מכבי נתניה

גירסה מלאה: לשעות הפנאי מלאו את השמות שאתם חושבים יהיו פה בעונה הבאה בקיץ נראה מי הכי קרוב.
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
(10-Mar-2014 0:49)לואיס מריןןןןןןןן כתב: [ -> ]לפחות היה מוריד את הרגל לערבי

מה שאני מבין מימך,שאם היה מדובר בשחקן שאביו או אימו(או שניהם) מוסלמים או נוצרים מאזור נצרת(או מאחד הכפרים הנוצרים בגליל או מיפו) או צ'רקסים או בדואים שעל פי הגדרתם הם ערבים ועל פי תפיסת עולמך הם אויבים,אז.....היית נהנה לראות את הכניסה של ראיוס באותו שחקן.
אני מקווה בשבילך ובעיקר בשבילנו,שהתפלק לך ולא ממש התכוונת,בכוונה לא השתמשתי במשפט ,לא ממש חשבת(כי להערכתי זה לא קרה לך מאז שנולדת...).

צר לי,אך משפט גזעני וחשוך כזה לא קראתי בפורום של מכבי נתניה מעולם ועוד יותר צר לי,כי זה הזכיר לי מייד שאלות ששאלנו אחד ת'שני במהלך דיונים לא פשוטים בלילות הקשים במסע "עדים במדים" בפולין.
מעניין מה עוד צריך לקרות כדי שהביב שופכין הזה יעלם מהפורום הזה.....
אם נחזור רגע לדהן .. עפ וואינט לפחות השחקן בחוזה עם מכבי תא כשלאחרונים אופציה עליו לעוד עונה. אם זה נכון זה לא כל כך מסתדר לי עם היותו שחקן של טוברוק שאמור לשחק אצלנו .. מישהו יודע לעשות סדר ?
אצל סוחר הילדים הילדים משועבדים עד הזיקנה. גם אם הוא משאיל לחמש שנים בתום תקופת ההשאלה חוזר לסריס להמשך השתעבדות.
אגב גם הגביר משתמש באותה שיטה.
נראה לי שהם הופרדו בלידתם.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
(10-Mar-2014 14:03)חזום חזום כתב: [ -> ]אצל סוחר הילדים הילדים משועבדים עד הזיקנה. גם אם הוא משאיל לחמש שנים בתום תקופת ההשאלה חוזר לסריס להמשך השתעבדות.
אגב גם הגביר משתמש באותה שיטה.
נראה לי שהם הופרדו בלידתם.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

יש חוקים,
עד גיל 15 שחקן יכול לעבור חופשי ממועדון למועדון
עד גיל 17 שחקן יכול לעבור פעם בשנה,אחרי שהכניס תופס להתאחדות באמצע השנה ששם הוא מתחייב שהמועדון הקולט ישלם ע"פ טבלה ברורה שמיתייחסת לוותק שלו בקבוצה.
בגיל 18 צריך להחתים שחקן על חוזה בוגר(מקסימום 5 שנים),כשהשחקן לא חייב לחתום,אך מצד שני עד גיל 21(במידה והמועדון מקצועני) הוא למעשה חייב להשאר במועדון(רק במקרים קיצוניים ודרך הוועדה למעמד השחקן הוא יכול לצאת).
במועדון לא מקצועני כמו טוברוק החיים של השחקן קלים,במידה ולא חותם על חוזה בגיל 18...מקסימום משלמים עליו את המחיר שהוועדה למעמד השחקן קובעת ומעולם היא לא קבעה על שחקן בגיל 18/19 סכום גבוה מ50000$(וזה כשהשחקן,שיחק בנבחרות צעירות וכו').
עד היום איזיקוביץ,במרבית המקרים הצליח להחתים את השחקנים וכבל אותם,החשש הגדול שלו ממכבי נתניה(אחרי תום ההסכם הכובל במאי 15),היה מהעברת כל כוכביו בנזיד עדשים לנתניה(ועד היום לא מבין מדוע שאר המועדונים מתפתים לשלם לו ולא דרך הוועדה למעמד השחקן).
אייל ס - עצה ידידותית: לעולם אל תכליל את הצ'רקסים עם הלאום הערבי, בשום צורה. אני יודע את זה מצ'רקסים שעובדים איתי ומצ'רקסים שלומדים איתי. פרט לעובדה שהצ'רקסים בישראל הם מוסלמים (והשפה העליונה והמקודשת היא הערבית), אין ביניהם שום קשר לעולם הערבי. ברמה האתנית, הם הכי דומים לקווקזים והשפה שלהם אפילו לא נשמעת שמית. הצ'רקסים בישראל יעדיפו לחתן את הילדים שלהם עם צ'רקסים נוצרים או צ'רקסים יהודים באם היה דבר כזה ולא עם לא-צ'רקסים מוסלמים.

