מכבי נתניה

גירסה מלאה: עצוב כמה שהוא צודק מזרחי בראיון לאחר המשחק .
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
איזה צודק, מה צודק, להחליף, לפטר, להעיף ויפה שעה אחת קודם!!!
זה שהוא צודק זה נכון . יש כאלה פה לא נזכיר שמות שאומרים פחות או יותר את מה שהוא אמר מהמחזור הראשון ...

אז ? תשנה הרכבים ? תשנה שיטה ? תעיף את ליפנייה גם כן לספסל ותעלה עם חסן וז׳אן ? שחק עם שני קשרים אחוריים אמיתיים ? נגיד צלישר וז׳אן ?
תחליף את רול שלא פוגע ושלו ששכח לשחק במלכה ואברגיל ? תעיף את שריקי ושים את קיודה ? תעלה את קובי חסן ..?
מלא אופציות. אבל אי אפשר כל שבוע להגיד אותו הדבר בראיונות , כלומר אפשר , עובדה הוא אומר..
אני לא שמעתי אותו אומר בכל ראיון שהיינו מאד חלשים, שאנחנו לא כאלה גדולים, שאין לנו הגנה... ועוד שאר הדברים שאמר.
כל מה שהוא אמר נכון ,גם לגבי המשחק הספציפי וגם לגבי התקופה האחרונה.
לגבי איך לשחק ועם מי. אז קובי חסן קיבל כבר דקות לא מעטות ורק הצדיק את הספסול שלו.
לגבי ליפנייה - עם כל הטעויות שהוא עושה לפעמים הוא עולה על כל הבלמים שיש לך בסגל ולא במספר אחד. ז׳אן אולי הוא היחידי שמזרחי טעה לגביו. לא בגלל שהוא בלם גדול, אלא בגלל שאין משהו יותר טוב ממנו. ז׳אן צריך להיות בלם ואם עולים להגיד לו תודה ושלום.
מלכה לדעתי חייב לפתוח עם קיודה וצלישר.
בגדול, כל הרכב שכולנו זורקים פה ראה דשא לא פעם ולא פעמיים. אי אפשר להגיד על שום קומבינציה שנוסתה שזאת הקומבינציה הנכונה. היו משחקים טובים והיו פחות בכל הרכב אפשרי.
לא שיחקנו עם שני קשרים אחוריים אמיתיים אולי למעט מחצית אחת בפ״ת. חסן פרץ וטופי הם לא קשרים אחוריים. הוא טוען שההגנה לא פוגעת ? אני מסכים איתו. הנה דרך לחזק אותה.
חודש לפני סוף העונה ומזרחי עדיין לא מצא את ההרכב המתאים, ולא התאים שיטה , ואתם רוצים שזה ימשיך גם בשנה הבאה , לבריאות.
(12-Mar-2014 8:39)Shaul כתב: [ -> ]חודש לפני סוף העונה ומזרחי עדיין לא מצא את ההרכב המתאים, ולא התאים שיטה , ואתם רוצים שזה ימשיך גם בשנה הבאה , לבריאות.

תספר לי בבקשה מי יותר טוב ממזרחי,קלינגר?גיא לוי?בנין?עטר??

תפסיקו כולכם לבלבל את השכל,עד שסוף סוף הגיע לקבוצה מאמן אמיתי,לא מקצוען כמו בנין,לא מזליסט כמו עטר,אתה רוצה להעיף אותו...מספיק....מזרחי קיבל משימה לעלות אותנו ליגה ובתור פיבוריטים ועושה את זה בגדול..גם על סוזה יש ביקורת ומכבי יקחו אליפות,די אתם מגזימים .....
(12-Mar-2014 0:01)טל.מ כתב: [ -> ]זה שהוא צודק זה נכון . יש כאלה פה לא נזכיר שמות שאומרים פחות או יותר את מה שהוא אמר מהמחזור הראשון ...

אז ? תשנה הרכבים ? תשנה שיטה ? תעיף את ליפנייה גם כן לספסל ותעלה עם חסן וז׳אן ? שחק עם שני קשרים אחוריים אמיתיים ? נגיד צלישר וז׳אן ?
תחליף את רול שלא פוגע ושלו ששכח לשחק במלכה ואברגיל ? תעיף את שריקי ושים את קיודה ? תעלה את קובי חסן ..?
מלא אופציות. אבל אי אפשר כל שבוע להגיד אותו הדבר בראיונות , כלומר אפשר , עובדה הוא אומר..

כל מה שרשמת נוסה בשלב כזה או אחר של העונה.
אני חושב שהסיבה העיקרית לעובדה שאנחנו לא נהנים השנה היא שנפלנו השנה עם כל עניין הקישור.
שלו מנשה, קובי חסן שאמורים היו להיות אחראים על ניהול המשחק זה לא זה (שלו בכלל זה חושך מצרים ואכזבה עצומה).
בינואר לא היה איזה שחקן שיכול לשדרג בקטע הזה.
אני בטוח שבקיץ הרכש הראשון יהיה שחקן בעמדה הזו.
אפשר תקציר של מה שהוא אמר?
(12-Mar-2014 10:27)davidb7 כתב: [ -> ]
(12-Mar-2014 8:39)Shaul כתב: [ -> ]חודש לפני סוף העונה ומזרחי עדיין לא מצא את ההרכב המתאים, ולא התאים שיטה , ואתם רוצים שזה ימשיך גם בשנה הבאה , לבריאות.

תספר לי בבקשה מי יותר טוב ממזרחי,קלינגר?גיא לוי?בנין?עטר??

תפסיקו כולכם לבלבל את השכל,עד שסוף סוף הגיע לקבוצה מאמן אמיתי,לא מקצוען כמו בנין,לא מזליסט כמו עטר,אתה רוצה להעיף אותו...מספיק....מזרחי קיבל משימה לעלות אותנו ליגה ובתור פיבוריטים ועושה את זה בגדול..גם על סוזה יש ביקורת ומכבי יקחו אליפות,די אתם מגזימים .....

אני מאוד שמחתי שמזרחי הגיע אלינו,הוא באמת נחשב למאמן ותיק וטוב,לזכותו יאמר שהוא עומד במטרה,וזה משני סיבות,אחת שהליגה גרועה מאוד והשניה זה ערן לוי.
אבל אם תקציב כמו שהוא קיבל,והרזומה שהוא הגיע איתו ציפיתי לקצת יותר,אבל כנראה שזאת היכולת שלו והוא ימשיך איתה גם בשנה הבאה,זאת אומרת בחירה לא נכונה של שחקנים,הרכבים הזויים,חוסר שיטה,וחוסר יכולת להדביק קבוצה במשך כל העונה!!!
ותאמין לי שמאוד רציתי שהוא יצליח כי מגיע לו הוא אדם נפלא,אבל אנחנו בתור אוהדים רוצים להנות קצת מהקבוצה וזה לא קורה.
אין לי שם של מאמן כרגע,אבל זה לא אומר שבגלל שאין איזה מועמד רלונטי כרגע הוא צריך להיות בררת המחדל.
עמודים: 1 2
Reference URL's