לי חוסר ההבנה שלך,
פיזיולוג הוא התפקיד החשוב בצוות המקצועי
למזלו של עטר היה לו את אורי הראל שעשה את שני התפקידים(גם כי היה צעיר וגם כי היה חיסרון כיס).
הפיזיולוג בונה יחד עם המאמן את תוכנית האימונים היומית/שבועית/חודשית/עונתית,את העומסים על השחקן בפרט ועל הקבוצה בכלל,את תזונת השחקנים בפגרה,במהלך האימונים לפני ואחרי משחקים.
מטרת הבאת בן מלך ממכבי ת"א לנתניה היא משולשת,התפקיד הראשון,בניית מערכת פיזיולוגיה/תזונה/כושר גופני לכל המועדון מקטן עד גדול ,השניה שימוש בידע וביכולת שלו בתוכניות אימונים והשלישית שת"פ עם גורמי חוץ(בעיקר מגרמניה).

ולמה הוא לא יכול לגור עם ורטהים? מרק ורהטיים לא הוצג תמיד כמומחה קואורדינציה? מה אין לו עבודה? הרי רק עם עידו לוי יש לו חצי שנה עבודה פול טיים...
יש עוד שחקנים עם בעיות גדולות בנושא קשר עין רגל מוח.
אסור לשחרר את קיודה הוא שחקן טוב ומהיר רק תראו את התנעות שלו במשחק האחרוןבהחלט שחקן שמתאים לליגת העל אסור לעשות טעות ורוצים להשאיל אותו לקבוצה אחרת האהודים חייבים לעשות משהו שהנהלה לא תשחרר אותו...
(07-Apr-2014 18:38)KOBI12 כתב: [ -> ]אסור לשחרר את קיודה הוא שחקן טוב ומהיר רק תראו את התנעות שלו במשחק האחרוןבהחלט שחקן שמתאים לליגת העל אסור לעשות טעות ורוצים להשאיל אותו לקבוצה אחרת האהודים חייבים לעשות משהו שהנהלה לא תשחרר אותו...

לא שמעתי שמתכננים לשחרר אותו,אבל עם מחליטים חייבים לשרוף ת'מועדון...זה תפקיד האוהדים...לא?
(07-Apr-2014 18:40)אייל ס כתב: [ -> ]
(07-Apr-2014 18:38)KOBI12 כתב: [ -> ]אסור לשחרר את קיודה הוא שחקן טוב ומהיר רק תראו את התנעות שלו במשחק האחרוןבהחלט שחקן שמתאים לליגת העל אסור לעשות טעות ורוצים להשאיל אותו לקבוצה אחרת האהודים חייבים לעשות משהו שהנהלה לא תשחרר אותו...

לא שמעתי שמתכננים לשחרר אותו,אבל עם מחליטים חייבים לשרוף ת'מועדון...זה תפקיד האוהדים...לא?

לדעתי במידה ויוסי מחתים את אחד מה השלושה ארבייטמן/דודו ביטון/תמוז או שתיים מהם אז את קאיודה יש להשאיל לקבוצה אחרת שיצבור עוד נסיון
(07-Apr-2014 18:42)זיו פלם כתב: [ -> ]
(07-Apr-2014 18:40)אייל ס כתב: [ -> ]

לדעתי במידה ויוסי מחתים את אחד מה השלושה ארבייטמן/דודו ביטון/תמוז או שתיים מהם אז את קאיודה יש להשאיל לקבוצה אחרת שיצבור עוד נסיון
קבוצה חייבת 3 חלוצים בסגל(חלוצים לגיטימיים),לעיתים משחקים עם 1 לעיתים עם 2 וכשייש שחקן כמו קיודה על הספסל שנכנס ל30/25 דקות אחרונות,במהירות שלו באיטיות של הגנה ישראלית עייפה,זו נוסחה מנצחת.
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's