מכבי נתניה

גירסה מלאה: אפשר לקנות כרטיס לחצי הגמר כבר עכשיו.
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

לואיס מריןןןןןןןןןן

כמה כרטיסים נמכרו עד עכשיו למשחק מול פתח תקווה?
פיספסתי משהו(משיח)?
לא רק מזכיר לך שיחה מהעבר על הקהל.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
אריאל
אם עוברים את ה 10,000 אתה צריך להתפטר.
תמיד היו פה כמה אנשים שהיו (ועדיין...) סקפטים לגבי כמות האוהדים שיש למועדון הזה. בסופו של דבר שאומרים שיש פוטנציאל למועדון מתישהו הוא אמור להתחיל להתממש. במקרה שלנו, העלייה החלקה הזאת (כמו העליות הקודמות) תרמה את חלקה ,אבל בעיקר מה שהעיר עוד כמה רדומים זה האיצטדיון והבאזז שבעלי הקבוצה מייצרים לאחר שהבטחנו את מקומנו בליגת העל.

עכשיו יבוא אריאל ויפרוש לנו שוב את משנתו על הכמות האמיתית ועל "השוטף" וכהנה וכהנה... אבל בסופו של יום המועדון הזה הוכיח לא מעט פעמים בשנים האחרונות שיש לו קהל אוהדים גדול ,שאומנם נשאר פאסיבי לא מעט שנים ,אבל הוכיח לא פעם בשנתיים שלש האחרונות שהוא שם שצריך אותו.

אז נכון שזה לא מספיק ובאמת צריך להגדיל את "השוטף", אבל אני משוכנע שעם ההנהלה הנוכחית והאיצטדיון החדש זה יהיה רק שאלה של זמן עד ש"השוטף" של אריאל יהיה סטנדרט במחוזותינו....
אהה
אופיר כרגע נמכרו 6500 כרטיסים
אז אל תמהר להספיד את התיאוריות של אריאל ושלי למען האמת

לואיס מריןןןןןןןןןן

(08-Apr-2014 0:00)אופיר34 כתב: [ -> ]תמיד היו פה כמה אנשים שהיו (ועדיין...) סקפטים לגבי כמות האוהדים שיש למועדון הזה. בסופו של דבר שאומרים שיש פוטנציאל למועדון מתישהו הוא אמור להתחיל להתממש. במקרה שלנו, העלייה החלקה הזאת (כמו העליות הקודמות) תרמה את חלקה ,אבל בעיקר מה שהעיר עוד כמה רדומים זה האיצטדיון והבאזז שבעלי הקבוצה מייצרים לאחר שהבטחנו את מקומנו בליגת העל.

עכשיו יבוא אריאל ויפרוש לנו שוב את משנתו על הכמות האמיתית ועל "השוטף" וכהנה וכהנה... אבל בסופו של יום המועדון הזה הוכיח לא מעט פעמים בשנים האחרונות שיש לו קהל אוהדים גדול ,שאומנם נשאר פאסיבי לא מעט שנים ,אבל הוכיח לא פעם בשנתיים שלש האחרונות שהוא שם שצריך אותו.

אז נכון שזה לא מספיק ובאמת צריך להגדיל את "השוטף", אבל אני משוכנע שעם ההנהלה הנוכחית והאיצטדיון החדש זה יהיה רק שאלה של זמן עד ש"השוטף" של אריאל יהיה סטנדרט במחוזותינו....

אריאל זה בן אדם פסיכי שחושב שאנחנו קהל קטן אבל ביום רביעי הוא יקבל את התשובה שלנתניה יש יותר אוהדים אני הולך יותר רחוק בפוטנציאל יש לנו יותר אוהדים מהפועל תלאביב

(08-Apr-2014 0:13)אני gad כתב: [ -> ]אהה
אופיר כרגע נמכרו 6500 כרטיסים
אז אל תמהר להספיד את התיאוריות של אריאל ושלי למען האמת

הנה עוד מפגר , תגיד אתה עוד לא למדת ? כמה פעמים אתה יכול לבלבל לי את הביידה (בובה של לילה)עם הקטע של הקהל? טוב שלא אמרת שיגיעו 3000 מנתניה, בנתיים באר שבע עומדים על 4500 כרטיסים שנמכרו אז דיי לבלבל
(08-Apr-2014 0:00)אופיר34 כתב: [ -> ]תמיד היו פה כמה אנשים שהיו (ועדיין...) סקפטים לגבי כמות האוהדים שיש למועדון הזה. בסופו של דבר שאומרים שיש פוטנציאל למועדון מתישהו הוא אמור להתחיל להתממש. במקרה שלנו, העלייה החלקה הזאת (כמו העליות הקודמות) תרמה את חלקה ,אבל בעיקר מה שהעיר עוד כמה רדומים זה האיצטדיון והבאזז שבעלי הקבוצה מייצרים לאחר שהבטחנו את מקומנו בליגת העל.

חצאי גמר אף פעם לא היו הבעיה שלנו. נתנו הופעות יפות ב-3 הפעמים האחרונות והיה ברור שכך יהיה גם הפעם ועל זה מגיעה מילה טובה. אני גם לא שוכח את ההופעה המדהימה מול ליירה והכמויות מול הפועל וב"ש עונה שעברה.
מצד שני לפני שבועיים-שלושה בטדי היו 100 איש. במשחקי בית אנחנו מגרדים את ה-4 לפעמים מלמעלה, לפעמים מלמטה והרבה פעמים גם זה לא.
מה שחשוב זה באמת השוטף, מה שמביא בעלים, ספונסרים ואפילו שחקנים זה השוטף, לא הופעות במעמדים חד פעמיים.
עזוב אותך שותף לא שותף בתכלס לנתניה יש יותר אוהדים,העניין של השותף כבר תלוי בהישגים של הקבוצה ,כדורגל יפה ,ושיווק נכון ,בפוטנציאל יש לנו המון קהל עכשיו המטרה היא להחזיר אותו ויש הרבה כאלה לדוגמא אבא שלי בן 45 לא היה מגיל עשרים ומשהו במשחק של נתניה העונה הצלחתי להביא אותו למשחק אחד מאז הוא הלך לרוב המשחקים ועוקב אחר כל דבר ותכוון לבוא גם לרמת גן,בנוסף מביא איתו שלושה חברים שלא היו במשחקים שלנו עשרות שנים ,וזה רק דוגמא לכמה שהקהל שלנו רדום ועם הבעלים הנוכחי זה רק עניין של זמן עד שרובם יחזרו למגרשים.
בפוטנציאל אולי גם יש לנו יותר קהל מריאל מדריד, בתכלס הבאנו 100 איש לטדי.
כל הכבוד לכל ה-10/11/12 שיבואו לחצי אבל הם לא מדד לכלום, גם אם נמלא את ר"ג לבד מה שמשנה זה כמה באים בליגה במשחקים "רגילים".
מסכים איתך שזה מושפע מכמה דברים כמו שיווק, מחירים, חיזוק וכו' אבל באמת שכבר הרבה שנים אני במגרשים ואני לא זוכר אף עונה שהבאנו אפילו 2 משחקים רצוף מעל 5000 איש, אולי עונת ההישארות ב-99/00 הייתה האחרונה. בגלל זה אני לוקח בעירבון מוגבל את כל ההבטחות האלה שאם רק ישווקו נכון פתאום נביא 7000 איש כל שבוע.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Reference URL's