מכבי נתניה

גירסה מלאה: צריך שניים לטנגו
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
במרבית ה"פוסטים" מוזכרים שמות שחקנים שהם גחמותיהם של האוהדים,לעיתים גחמות של אחד סותרות את האחר והפוך,מה שמצביע על כך שאין הסכמה בין האוהדים בכלל ויושבי הפורום בפרט,מי מהשחקנים ראויים להשאר ואיזה שחקנים היינו רוצים שישחקו בקבוצה.

צריך לזכור שאנחנו לא לפני הדראפט בNBA ולנתניה אין את ה10 בחירות הראשונות,כך שהשחקנים הרלוונטים הם שחקנים חופשיים(ניתן לנהל איתם משא ומתן כבר היום),או כאלו שקבוצותיהם וויתרו על שרותיהם כבר עכשיו ובעתיד,שחקנים מ2 הקבוצות היורדות.
זה שנזכיר את השם אגייב 16 פעם ביום לא יגרום לבני יהודה לשחרר אותו וגם שישוחרר הוא לא ישוחרר בפחות ממיליון $ או יורו למכבי ת"א או מכבי חיפה וגם אז בעיסקה שתכלול שחקנים נוספים וזה נכון גם לשמות נוספים שעולים כאן מפעם לפעם.
דוגמא לשחקן חופשי שפוספס לפני שנה וחצי(ורצה מאוד להגיע),זה אחמד עאבד ודוגמא לשחקן שניתן היום לנהל איתו משא ומתן זה כיוואן מהפועל חיפה(לא מכיר אותו מספיק טוב כדי לחוות דעה).
אייל אחרי אתמול זה יהיה יותר קשה
בהפועל חיפה חילקו מחמאות גדולות להישאם כיוואן על ההופעה שלו ב-0:2 על בני סכנין. הקשר ההתקפי שבר בצורת של שנה וחצי בסטייל, עם צמד שהשאיר את האדומים מהכרמל בתמונת הבית העליון. ''הוא הוכיח שמקומו בהרכב'', כך אמרו בקבוצה.
הציטוט מספורט 5.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
שחקנים ישראלים מציאות לא תמצא.
צריך ללכת בכיוון הזרים אמנם זה הימור. אני מעדיף להמר במקום ללכת על הבינוני מינוס בנמצא.
הבעיה היא שכל המלמיליאנים והמזרחי למינהם מעדיפים להביא את הזרים מוכרים ששיחקו בארץ במקום להעיז ולהתיז..
ביננו תביא לפה את מראדונה .אחרי שנה הוא יתאים את עצמו לרמה הישראלית.
צריך להביא מאמן זר ועוד חמישה זרים טובים. זו הנוסחה להצלחה.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
רגע מה עם אגייב ..?
הדבר הראשון שצריך זה לפגוע ב5 זרים איכותיים שמהוים חצי קבוצה.באם אין תקציב ל5 כאלה אז כדאי להביא 3 זרים איכותיים ויחד עם זאת למצוא כמה מציאות מהקבוצות היורדות ואם ממש רוצים להיסחף/לפנטז אפשר לצרף לגיונר אחד או שניים...
דרך אגב להתבסס על שחקנים מהקבוצות היורדות זה בדרך כלל אומר להסתבך בתחתית שוב. אייל אני מקווה שאתה טועה אבל אם זה המלאי שלנו רחוק לא נגיע.

לואיס מריןןןןןןןן

סגל אני מקווה שאתה צוחק בקשר להישאם כיואן זה שחקן לליגה ללאומית ראינו כמה שיחק בהפועל חיפה בשנים האחרונות , קח כמה שמות בהעברה חופשית לא יקרים במיוחד משה אוחיון רועי גורדנה דיא סבע במסגרת בעיסקה עם טוברוק
(04-Mar-2014 11:18)טל.מ כתב: [ -> ]דרך אגב להתבסס על שחקנים מהקבוצות היורדות זה בדרך כלל אומר להסתבך בתחתית שוב. אייל אני מקווה שאתה טועה אבל אם זה המלאי שלנו רחוק לא נגיע.

דיברתי על פוטנציאל השחקנים הישראלים:
1.חופשיים
2.שחקנים שלא מוצאים מקומם בקבוצות אחרות
3.שחקנים מליגות נמוכות
4.שחקנים מקבוצות יורדות.

לואיס מריןןןןןןןן

(04-Mar-2014 11:54)אייל ס כתב: [ -> ]
(04-Mar-2014 11:18)טל.מ כתב: [ -> ]דרך אגב להתבסס על שחקנים מהקבוצות היורדות זה בדרך כלל אומר להסתבך בתחתית שוב. אייל אני מקווה שאתה טועה אבל אם זה המלאי שלנו רחוק לא נגיע.

1.חופשיים
3.שחקנים מליגות נמוכות
4.שחקנים מקבוצות יורדות.

במשפט אחד הפח זבל של הליגה
אני חושב שעדיף להשקיע את תקציב השחקנים על שלושה כוכבים (אגייב,אלמוג כהן,עוז ראלי,וכד׳) לצד שחקנים צעירים מנתניה וטוברוק הטובים שביניהם לפחות שלושה שחקנים בתוספת שחקנים מההסכם עם טוברוק שכבר משחקים בליגת העל (בן והבה דיע סבע )
ולצד שחקנים שישארו מהעונה הנוכחית (ערן לוי,קאיודה,לויטה,בן מלכה,עידו לוי) ואפשר גם להוסיף כמה זרים טובים בהתאם לתקציב,שוב עדיף שתי זרים איכותייים מאשר חמישה חלשים.כל זה עדיף מאשר להרכיב קבוצה משחקנים בינוניים מינוס ,
תראו איך הדבר הזה הקפיץ את הפועל באר שבע.

(04-Mar-2014 12:10)לואיס מריןןןןןןןן כתב: [ -> ]
(04-Mar-2014 11:54)אייל ס כתב: [ -> ]

1.חופשיים
3.שחקנים מליגות נמוכות
4.שחקנים מקבוצות יורדות.

במשפט אחד הפח זבל של הליגה
אגייב,רייכט,נאווקמה,עוז ראלי,אוהד קדוסי,צעירים,קני סייף .אחלה שחקנים כל אלה מקבוצות שמועמדות לירידה.
עמודים: 1 2 3
Reference URL's