מכבי נתניה

גירסה מלאה: כל הכבוד לקהל
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
כנראה שמשהו בכל זאת משתנה אצל הקהל.
טיפשים שהולכים הביתה כבר במחצית ו/או דקה 60 כנראה תמיד יהיו, אבל היה יפה לראות את הקהל מוחה כפיים בסיום לשחקנים.
ולא היה יפה לשמוע את השריקות לעדי סופר שהורידו את הביטחןן לאפס,לא היה פחות גרוע מהעשרה האחרים,לפחות השתדל,זה שלא הלך זה משהו אחר.
(28-Feb-2014 19:27)אלון כתב: [ -> ]ולא היה יפה לשמוע את השריקות לעדי סופר שהורידו את הביטחןן לאפס,לא היה פחות גרוע מהעשרה האחרים,לפחות השתדל,זה שלא הלך זה משהו אחר.

אז אני אציע פתרון לטובת כולם.
שפשוט לא יהיה יותר על הדשא, זה פשוט לא זה!!!
(28-Feb-2014 19:27)אלון כתב: [ -> ]ולא היה יפה לשמוע את השריקות לעדי סופר שהורידו את הביטחןן לאפס,לא היה פחות גרוע מהעשרה האחרים,לפחות השתדל,זה שלא הלך זה משהו אחר.
מגן שמאלי הכי גרוע שהיה פה שנים .ואם הוא לא מגן שמאלי אז מי ששם אותו שם אשם לא פחות ממנו.
מה קורה עם אדיר טובול? אני קראתי איפשהוא כבר לפני חודש שהוא החלים, אז איפה הוא לעזעזל???????
ומי כן היה ראוי להיות היום על המגרש? ראיתם את החורים שהמגן ה״מהולל״ טופי עשה היום,גם מימין וגם משמאל...? זה מה שקורה כשקבוצה אחת עולה בהרגשה שהליגה מבחינתה הסתיימה והקבוצה היריבה נלחמת על חייה בליגה.משחק אופייני למשחקי סוף עונה ולא לעכשיו.
(28-Feb-2014 19:31)פיליפצוק כתב: [ -> ]מה קורה עם אדיר טובול? אני קראתי איפשהוא כבר לפני חודש שהוא החלים, אז איפה הוא לעזעזל???????
בשבוע שעבר נגד אום אל פאחם היה בסגל היום לא.
כמה קהל היה בכלל ?
מסקרנות
בהערכה בלבד כ3500 ומעלה השאלה היא כמה שילמו על הכרטיס זה נראה שבזמן האחרון ההזמנות חינם חזרו לאופנה.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
כמו שאמרתי גג להשאיר 5 שחקנים מהסגל הקיים לשנה הבאה. השאר הביתה!

גם אוהד לויטה יכול לבלות קצת על הספסל לא יקרה לו כלום
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's