מכבי נתניה

גירסה מלאה: הקבוצה תעמוד הערב שוב לדין משמעתי
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
https://www.facebook.com/photo.php?v=646...=2&theater
המועדון מבקש את עזרת הקהל במציאת זורק החפץ

לואיס מריןןןןןןןןןן

איזה אנשים זונות אגואיסטים בעלים משקיעים פה כסף והם גורמים להם לעוד קנסות אם אני תופס את האוהד המסריח הזה אני מזייין את האמא שלו
(19-Mar-2014 20:37)לואיס מריןןןןןןןןןן כתב: [ -> ]איזה אנשים זונות אגואיסטים בעלים משקיעים פה כסף והם גורמים להם לעוד קנסות אם אני תופס את האוהד המסריח הזה אני מזייין את האמא שלו

מסכנה האמא לא מספיק יצא לה בן אוהד כזה
אז אותך היא צריכה לסבול
(19-Mar-2014 20:37)לואיס מריןןןןןןןןןן כתב: [ -> ]איזה אנשים זונות אגואיסטים בעלים משקיעים פה כסף והם גורמים להם לעוד קנסות אם אני תופס את האוהד המסריח הזה אני מזייין את האמא שלו

אתה מכיר אותו?

לואיס מריןןןןןןןןןן

התעוררת פלם? יאלה תחזור לישון או שתחזור להכין סטים חדשים לעונה הבאה ידבע

(19-Mar-2014 20:41)amir כתב: [ -> ]

אתה מכיר אותו?

אני מכיר את האתיופי עם הגופייה בקטנה הוא בעייתי אבל השאלה אם זה הוא זרק שנה שעברה אני זוכר בתקופה של בנין ושפיגלר הוא כמעט דפק כאפה לשפי גלר הזבל
(19-Mar-2014 20:42)לואיס מריןןןןןןןןןן כתב: [ -> ]התעוררת פלם? יאלה תחזור לישון או שתחזור להכין סטים חדשים לעונה הבאה ידבע

תאמין לי לפעמים עדיף לשתוק

כנראה שאתה החסרת את השיעור הזה

לואיס מריןןןןןןןןןן

(19-Mar-2014 20:45)זיו פלם כתב: [ -> ]
(19-Mar-2014 20:42)לואיס מריןןןןןןןןןן כתב: [ -> ]התעוררת פלם? יאלה תחזור לישון או שתחזור להכין סטים חדשים לעונה הבאה ידבע

תאמין לי לפעמים עדיף לשתוק

כנראה שאתה החסרת את השיעור הזה

אז תשתוק יותר טוב
הבחור שזרק מסתתר מאחורי הבחור בחולצה השחורה עם הצעיף הצהוב ולא ניתן לזהות אותו.
אני מאמין שיש כאלה שיודעים במי מדובר, הרי לא מדובר באוהדים ארעיים אלא קבועים שמגיעים גם למשחקי החוץ.
אגב
אני רוצה שיעבירו את הסרטון ממצלמות האבטחה ביהלום של אותו אחד שזרק את המושב מהיציע העליון לתחתון.
זה לדעתי אף יותר חמור למרות שלא קיבלנו קנס
Reference URL's