מכבי נתניה

גירסה מלאה: אז זה מה שחושבים ביבנה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
"הדברים תלויים בנו, והליגה לא נגמרת עוד שבועיים. על פלייאוף עליון - אף אחד לא מעז לדבר כאן, אבל מחר אנחנו מגיעים למשחק שאין לנו מה להפסיד בו, ואם עפולה, ראשון וגם כמעט אום-אל-פאחם עשו חיים קשים לנתניה - אז גם מכבי יבנה יכולה לצאת לדרך חדשה."

מהצד השני, תגיע למשחק נתניה, שגם בתקופה לא משהו, בלשון המעטה, אבל נראה כי רק משחק הגביע, מול רמת-השרון, בעוד עשרה ימים, מעניין אותה, אחרי שהפער בינה לבין המקום השלישי עמד על 16 נקודות, כשבקופה נותרו רק עוד 30.

הפסד מול ראשל"צ ותיקו מול עפולה וכל קבוצה קיקיונית מתחילה להרים את האף.
לניצחון מחר יש מטרה מעבר לעוד 3 נק', וזה להחזיר את כל העכברים בחזרה לחורים.
לא ציפיתי שהם יגידו שהם באים להפסיד רק כי קוראים לנו 'מכבי נתניה'. ככה צריכים להישמע ספורטאים. אם הם יבואו לשחק נגדנו פתוח, זה 50-50, עם כוכבית לטובתנוו שקוראים לה 'ערן לוי'.
כוכבית? אפשר להגיד הרבה דברים על ערן לוי אבל סיומת ״ית״ זה מצחיק... זאת סיומת לדברים ״קטנים״
עד כמה שאני זוכר לערן לוי יש 5 צהובים ולכן הוא לא ישחק היום

Sent from my iPhone using Tapatalk
אז עכשיו על אחת כמה וכמה יש להם סיבה להאמין שהם יכולים לצאת עם משהו מהמשחק.

אריאל - לא כתבתי "ערנית" או "לוית".
אכן זה נראה שערן לוי לא ישחק היום, כמו טופי. הזדמנות נהדרת לראות אם אנחנו קבוצת כדורגל או כדורגלן אחד ועשרה פועלים.
(14-Mar-2014 10:17)זיו פלם כתב: [ -> ]עד כמה שאני זוכר לערן לוי יש 5 צהובים ולכן הוא לא ישחק היום

אני לא מבין למה כאן או בדף בפייסבוק אי אפשר לרשום יום/יומיים לפני משחק מי ייעדר מהמשחק הקרוב עקב צהובים/אדומים/פציעות.
יותר קל להכנס לאתר ההתאחדות ולבדוק

(14-Mar-2014 12:46)טל.מ כתב: [ -> ]אכן זה נראה שערן לוי לא ישחק היום, כמו טופי. הזדמנות נהדרת לראות אם אנחנו קבוצת כדורגל או כדורגלן אחד ועשרה פועלים.

בזה ניראה יש סיכוי
וערן לוי לא ישחק בגלל צהוב חמישי במשחק נגד רשל"צ
וליתר בטחון הוא צבר גם שישי במשחק נגד עפולה.
(14-Mar-2014 13:49)זיו פלם כתב: [ -> ]יותר קל להכנס לאתר ההתאחדות ולבדוק

שרות בסיסי של המועדון לאוהדים מכל מה שקרה השבוע באימונים, הכנות לקראת המשחק, היעדרויות וכו'.
עמודים: 1 2
Reference URL's