מכבי נתניה

גירסה מלאה: צריך שניים לטנגו
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
אם הפועל רעננה יורדת ליגה, טוני נוואקמה צריך להיות היעד הראשון שלנו לקראת העונה הבאה (דוגרי, גם אם הם נשארים). אמנם לא חלוץ שמריח שערים, אבל יש לו המון איכויות: הוא חזק, הוא מהיר, הוא מכדרר מצוין ויש לו יופי של ראיית משחק.
(04-Mar-2014 12:34)רון סאבן1 כתב: [ -> ]אני חושב שעדיף להשקיע את תקציב השחקנים על שלושה כוכבים (אגייב,אלמוג כהן,עוז ראלי,וכד׳) לצד שחקנים צעירים מנתניה וטוברוק הטובים שביניהם לפחות שלושה שחקנים בתוספת שחקנים מההסכם עם טוברוק שכבר משחקים בליגת העל (בן והבה דיע סבע )
ולצד שחקנים שישארו מהעונה הנוכחית (ערן לוי,קאיודה,לויטה,בן מלכה,עידו לוי) ואפשר גם להוסיף כמה זרים טובים בהתאם לתקציב,שוב עדיף שתי זרים איכותייים מאשר חמישה חלשים.כל זה עדיף מאשר להרכיב קבוצה משחקנים בינוניים מינוס ,
תראו איך הדבר הזה הקפיץ את הפועל באר שבע.

(04-Mar-2014 12:10)לואיס מריןןןןןןןן כתב: [ -> ]
(04-Mar-2014 11:54)אייל ס כתב: [ -> ]
(04-Mar-2014 11:18)טל.מ כתב: [ -> ]דרך אגב להתבסס על שחקנים מהקבוצות היורדות זה בדרך כלל אומר להסתבך בתחתית שוב. אייל אני מקווה שאתה טועה אבל אם זה המלאי שלנו רחוק לא נגיע.

דיברתי על פוטנציאל השחקנים הישראלים:
1.חופשיים
2.שחקנים שלא מוצאים מקומם בקבוצות אחרות
3.שחקנים מליגות נמוכות
4.שחקנים מקבוצות יורדות.

במשפט אחד הפח זבל של הליגה
אגייב,רייכט,נאווקמה,עוז ראלי,אוהד קדוסי,צעירים,קני סייף .אחלה שחקנים כל אלה מקבוצות שמועמדות לירידה.

על אגייב כבר דיברנו.
רייכרט - מכבי ת"א
נאווקמה - אם הוא לא שחקן חופשי אשר אלון כבר יעשה לך מחיר ..
עוז ראלי יגיע לחיפה.

אל תבנה עליהם.
(04-Mar-2014 12:10)לואיס מריןןןןןןןן כתב: [ -> ]
(04-Mar-2014 11:54)אייל ס כתב: [ -> ]
(04-Mar-2014 11:18)טל.מ כתב: [ -> ]דרך אגב להתבסס על שחקנים מהקבוצות היורדות זה בדרך כלל אומר להסתבך בתחתית שוב. אייל אני מקווה שאתה טועה אבל אם זה המלאי שלנו רחוק לא נגיע.

דיברתי על פוטנציאל השחקנים הישראלים:
1.חופשיים
2.שחקנים שלא מוצאים מקומם בקבוצות אחרות
3.שחקנים מליגות נמוכות
4.שחקנים מקבוצות יורדות.

במשפט אחד הפח זבל של הליגה

1.אחמד סבע הגיע למכבי נתניה מהליגות הנמוכות בגיל 29 ונתן 3 עונות מצוינות,פח זבל של הליגה?
2.קובי דג'אני הגיע למכבי נתניה מהליגה השניה,אחרי שלא מצא עצמו בשום קבוצה ונתן 2 עונות ניפלאות,פח זבל של הליגה?
3.שלו מנשה הגיע עלינו מכפר סבא(בתקופת מתיאוס)אחרי שלא שעבר בלא מעט קבוצות,פח זבל של הליגה?
4.אחמד עאבד חיפש קבוצה לפני שנה וחצי,פח זבל של הליגה?
5.אלעד גבאי הגיע לקרית שמונה מבני לוד,פח זבל של הליגה?
6.לאלה הגיע להפועל ת"א מאחי נצרת,פח זבל של הליגה?
7.יבואה דה סילבה וידין עברו מכ"ס אחרי שירדה ליגה להפועל ת"א ושידרגו אותה מתחתית לצמרת,פח זבל של הליגה?(אגב בקבוצה ההיא שירדה ליגה שיחקו גם,מאור מליקסון,אוהד לויטה,גיא חיימוב,ישראלביץ,קובי מויאל,בן לוז,אורי אוזן,גיא דיין).

וזו רשימה חלקית,ללא השקעה...
רק בעונה האחרונה ירדו ליגה דיוויד מנגה וישראל זגורי, שכל הליגה, בצדק, חיזרה אחריהם.
כל השמות שמוזכרים ,לא יגיעו כי עשו מהם כוכבים, והם לא!!!
דבר ראשון לשנה הבאה ,זה הגנה!!! וזה אומר שוער,בלם אחורי ,בלם קדמי ,ומגן שמאלי, ואחרי זה כל השאר.
ודרך אגב יש בליגה השניה כמה צעירים רעבים שאפשר להביא , והם יתנו לפחות כמו סבע, דאגני ועוד.
(04-Mar-2014 13:04)Shaul כתב: [ -> ]כל השמות שמוזכרים ,לא יגיעו כי עשו מהם כוכבים, והם לא!!!
דבר ראשון לשנה הבאה ,זה הגנה!!! וזה אומר שוער,בלם אחורי ,בלם קדמי ,ומגן שמאלי, ואחרי זה כל השאר.
ודרך אגב יש בליגה השניה כמה צעירים רעבים שאפשר להביא , והם יתנו לפחות כמו סבע, דאגני ועוד.

שוער יש לנו ואין צורך להחליף
השחקן שהכי יעשה לנו שינוי הוא אגייב תחשוב רק מה נעשה אם היצרתיות שלו ושל ערן לוי בשיתוף פעולה ואם עוד כמה שחקנים יצירתיים וצעירים נוכל לראות כדורגל יפה ומהיר.
דרך אגב אייל אולי אתה יודע - אוגו עדיין מתאמן עם הבוגרים ?
(04-Mar-2014 14:57)טל.מ כתב: [ -> ]דרך אגב אייל אולי אתה יודע - אוגו עדיין מתאמן עם הבוגרים ?

אוגו לא מתאמן בנתניה מספר חודשים ואין לי מושג וחצי מושג לאן הוא המשיך.
חבל .. בעיני הוא היה פוטנציאל מצוין.
עמודים: 1 2 3
Reference URL's