מכבי נתניה

גירסה מלאה: קיודה!
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
שמח בשבילו , למרות ההחמצה שדרך אגב נשרק נבדל,הוכיח שצריך לקבל יותר דקות ,אין ספק שאיתו הקבוצה משחקת הרבה יותר מהר , והוא מאוד מסוכן למרות ההחמצות .
מקווה מאוד שישאירו אותו גם בשנה הבאה.
היו לו כמה פאשלות היום,אבל כן הוא מהיר ומהירות זה שם המשחק למתפרצות!
לא חושב שכרגע הוא מוכן לליגת העל וחבל שיישב על הספסל עדיף להשאיל אותו שישתפשף בקבוצה שיוכל לשחק בה.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
מוכן כמו גדול. לפחות כמו קני סייף או בן מלכה.
כן טל איך אתה יודע? קיודה מימיו לא שיחק ברמות האלה אני לא פוסל שהוא יכול אבל עדיף שישתפשף עוד שנה ונראה.
שני השחקנים שרשמת כבר שיחקו בליגת העל עם הצלחה כזו או אחרת.

(28-Mar-2014 21:17)טל.מ כתב: [ -> ]מוכן כמו גדול. לפחות כמו קני סייף או בן מלכה.

לא מוכן ולא בטיח והיום היתה ההוכחה לכך,גם ימפולסקי מהיר,אז מה...כמו במקרה של טופי,מהירות זה לא הכל.בהחלט יכול להיות שאם ישתפשף עוד שנה יהיה על מה לדבר,כרגה לא מתלהב ממנו...
(28-Mar-2014 22:22)אלון כתב: [ -> ]
(28-Mar-2014 21:17)טל.מ כתב: [ -> ]מוכן כמו גדול. לפחות כמו קני סייף או בן מלכה.

לא מוכן ולא בטיח והיום היתה ההוכחה לכך,גם ימפולסקי מהיר,אז מה...כמו במקרה של טופי,מהירות זה לא הכל.בהחלט יכול להיות שאם ישתפשף עוד שנה יהיה על מה לדבר,כרגה לא מתלהב ממנו...
אלון עוד יחשבו שאנחנו אותו אדם עם יוזר אחר בכל מקרה חושב שאתה מאוד צודק
(28-Mar-2014 21:54)amir כתב: [ -> ]כן טל איך אתה יודע? קיודה מימיו לא שיחק ברמות האלה אני לא פוסל שהוא יכול אבל עדיף שישתפשף עוד שנה ונראה.
שני השחקנים שרשמת כבר שיחקו בליגת העל עם הצלחה כזו או אחרת.

לא יודע יותר ממך אבל מה אכפת לי לעצבן אותך ..Wink
גם שריקי החמיץ כמו טירון אז ..? כל אחד חייב להתחיל מתישהו איפשהו. אני באמת לא חושב שנקבל 5 זרים תותחים. לפי השמועות אלו זרים מאפריקה ולכן עם כל קשיי ההתאקלמות , יש כאן אחד שכבר התאקלם , התוספת שלו למשחק לא מוטלת בספק , לא מבין למה לפסול אותו. אבל אתה גם פוסל את טופי אז אולי אנחנו רואים כדורגל אחר.
קיודה יהיה הרבה יותר יעיל מסייף, הוא שחקן עם המון כשרון ושהוא נמצא על הדשא מעניין ! סומך על מזרחי שישאיר אותו איתנו.
בא נסכים בכך ששנינו מקוים ששנה הבאה יגיעו לפה חלוצים יותר בשלים עם קבלות ואת קיודה בניגוד לטופי כן הייתי רוצה פה בעתיד שילמד קודם להתגלח במקום אחר שנה ברמת השרון כפר סבא ושיחזור אם יהיה טוב
עמודים: 1 2 3
Reference URL's