אגב, ראיתי שהשתמשו במילה 'סריס' כדי לתאר מעמד כוחני... בדיוק להפך. Cool
(10-Mar-2014 18:08)אבירמבו המכבי כתב: [ -> ]אייל ס - עצה ידידותית: לעולם אל תכליל את הצ'רקסים עם הלאום הערבי, בשום צורה. אני יודע את זה מצ'רקסים שעובדים איתי ומצ'רקסים שלומדים איתי. פרט לעובדה שהצ'רקסים בישראל הם מוסלמים (והשפה העליונה והמקודשת היא הערבית), אין ביניהם שום קשר לעולם הערבי. ברמה האתנית, הם הכי דומים לקווקזים והשפה שלהם אפילו לא נשמעת שמית. הצ'רקסים בישראל יעדיפו לחתן את הילדים שלהם עם צ'רקסים נוצרים או צ'רקסים יהודים באם היה דבר כזה ולא עם לא-צ'רקסים מוסלמים.

מכיר את העדה הזו היטב,משפחתי במקורה מכפר תבור ומחיטין(ועד היום יש לנו שם חלקים...)והאדמות שלנו ושל כפר קמא(כמא)חופפות ולכן צברתי לא מעט מהידידות הזו,מבחינת שי עטר וחבריו הצ'רקסים והבדואים(שהאחוזים שלהם בכוחות הבטחון הגבוהים ביותר מכל העדות כולל היהודים)והנוצרים והמוסלמים הם קבוצה אתנית אחת...ביבראס נאתכו אחמד סבע מוחמד כליבאת נור ביסאן וללה זה אותו הדבר(למרות שהם מ5 קבוצות אוכלוסיה שונות)ומבחינתו הם אזרחים סוג ד' שניתן לפגוע בהם בדיוק כמו שאפשר לפגוע בבעלי חיים(ולא אזכיר את שמות אותם בעלי חיים) ולכן שמתי את כולם באותה חבילה...כאחד שחווה לילות וימים עם בני כל העדות במדינת ישראל במקומות ששי עטר וחבריו לא היו ולא יהיו,אני מעדיף את חברתם באותם מקומות ולא את חברתו וסביר להניח שלא מעט יהודים שמרשים לעצמם לכתוב משפטים שכאלו חבים להם את חייהם.
(10-Mar-2014 18:30)אייל ס כתב: [ -> ]
(10-Mar-2014 18:08)אבירמבו המכבי כתב: [ -> ]אייל ס - עצה ידידותית: לעולם אל תכליל את הצ'רקסים עם הלאום הערבי, בשום צורה. אני יודע את זה מצ'רקסים שעובדים איתי ומצ'רקסים שלומדים איתי. פרט לעובדה שהצ'רקסים בישראל הם מוסלמים (והשפה העליונה והמקודשת היא הערבית), אין ביניהם שום קשר לעולם הערבי. ברמה האתנית, הם הכי דומים לקווקזים והשפה שלהם אפילו לא נשמעת שמית. הצ'רקסים בישראל יעדיפו לחתן את הילדים שלהם עם צ'רקסים נוצרים או צ'רקסים יהודים באם היה דבר כזה ולא עם לא-צ'רקסים מוסלמים.

מכיר את העדה הזו היטב,משפחתי במקורה מכפר תבור ומחיטין(ועד היום יש לנו שם חלקים...)והאדמות שלנו ושל כפר קמא(כמא)חופפות ולכן צברתי לא מעט מהידידות הזו,מבחינת שי עטר וחבריו הצ'רקסים והבדואים(שהאחוזים שלהם בכוחות הבטחון הגבוהים ביותר מכל העדות כולל היהודים)והנוצרים והמוסלמים הם קבוצה אתנית אחת...ביבראס נאתכו אחמד סבע מוחמד כליבאת נור ביסאן וללה זה אותו הדבר(למרות שהם מ5 קבוצות אוכלוסיה שונות)ומבחינתו הם אזרחים סוג ד' שניתן לפגוע בהם בדיוק כמו שאפשר לפגוע בבעלי חיים(ולא אזכיר את שמות אותם בעלי חיים) ולכן שמתי את כולם באותה חבילה...כאחד שחווה לילות וימים עם בני כל העדות במדינת ישראל במקומות ששי עטר וחבריו לא היו ולא יהיו,אני מעדיף את חברתם באותם מקומות ולא את חברתו וסביר להניח שלא מעט יהודים שמרשים לעצמם לכתוב משפטים שכאלו חבים להם את חייהם.

פעם הערבים רצו במקום מדינת ישראל 2 מדינות לשני עמים, מדינה ערבית נוצרית ומדינה ערבית מוסלמית.
היום הם רוצים מדינה ערבית מוסלמית שיעית ומדינה ערבית מוסלמית סונית...

אם אני מבין נכון את אייל יש פה:
מוסלמים (סונים ושיעים)
נוצרים (קתולים ופרוטסטנטים)
דרוזים
צ'רקסים
בדואים
????
אריאל - אני לא זוכר לאיזו שנה הנתון הזה נכון (אזור ה-2007), אבל בישראל יש רק 17 מוסלמים שיעים. אני מניח שכיום המספר הזה לא השתנה מי יודע מה.
אני לא יודע אם יש בישראל פרוטסטנטים. בודאות יש קתולים ואורתודוכסים.

אייל ס - אנחנו שכנים לשעבר. אני תושב עפולה.

לואיס מריןןןןןןןןןן

(10-Mar-2014 18:30)אייל ס כתב: [ -> ]

מה שתגיד
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Reference URL's