מכבי נתניה

גירסה מלאה: למפנטזים על שחקני טוברוק
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
טל מה שיפה שאנחנו כתבנו להביא את קני סייף עוד שהיה אלמוני את הפריצה הוט התחיל אחכ.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
(16-Mar-2014 15:06)טל.מ כתב: [ -> ]http://sports.walla.co.il/?w=/156/2729565

לאריק איזיקוביץ יש קלסר שכולל רשימה של חצי ליגה כולל סייף,דהן,סבע וחבריהם שמשחקים בליגה הישראלית ולבני שיחו הוא מבטיח אותם מחר,רק שתפו איתי פעולה,אלי שגב "זרם" איתו מתוך כוונה לקלוט את הטובים ביותר שהמאמן הבוגרים ירצה ...מבחן ההוכחה כרגע עליו,ביום ששגב יתאכזב ביושרו,קשה לי להאמין שיקום אחר.
זה שההסכם אומר שלנתניה זכות ראשונים על שחקני טוברוק לא אומרת עדיין שכל שחקן שנרצה יהיה שלנו.
אני מניח שההסכם מותנה בהצעה הכספית שהמועדון יגיש. אם יגיעו הצעות טובות יותר כמובן שאף שחקן לא יהיה אצלנו.
פטריוטיות או לא קודם כל הכסף מדבר.....
(16-Mar-2014 17:10)אופיר34 כתב: [ -> ]זה שההסכם אומר שלנתניה זכות ראשונים על שחקני טוברוק לא אומרת עדיין שכל שחקן שנרצה יהיה שלנו.
אני מניח שההסכם מותנה בהצעה הכספית שהמועדון יגיש. אם יגיעו הצעות טובות יותר כמובן שאף שחקן לא יהיה אצלנו.
פטריוטיות או לא קודם כל הכסף מדבר.....

ת'הסכם לא ראיתי(והיה לי עיניין ברור לא לראות), "מכרו" לי אותו כהסכם ללא אופציה,כל שחקן שמכבי נתניה תרצה יהיה שלה,"מזדיין בסבלנות" לקייץ...ובינתיים אריק(כאריק)עושה כותרות...ראה העיתונים המקומיים בסופ"ש האחרון.
ואתה מאמין שכל שחקן שמכבי נתניה תרצה יהיה שלה ??
בלי להכיר את הנפשות הפועלות (לטוב ולרע...) ממש לא נראה לי. לדעתי, אם נרצה שחקן מסוים נצטרך לשלם עליו לפחות כמו שהמתחרים ישלמו.
אתה יותר טוב ממני בעסקים, אני בטוח שאתה לא מאמין לזה
אני מסכים איתך .. הנקודה היא שבלי להכיר את ההסכם , רק מתוך הנחה לא נולדנו אתמול, אני לא מבין את שגב ..
(16-Mar-2014 17:27)אופיר34 כתב: [ -> ]ואתה מאמין שכל שחקן שמכבי נתניה תרצה יהיה שלה ??
בלי להכיר את הנפשות הפועלות (לטוב ולרע...) ממש לא נראה לי. לדעתי, אם נרצה שחקן מסוים נצטרך לשלם עליו לפחות כמו שהמתחרים ישלמו.

או שיש הסכם או שאין....
זכות סרוב במקרה כזה לא רלוונטית
או שנתניה תקבל כל שחקן על פי אמות מידה שנקבעו מראש(בחתימת ההסכם),או שאין שום רלוונטיות להסכם.
(16-Mar-2014 17:36)אייל ס כתב: [ -> ]
(16-Mar-2014 17:27)אופיר34 כתב: [ -> ]ואתה מאמין שכל שחקן שמכבי נתניה תרצה יהיה שלה ??

או שיש הסכם או שאין....
או שנתניה תקבל כל שחקן על פי אמות מידה שנקבעו מראש(בחתימת ההסכם),או שאין שום רלוונטיות להסכם.

זה בדיוק השאלה - מה אמות המידה שנקבעו....??
(16-Mar-2014 17:38)אופיר34 כתב: [ -> ]
(16-Mar-2014 17:36)אייל ס כתב: [ -> ]

או שיש הסכם או שאין....

זה בדיוק השאלה - מה אמות המידה שנקבעו....??

תשאל ת'מקור שלך...אני אישית לא הייתי רוכש מאריק מכונית משומשת,כך שבטח ובטח לא הייתי מוכן לחתום איתו על הסכם...אך זה אני ואין לי מילה בעיניין.
עמודים: 1 2 3
Reference URL's