מכבי נתניה

גירסה מלאה: סיכום הדרבי מהצד שלנו
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
דגני - הגיבור הטראגי. היה מצוין ואז שתי טעויות טפשיות שני גולים והלך המשחק.
בן הרוש (ספסל אה משה ..?) - משחק ענק.
איתן טיבי - כנל.

רק לחשוב איזו קבוצה יכלה להיות לנו.
אבל מה עם ההתקפה שלנו ?
(18-Mar-2014 0:53)טל.מ כתב: [ -> ]דגני - הגיבור הטראגי. היה מצוין ואז שתי טעויות טפשיות שני גולים והלך המשחק.
בן הרוש (ספסל אה משה ..?) - משחק ענק.
איתן טיבי - כנל.

רק לחשוב איזו קבוצה יכלה להיות לנו.

אוראל דגני, קפל אותו וזרוק אותו לים, אני מתבייש שמחלקת הנוער הוציאה עגלה כזו, כמה שחקן מטומטם יכול להיות.
קובי בלדב גאון שהצליח למכור אותו את הפלופ הזה לשחר במיליון שקל/לירות/דולר/אירו.
אם כל הכבוד לפאולו סוזה שלומי דורה לוקח אותו במאה מטרSmile
(18-Mar-2014 1:02)אופיר34 כתב: [ -> ]אבל מה עם ההתקפה שלנו ?

תחכה לחיפה - סכנין.
(18-Mar-2014 1:15)פיליפצוק כתב: [ -> ]אוראל דגני, קפל אותו וזרוק אותו לים, אני מתבייש שמחלקת הנוער הוציאה עגלה כזו, כמה שחקן מטומטם יכול להיות.

אל תגזים.
ממש לא מסכים. דגני שחק מצוין לדעתי, וגם בנתניה היה כזה.
נכון עשה טעות היום, אבל אם נסתכל על זה בצורה אובייקטיבית, בהכשלה שלו אני מהמר ש 90 אחוז מהבלמים היו עושים את הפאול הזה. בן חיים עף שם כמו טיל קאסם (איך שחקן כזה לא משחק ??!!) ,כל נגיעה הכי קלה היתה גורמת לפנדל, מעבר לזה, אם לא היה נוגע בו סביר להניח שגם ככה זה היה נגמר בפנים.
לגבי הגול השני, טעות כמו שטובים ממנו טעו לפניו.
בסה"כ אני אוהב את השחקן הזה. חזק, שקט יחסית, בעיטה טובה. הייתי שמח לראות אותו שוב אצלנו.
(18-Mar-2014 1:25)טל.מ כתב: [ -> ]
(18-Mar-2014 1:02)אופיר34 כתב: [ -> ]אבל מה עם ההתקפה שלנו ?

תחכה לחיפה - סכנין.
אני ארשום במקומך ואני יכול כבר עכשיו: מוגרבי לא במשחק גדולאבל שחקן מצויין עם איכויות וחנוש איך ויתרנו עליך אם רק הייתם פה שניכם יופי של חוד היה לנו .

דור שלם דורש מנוי!
גם בדש ושכטר היו שלנו ,אם רק היה לנו גב כלכלי והיה לנו ליכולת לשמור שחקנים כבר היה לנו אליפות או שתיים ביד
דגני לא היה ולא יהיה שחקן,פה ושם משחקים לא רעים כמו להרבה טובים ורבים לפניו,למזלנו אלישע התעורר יום אחד עם זיעה קרה במחזור השלישי של עונת 11/12 ואמר לשחר,אני חייב את דגני ועכשיו וזו היתה הזדמנות ניפלאה לקבל משחר 3 מיליון ש"ח במזומן(למרות שנסגר על 3 וחצי ושחר הצליח במעמד התשלום לקצץ).
לגבי מוגרבי,איש לא וויתר עליו,הילד הקטן והחמוד הזה סובב קבוצה שלמה במשך עונה ולא חתם על הערכת חוזה ולנתניה לא היה את הפריוולגיה של קבוצה גדולה לייבש אותו על הספסל כמחליף רביעי עד שיתרצה ויחתום(או שלא).
לגבי עומרי בן הרוש,תפור על המידות של נתניה...מצד שני קבוצה כמו נתניה לא מסוגלת להחזיק מגן ב120000$ נטו(נכון ללפני הגעת הבעלים החדשים),עתידית לא רואה אותו לאורך זמן מתקדם לרמות שיש כאלו בפורום שמכוונים מפעם לפעם.
(18-Mar-2014 1:34)אופיר34 כתב: [ -> ]
(18-Mar-2014 1:15)פיליפצוק כתב: [ -> ]אוראל דגני, קפל אותו וזרוק אותו לים, אני מתבייש שמחלקת הנוער הוציאה עגלה כזו, כמה שחקן מטומטם יכול להיות.

אל תגזים.
ממש לא מסכים. דגני שחק מצוין לדעתי, וגם בנתניה היה כזה.
נכון עשה טעות היום, אבל אם נסתכל על זה בצורה אובייקטיבית, בהכשלה שלו אני מהמר ש 90 אחוז מהבלמים היו עושים את הפאול הזה. בן חיים עף שם כמו טיל קאסם (איך שחקן כזה לא משחק ??!!) ,כל נגיעה הכי קלה היתה גורמת לפנדל, מעבר לזה, אם לא היה נוגע בו סביר להניח שגם ככה זה היה נגמר בפנים.
לגבי הגול השני, טעות כמו שטובים ממנו טעו לפניו.
בסה"כ אני אוהב את השחקן הזה. חזק, שקט יחסית, בעיטה טובה. הייתי שמח לראות אותו שוב אצלנו.

ממש לא מגזים.
מה הוא דוחף שחקן במקום כזה דקה אחרי שהקבוצה שלך קיבלה פנדל מפוקפק בצד השני.
לאן כבר בן חיים היה רץ, מקסימום היה יוצא עם הכדור החוצה או מעביר רוחב במקרה הטוב.
הגול השלישי, איזה מסירה הזויה ורשלנית לבדש שהובילה לגול השלישי, איזה כיסוי על זהבי בבעיטה.
היה גם משחק (נגד חיפה אם אני לא טועה) שהוא השאיר את הקבוצה ב- 10 שחקנים באמצע משחק באדום מטומטם.
בקיצור, הראש במקרה הנ"ל לא מחובר כל כך לרגליים, עושה המון שגיאות, המון חורים, לא הותיר רושם חיובי לא על אוהדי חיפה ולא על אוהדי הפועל.
גאון קובי בלדב על העיסקה שלו כבר אמרתי?
עמודים: 1 2
Reference URL's