מכבי נתניה

גירסה מלאה: הרכב הקבוצה למשחק
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
(11-Mar-2014 10:27)טל.מ כתב: [ -> ]בעלות כזו מול יכולת כזו עדיף הביא את בני לם ושלום תקוה

אווווווו רבותיי, "נחום" חזר!
תגיד לי, מה עשו בני לם (כדורגל חופים לא נחשב) ושלום תקווה מאז שפרשו שמגיע להם לקבל את הבוגרים של מכבי נתניה???
מה עשה הבלוף אריק בנאדו כנ"ל.
למה אני צריך מאמן "בלנדר" שיערבב אותי בראיונות אחרי כל משחק.
זורקים פה שמות של כל מיני "בינוניים", כאילו הזיכרון פה קצר, לא הספיק הניסוי עם טל בנין.
כל הזמן מדברים פה על תקציב, תקציב, תקציב.
הקבוצה הביאה "על הנייר" את השחקנים הטובים ביותר שיכלה להביא לליגה לאומית. איזה שחקנים בדיוק היא יכלה להביא ולא הביאה???? למה ששחקנים שנמצאים בשיאם ירדו לליגה לאומית, גם בשביל מכבי נתניה עם כל הכבוד.
האם מישהו ידע בתחילת השנה ששלו מנשה יהיה כזאת נפילה????
בקיצור, אין לכם מושג, אתם כותבים מתוך קפריזה רגעית, הכדורגל אכן לא משהו אבל נהיינו ברצלונה/ריאל מדריד, לא נותנים צ'אנס למאמן לתקן בעונה שנייה, ישר לפטר, להחליף.
תגיד לי יא מחוק ... איפה איבדת את חוש ההומור ..? או שלעולם לא היה לך ..
לכל אלא שרוצים את המאמנים חסרי הניסיון/ הזויים בקבוצה שלנו,שימו לב מי הוריד אותנו ליגה:
ויקו חדד שהוחלף ע"י עודד מכנס ובני לם(אם זכרוני אינו בוגד בי) ובסוף שמוליק פרלמן
רובן עטר-מאמן חסר ניסיון בעונתו הראשונה.
טל בנין.
כל אותם אחראים לירידות ליגה שלנו היינו "מאמנים" בתחילת דרכם שחלקם הגדול נעלם אחר כך....
לכן אני אומר תנו לי את יוסי מזרחי עם משאבים נכונים וטבים ואני מרוצה.
נ.ב-סליחה שאני מזכיר את זה שוב,תראו את מכבי ת"א(כדורגל) איך היא מקיאה דם כדי לזכות באליפות ואף אחד לא יוצא נגד הכדורגל המשעמם שלה. אנחנו בליגה הלאומית בדיוק באותו סטנדרט של מכבי ת"א בליגת העל,רק שאצלנו השגת המטרה ,כנראה ,לא הייתה אף פעם בספק....
(11-Mar-2014 11:16)אלון כתב: [ -> ]לכל אלא שרוצים את המאמנים חסרי הניסיון/ הזויים בקבוצה שלנו,שימו לב מי הוריד אותנו ליגה:
ויקו חדד שהוחלף ע"י עודד מכנס ובני לם(אם זכרוני אינו בוגד בי) ובסוף שמוליק פרלמן
רובן עטר-מאמן חסר ניסיון בעונתו הראשונה.
טל בנין.
כל אותם אחראים לירידות ליגה שלנו היינו "מאמנים" בתחילת דרכם שחלקם הגדול נעלם אחר כך....
לכן אני אומר תנו לי את יוסי מזרחי עם משאבים נכונים וטבים ואני מרוצה.
נ.ב-סליחה שאני מזכיר את זה שוב,תראו את מכבי ת"א(כדורגל) איך היא מקיאה דם כדי לזכות באליפות ואף אחד לא יוצא נגד הכדורגל המשעמם שלה. אנחנו בליגה הלאומית בדיוק באותו סטנדרט של מכבי ת"א בליגת העל,רק שאצלנו השגת המטרה ,כנראה ,לא הייתה אף פעם בספק....

