מכבי נתניה

גירסה מלאה: תוסיפו עוד 4 נק' לפער מהמקום השני
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6
(17-Mar-2014 20:46)פיליפצוק כתב: [ -> ]
(17-Mar-2014 19:39)אבירמבו המכבי כתב: [ -> ]פיליפצ'וק - זה הכי דמגוגי שלך או שאתה מסוגל ליותר? (אם אני מסתמך על הדיונים שלך עם טל.מ - ברור שכן).

אני דמגוגי ואתה מתייפייף ומתחסד.
אני מדבר בצורה אובייקטיבית לחלוטין, אין לי שום עניין וחצי עניין בהפועל פ"ת או בכל קבוצה אחרת בליגה המגעילה הזו, הם לא מעניינים אותי בשיט.
זה שלך יש חברים שאוהדים אותם ואתה לא מסוגל להסתכל על הדברים בצורה עניינית זאת כבר בעיה שלך.

לשאול אותי מה היה קורה אם מכבי נתניה הייתה במקום השלישי כשברור שלכל אחד מהגולשים כאן יש עניין רגשי בסיפור - אין ספק, זה להעמיד את הדברים בצורה האובייקיבית ביותר. על הנסיון העלוב לנחש כמה חברים אוהדי הפועל פתח תקווה יש לי, חבל להרחיב את הדיבור מרוב שפספסת.

עדיף להגיע למגרש בלוד ולפגוש שם קבוצה שרק מול ביתר ירושלים תתעלה על עצמה ותביא 2,500 צופים. זאת אומרת... רק לפי ההגיון המעוות שלך.
(17-Mar-2014 21:07)אבירמבו המכבי כתב: [ -> ]
(17-Mar-2014 20:46)פיליפצוק כתב: [ -> ]
(17-Mar-2014 19:39)אבירמבו המכבי כתב: [ -> ]פיליפצ'וק - זה הכי דמגוגי שלך או שאתה מסוגל ליותר? (אם אני מסתמך על הדיונים שלך עם טל.מ - ברור שכן).

אני דמגוגי ואתה מתייפייף ומתחסד.
אני מדבר בצורה אובייקטיבית לחלוטין, אין לי שום עניין וחצי עניין בהפועל פ"ת או בכל קבוצה אחרת בליגה המגעילה הזו, הם לא מעניינים אותי בשיט.
זה שלך יש חברים שאוהדים אותם ואתה לא מסוגל להסתכל על הדברים בצורה עניינית זאת כבר בעיה שלך.

לשאול אותי מה היה קורה אם מכבי נתניה הייתה במקום השלישי כשברור שלכל אחד מהגולשים כאן יש עניין רגשי בסיפור - אין ספק, זה להעמיד את הדברים בצורה האובייקיבית ביותר. על הנסיון העלוב לנחש כמה חברים אוהדי הפועל פתח תקווה יש לי, חבל להרחיב את הדיבור מרוב שפספסת.

עדיף להגיע למגרש בלוד ולפגוש שם קבוצה שרק מול ביתר ירושלים תתעלה על עצמה ותביא 2,500 צופים. זאת אומרת... רק לפי ההגיון המעוות שלך.

שאלה, זה אתה שמתארח באופן קבוע אצלם בפורום תחת הכינוי "מכבי נתניה"?
כן.
"באופן קבוע" - קפיצה פעם בשבוע. יש לי שם אינטרס יחיד ומיוחד והוא למשוך כותבים לאייסוקר.

עכשיו אני מבין את המרמור שלך. ראית אותם קצת מלכלכים עלינו לפני המשחקים. מי ישמע...
(17-Mar-2014 21:16)אבירמבו המכבי כתב: [ -> ]כן.
"באופן קבוע" - קפיצה פעם בשבוע. יש לי שם אינטרס יחיד ומיוחד והוא למשוך כותבים לאייסוקר.

עכשיו אני מבין את המרמור שלך. ראית אותם קצת מלכלכים עלינו לפני המשחקים. מי ישמע...

"מרמור" על מי??? היא קבוצה קיקיונית מידי בשביל שארגיש מרמור, תנסה משהו יותר חזק.
אמרתי לך, אני אוהד של קבוצה אבל גם משתדל לפעמים להסתכל על הדברים בצורה אובייקטיבית.
זה שאתה פגוע מאירועי נצרת או אנטי ערבים באופן כללי, לא מצדיק כיפוף חוקים ותקנות, כי זה נוח לך כרגע.
אמרתי לך, הגלגל מסתובב וחס וחלילה יבוא יום ומכבי נתניה תצטרך את אותם חוקים להגנתה ואז אתה תבכה על התקדים שאתה תומך בו כרגע.
אנטי ערבים... אני מוכן שנבדוק למי מאיתנו יש יותר חברים ערבים בפייסבוק. אני אומר בשבילך, תפסיק לנחש. Smile
בשנה שעברה הפועל עכו בנתה קבוצה על אויר ורק בסוף העונה, אחרי שזה השתלם לכל הפוליטיקאים בעיר, הםם העמידו ערבויות. האם זה היה הוגן שרוב העונה תמיר כחלון הפציץ במדיהם כשאולי במצב רגיל הם בכלל לא היו יכולים להרשות לעצמם להחתים אותו?
מצידי, שהפועל פתח תקווה יציגו ערבויות לעונה הזו גם ב-2039. אם קבוצה אחת (ויותר מאחת) מצפצפת על החוקים, אז שכולן תצפצפנה, אם אפשר עוד לקרוא לזה בשם המחייב 'חוקים'... בקושי המלצות.
לפי דעתי התקדים נקבע כבר עם א.א.פאחם שההתאחדות כבר הורידה אותה ליגה .

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
מאיר שמיר הוא כנראה המרוויח הכי גדול בכל הזמנים מהכדורגל הישראלי. לקח את הפועל פתח תקוה ואת הזכויות שהיו לה על האורווה, השקיע בסביבות עשרה מליון שקלים ומכר את השטח בכמעט מאה חמישים מליון. מסכן, למה קיללו אותו?

http://www.globes.co.il/news/article.asp...1000559356
לא דיברתי על צדק כי צדק וכדורגל ישראלי זה שני דברים שונים,דיברתי על העדפה,וגם אתה פיליפצ׳וק,נראה לי שמעדיף להתארח בפ״תולא בלוד או בעילוט...
אחרי שהשביתו את אימון יום ב' בשל עיכוב במשכורות, הושגו הבנות בין יו"ר ארגון השחקנים אריה אלטר לרוכש המיועד בן דקון

היום, לאחר פגישה מוצלחת שנערכה בין אלטר ושחקני הפועל פתח תקווה לבין הרוכש המיועד דורון בן דקון, סוכם על חזרה לאימונים כאשר התנאים שלהם נענו וייסגרו בימים הקרובים.

כזכור, נגד הקבוצה עומד עדיין עונש של הפחתת 4 נקודות על תנאי. ב-26 לחודש יתקיים דיון נוסף ובו תצטרך הקבוצה להציג את הכספים הדרושים כדי לסיים לפחות את העונה הנוכחית ללא הורדת נקודות.
כל שני וחמישי מופיע איזה תורן, עושה עליהם סיבוב ונעלם.
עמודים: 1 2 3 4 5 6
Reference URL's