מכבי נתניה

גירסה מלאה: שאלה.
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
איך זה שלפני שנתיים כשהיינו קבוצה חזקה שנלחמה על מקום בליגה האירופית ושיחקה כדורגל טוב והיה לנו שחקנים טובים כמו חן עזרא מוגרבי ובן הרוש ועוד והבאנו בלחץ 300 אוהדים לבלומפילד למשחק נגד הפועל תל אביב שיכולנו לנצח וגם ניצחנו 3-1 ועוד המשחק במקום קרוב יחסית,והשנה בליגה הלאומית עם שחקנים לא משהו בלשון המעטה וכדורגל משעמם בחוץ אנחנו מביאים 2000 נגד פתח תקווה. איך דבר כזה קורה למה דווקה עכשיו הקהל מתעורר?
אל תגזים הוא לא התעורר

משחקי החוץ האחרונים היינו 300 צופים

משחק הבית מחר אני מקווה שנגיע ל 2000
ובמשחקים האחרונים אתה מביא 50 צופים בלחץ בחוץ ו3000 בבית. איך זה שהקהל נרדם שוב ?
כולם חושבים שהבטחנו את העליה אבל תאמין לי שאם יהיה משחק נגד הפועל נביא בחוץ 3000
בשביל להביא קהל לליגה לאומית ביום שישי מול קבוצות פח ושחקנים בינונים צריך שני דברים א- עניין בליגה כלומר שיהיה מתח שהאוהד ירגיש שהוא בא לעזור לקבוצה מה ש לשימחתנו לא קורה או לחלופין שהקבוצה נותנת הצגות והקהל בא לראות סוג של קונצרט מה שלצערנו גם לא קורה אז בינתיים באים רק המכורים .

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
קטע שמדהים אותי
זה שיש תירוץ להכל
כשהיינו בצמרת לא באו כי לא שיחרו טוב ולא האמנו שאפשר לזכות
כשאתה בתחתית לא באים כי אתה התחתית
כשאת. עולה ליגה לא באים כי הבטחת עליה
מה שאומר שהקהל בא רק למשחקים גדולים , וזה הגדרה של קבוצה עם קהל קהל לא תומך אוהדי ניצחונות
. בכל אופן עם זה אי אפשר לבנות על כסף ממנויים ולכן תמיד נהיה קבוצה קטנה ביחס לאחרות המוכרות
כשנלחמנו על אירופה והצגנו כדורגל טוב הבאנו פחות ממה שאנחנו נו מביאים עכשיו למרות שחלה ירידה בזמן האחרון בגלל הבטחת העלייה אבל לפני זה למשחקי חוץ הבאנו אלף כמעט כל משחק ובבית 3-4 אלף,צריך למצוא דרך להמשיך את התעניינות של הקהל בקבוצה כי לנתניה יש פוטנציאל להביא כמויות גדולות של אוהדים,אני מאמין שאם היינו במצב של באר שבע כיום היינו מביאים לכל משחק בממוצע בבית 8-9 אלף אוהדים.
כשהייתה מטרה, הקהל הגיע. עכשיו, כשהיא הושגה, קשה לשמור על המתח הגבוה. אני יכול להעיד על עצמי שאני מכריח את עצמי להגיע למגרש מדי שבוע, כי אני יודע שאני הולך לסבול. אני מגיע רק כי אני רואה חשיבות גדולה בללוות את הקבוצה בליגה הזו, אבל יכול להבין את אלו שהגיעו בתחילת העונה והחליטו שזה יותר מדי מבחינתם.
אנשים משלמים כדי כסף לכרטיס בקרקס כדי לראות פעלולים שאת רובם הם לא מסוגלים לבצע. אנשים משלמים כסף לכרטיס בתאטרון כדי לראות אנשים כשרוניים מגלמים דמויות ויוצרים סיפור. העונה קרה יותר מדי פעמים שאנשים שילמו על כרטיס וראו דברים שהם יכולים לראות גם במגרשים העירוניים.

לואיס מריןןןןןןןןןן

(13-Mar-2014 23:42)אני gad כתב: [ -> ]אל תגזים הוא לא התעורר

משחקי החוץ האחרונים היינו 300 צופים

משחק הבית מחר אני מקווה שנגיע ל 2000

תגיד לי אתה רוצה כאפה? יילד טמבל תפסיק לזרוק מספרים סתם אתה יותר מדי מזלזל בקהל של נתניה אתה לא לומד מטעויות ידביל
איפה נרשמים לכאפה?

תסתכל בעצמך כמה היו בתקציר של המשחק נגד עפולה אחכ תגיב כמו מוגבל
עמודים: 1 2 3
Reference URL's