שכחת את מוטי איוניר "הגדול" שהגיע בקול תרועה כ"משיח החדש" אחרי שאורי מלמילאן העלה אותנו ליגה והעזו לפטר אותו.
אני הייתי רוצה לראות את אותם "חכמולוגים" אם הקבוצה היתה מפגינה יכולת טובה ומראה "כדורגל" לשיטתם אבל בלי תוצאות טובות ונמצאת היום במקום של אשקלון, הפועל ר"ג, אח"י נצרת, כמה ארס היה נכתב פה על זה שהעלייה מתפספסת.
משה אתה חייב ערוץ לתעל אליו את הזעם .. לדעתי הפיליפצ׳וק לא מתאים לך. סדנאות ואימונים אישיים לא הצליחו למחוק את הדיקטטורה ונראה לי שהוא חוזר..
(11-Mar-2014 11:28)טל.מ כתב: [ -> ]משה אתה חייב ערוץ לתעל אליו את הזעם .. לדעתי הפיליפצ׳וק לא מתאים לך. סדנאות ואימונים אישיים לא הצליחו למחוק את הדיקטטורה ונראה לי שהוא חוזר..

כשאני קורא אותך רוצה לראות במועדון מאמן כושל כמו הסטלן הזה בנאדו, אז כן "הדיקטטורה" יוצאת.
מצחיק אותי לראות אוהדים שמצד אחד רוטנים על הבינוניות של המועדון הזה ומצד שני תומכים בהבאת מאמנים טירונים ובינוניים "שיתגלחו" פה על חשבון העצבים שלנו.

לואיס מריןןןןןןןןןן

פיליפצוק עשה טובה שב בשקט למה אתה מביא לי את הסעיף
(11-Mar-2014 11:51)לואיס מריןןןןןןןןןן כתב: [ -> ]פיליפצוק עשה טובה שב בשקט למה אתה מביא לי את הסעיף

תזהר שאני לא אביא לך משהו אחר!
(11-Mar-2014 10:59)פיליפצוק כתב: [ -> ]
(11-Mar-2014 10:27)טל.מ כתב: [ -> ]בעלות כזו מול יכולת כזו עדיף הביא את בני לם ושלום תקוה

אווווווו רבותיי, "נחום" חזר!
תגיד לי, מה עשו בני לם (כדורגל חופים לא נחשב) ושלום תקווה מאז שפרשו שמגיע להם לקבל את הבוגרים של מכבי נתניה???
מה עשה הבלוף אריק בנאדו כנ"ל.
למה אני צריך מאמן "בלנדר" שיערבב אותי בראיונות אחרי כל משחק.
זורקים פה שמות של כל מיני "בינוניים", כאילו הזיכרון פה קצר, לא הספיק הניסוי עם טל בנין.
כל הזמן מדברים פה על תקציב, תקציב, תקציב.
הקבוצה הביאה "על הנייר" את השחקנים הטובים ביותר שיכלה להביא לליגה לאומית. איזה שחקנים בדיוק היא יכלה להביא ולא הביאה???? למה ששחקנים שנמצאים בשיאם ירדו לליגה לאומית, גם בשביל מכבי נתניה עם כל הכבוד.
האם מישהו ידע בתחילת השנה ששלו מנשה יהיה כזאת נפילה????
בקיצור, אין לכם מושג, אתם כותבים מתוך קפריזה רגעית, הכדורגל אכן לא משהו אבל נהיינו ברצלונה/ריאל מדריד, לא נותנים צ'אנס למאמן לתקן בעונה שנייה, ישר לפטר, להחליף.

מסכים עם כל מילה.
קבוצת כדורגל לא מנהלים עם קפריזות.
לא רואה גם אני מישהו מוצלח יותר.
העונה המטרה היא לעלות ליגה.
אח"כ צריכים הבעלים להגדיר מטרות ולכוון אליהן.
אלישע כמעט ירד ליגה בשנה שעברה... והשנה?...

רוצים דוגמא מההיסטוריה שלנו?
רובכם כנראה לא נולדתם, בעונת 1973 נשארנו בליגה במחזור הלפני אחרון עם רדלר.
שנה אח"כ,לקחנו אליפות עם אותו מאמן.
אז מה זה אומר?
אפרופו אלישע, עוד מקרה הזוי, האיש מוביל את ב"ש לעונה חלומית והגב' ברקת חולמת בהקיץ ועדיין לא החתימה אותו לעונה נוספת.
אבל מי זה אלישע לוי בשבילנו, יש בנאדו, בני לם שלום תקווה גילי לנדאו.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
Reference URL's