מכבי נתניה

גירסה מלאה: ברקוביץ לנתניה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4

לואיס מריןןןןןןןן

בוואן רשמו שהפועל מעונינת בברקוביץ כמנג׳ר אני חושב ששווה להחזיר עטרה ליושנה ולהביא אותו לנתניה אם תקציב סביר יכול לקחת אותנו רחוק שחקנים ירצו לבוא לנתניה רק בגלל האישיות שלו והשם שלו נראה לי גם שהוא יסתדר אם הבעלים החדשים , מה דעתכם?[/php]
אני בעד להביא את ברקוביץ, לגנוב לבית"ר את טביב, להביא את יובל נעים ולהקים לה פמיליה משלנו

לואיס מריןןןןןןןן

אריאל תהיה רציני עזוב צחוקים למה אם איך שאנחנו נראים והתקציב שאמור להיות עונה הבאה צריכים להיוצ מודאגים אני לא סומך על מזרחי חייב מנגר מעליו שיביא שחקנים ודרך וברקוביץ הוא האיש הנכון
ברקוביץ השאיר אדמה חרוכה בכל מקום שדרך, כמו טביב.

שום דבר טוב לא קרה בשום מקום שאליו הגיע.
אם ברקוביץ היה יודע להתנהג/לדבר,יכול להיות שהיה יוצא ממנו משהו...
סתם ערס.

לואיס מריןןןןןןןן

אל תשכחו בזמנו איזה שחקנים באו בזכותו לנתניה שטראובר סטרול שכטר ועוד כמה.. שחקנים איכותים ירצו להצטרף לנתניה בזכותו

מזרחי אם כל הכבוד שיש לי אליו מאמן בינוני שלא יצליח עונה הבאה גם בבחירת שחקנים אגב שחקנים אהבתי מאוד את דיא סבע אתמול נגד באר שבע לפי דעתי פוטנציאל ענק שעונה הבאה יעשה את הפריצה שלו מקווה שבהסכם עם טוברוק יהיה הראשון שיגיע לפה
(02-Mar-2014 13:53)לואיס מריןןןןןןןן כתב: [ -> ]אל תשכחו בזמנו איזה שחקנים באו בזכותו לנתניה שטראובר סטרול שכטר ועוד כמה.. שחקנים איכותים ירצו להצטרף לנתניה בזכותו

מזרחי אם כל הכבוד שיש לי אליו מאמן בינוני שלא יצליח עונה הבאה גם בבחירת שחקנים אגב שחקנים אהבתי מאוד את דיא סבע אתמול נגד באר שבע לפי דעתי פוטנציאל ענק שעונה הבאה יעשה את הפריצה שלו מקווה שבהסכם עם טוברוק יהיה הראשון שיגיע לפה

אני מסכים איתך .. אבל לפני הכל - קודם כל שיהיה בנאדם. עם בני אדם אפשר לעבוד, עם ערסים קצת קשה. הוא יבוא לפה יעשה קצת רעש וישאיר אדמה חרוכה.

לואיס מריןןןןןןןן

אני חושב שבזמנו הוא לא הסתדר עם יאמר כי גם יאמר אדם קשה ולא קל אבל היום הבעלים החדשים נראים אנשים קלים
מה הוא עשה מאז שפרש שמגיע לו להיות מנג'ר ?
לריב עם קופמן זה לא נחשב.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's