מכבי נתניה

גירסה מלאה: סיום בדרבי הנוער
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3

מעניין אותי לדעת בתור אחד שעוקב צמוד, איזה שחקנים לדעתך מהשנתון הנוכחי של טוברוק כדאי "לדוג" לבוגרים של נתניה לעונה הבאה?
אני שמתי עין על שניים, אבו עביד וראול גרשומוב.
[/quote]

פעם,מאמנים היו לוקחים שחקן בן 17(במקרים קיצוניים 16) ונותנים להם לשחק בבוגרים,היום זה לא קורה(חוץ מבאשדוד) כי הקהל שורף לשחקן ת'תחת אחרי כמה דקות...
לא חושב שהיום היום בטוברוק שחקן ברמה של ליגת על
ולגבי הבלם,ביום שיביאו אותו לנתניה(בלי קשר ליכולתו),ישחררו את עידו לוי ואת ירין חסן(הם על המשבצת של הבלם שלישי/רביעי.)
[/quote]

מעידו לוי אני לא מחזיק, לגבי ירין עדיין יש לי אופטימיות זהירה, מאבו עביד אני מחזיק שחקן בעל פונטנציאל להפוך לבלם ברמה גבוהה במונחים ישראלים.
אני הייתי מעז ושנה מעמיד בלם זר איכותי ולידו את ירין/אבו עביד ואת לוי משאיל.
גם מראול גרשומוב התלהבתי, מזכיר לי את אלמוג כהן והוא חריג גיל, לא? כלומר שנה הבאה הוא כבר אמור לעלות לבוגרים.
(23-Mar-2014 14:54)אייל ס כתב: [ -> ]
(23-Mar-2014 14:17)אריאל כתב: [ -> ]
(23-Mar-2014 13:44)אייל ס כתב: [ -> ]
(23-Mar-2014 12:39)אריאל כתב: [ -> ]האמת, השער הביזארי שנתניה חטפה, הוא עונש לכל קבוצה שמבזבזת זמן בצורה מוגזמת...

מזל שלא הספיקו להשוות כי השוער היה נכנס לדיכאון

זה לא היה מתוך בזבוז זמן,זה היה מעשה לא מקצועי...שחוזר על עצמו ולא בפעם הראשונה.

המקרה הספציפי לא היה מתוך בזבוז זמן, אבל בסיום, כל שחקן של הקבוצה שהתנגש בזבוב נפל כאילו הוא עומד למות. ולכן זה עונש לקבוצה, לא לשוער.

מתוך 4 ד' תוספת שיחקו אולי 2.
אם היינו מפסידים, היינו מקללים את היריבה על ההתנהגות הזאת

לכן היו 6 דקות תוספת זמן וסה"כ לא היו הרבה ביזבוזי זמן במשחק,בטח לא ע"י השוער
אגב,השער נכבש בדקה ה98...ואז בטח ובטח לא בזבזו זמן

ההבדל ביננו הוא שאתה מעורב ופעיל וסביר להניח שהיית במגרש.
אני רק צפיתי (במתח רב) בטלויזיה. לא הוסיפו בפועל 6 דקות, השופט שרק אחרי 4 ואולי כמה שניות (שלך במגרש נראו כנצח), הקבוצה משכה זמן ברמות על.
השער הובקע בדקה ה78 (לא 98) ולכן היה 16 דקות של בזבוזי זמן (מטורפים... כמה שרירים נתפסו בדקות האלה).

שלא תהיה טעות, כשאתה אנדרדוג ואתה מוביל, זה לגיטימי, אבל צריך ךהודות שזה מה שנעשה.

ולכן "ריצתו" של אופיר 34 מהיציע לכיוון ספסל עפולה בכעס על משיכת הזמן היא מאין "הגמל שאינו רואה את דבשתו"
למרות שצריך להודות שאמרו בטלויזיה שהספסל של נתניה מעודד את השחקנים לצאת קדימה ולא להסתגר.
(23-Mar-2014 16:19)אריאל כתב: [ -> ]
(23-Mar-2014 14:54)אייל ס כתב: [ -> ]
(23-Mar-2014 14:17)אריאל כתב: [ -> ]
(23-Mar-2014 13:44)אייל ס כתב: [ -> ]
(23-Mar-2014 12:39)אריאל כתב: [ -> ]האמת, השער הביזארי שנתניה חטפה, הוא עונש לכל קבוצה שמבזבזת זמן בצורה מוגזמת...

מזל שלא הספיקו להשוות כי השוער היה נכנס לדיכאון

זה לא היה מתוך בזבוז זמן,זה היה מעשה לא מקצועי...שחוזר על עצמו ולא בפעם הראשונה.

המקרה הספציפי לא היה מתוך בזבוז זמן, אבל בסיום, כל שחקן של הקבוצה שהתנגש בזבוב נפל כאילו הוא עומד למות. ולכן זה עונש לקבוצה, לא לשוער.

מתוך 4 ד' תוספת שיחקו אולי 2.
אם היינו מפסידים, היינו מקללים את היריבה על ההתנהגות הזאת

לכן היו 6 דקות תוספת זמן וסה"כ לא היו הרבה ביזבוזי זמן במשחק,בטח לא ע"י השוער
אגב,השער נכבש בדקה ה98...ואז בטח ובטח לא בזבזו זמן

ההבדל ביננו הוא שאתה מעורב ופעיל וסביר להניח שהיית במגרש.
אני רק צפיתי (במתח רב) בטלויזיה. לא הוסיפו בפועל 6 דקות, השופט שרק אחרי 4 ואולי כמה שניות (שלך במגרש נראו כנצח), הקבוצה משכה זמן ברמות על.
השער הובקע בדקה ה78 (לא 98) ולכן היה 16 דקות של בזבוזי זמן (מטורפים... כמה שרירים נתפסו בדקות האלה).

שלא תהיה טעות, כשאתה אנדרדוג ואתה מוביל, זה לגיטימי, אבל צריך ךהודות שזה מה שנעשה.

ולכן "ריצתו" של אופיר 34 מהיציע לכיוון ספסל עפולה בכעס על משיכת הזמן היא מאין "הגמל שאינו רואה את דבשתו"
למרות שצריך להודות שאמרו בטלויזיה שהספסל של נתניה מעודד את השחקנים לצאת קדימה ולא להסתגר.

ראיתי את המשחק פעם נוספת אתמול בלילה,לא ראיתי שמאיר כהן או שטראובר עמדו בשער וגם לא ראיתי (חוץ מהפגיעה של עמאר ) פציעה חריגה.
עמודים: 1 2 3
Reference URL's