מכבי נתניה

גירסה מלאה: לנצח את רמת השרון?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8
כמו שנראינו היום אין סיכוי שננצח את רמת השרון...
כמה תובנות מהמשחק:
עדי סופר הביתה,בן מלכה להרכב קבוע,מאז שנכנס הוא הביא את השינוי,נמצא בכול מקום במגרש,מהיר,ראיית משחק מעולה!!
רק עדי סופר?
גם שכבר יש ביד הפרש עצום שכמעט מבטיח עלייה, זה מאוד מביך להפסיד לקבוצה כזאת בבית שלך ולהראות ככה (במיוחד ששבוע לפני בקושי הצלחת לנצח קבוצה מליגה א'). בושה.
אין לי אפילו כח להתחיל .. גועל נפש . ואפשר להמשיך לחשוב שמזרחי מאמן ענק ...

לואיס מריןןןןןןןן

קורה שמפסידים אבל נמאס מהכדורגל של מזרחי לפי דעתי רק צוות זר יצליח כאן
טוב מאוד שהגיע ההפסד הזה, כאשר כל האווירה מסביב (כולל בפורום פה) הוא שהעונה נגמרה ומתחילים להתעסק בעונה הבאה, אז ככה זה נראה.
שחקנים הגיעו היום למשחק באווירת "סוף קורס" וההשפעה של יוסי מזרחי עליהם כנראה פגה.
אני מקווה מאוד שהסטירה היום העירה את מי שצריך, כי אחרת שבוע הבא מול עוד יריבה שנלחמת על חייה, תינתן סטירה נוספת.
ואין למשחק הזה שום קשר למשחק הגביע מול רמה"ש !!!
דווקא יכול לעזור נגד רמהש יעיר קצת את כל אלה שחשבו שכדורגל משחקים 90 דקות ובסוף נתניה מנצחת 1 0.
אני כמו טל לא יתחיל לתאר את הזוועתון שראיתי היום אבל אני מקווה שלפחות צפינו במחצית האחרונה של סופר במכבי נתניה ואם לא אני מצטרף למחנה אנטי מיזרחי.
ששחקנים נראים כל כך שבעים , כמובן שלמאמן יש תפקיד חשוב , אבל ממזרחי אין לי הרבה ציפיות.
חוץ מסופר היו עוד עשרה גרועים,במיוחד הבלם/צלם מהנוער.לא יודע מה ההתלהבות מבן מלכה,לא רואה אותו אפילו מתקרב ליכולת של דג׳אני בשיאו.מה שכן משבוע לשבוע יותר ויותר שחקנים מוכיחים למה אין להם מקום בליגת העל...
(28-Feb-2014 19:33)אלון כתב: [ -> ]חוץ מסופר היו עוד עשרה גרועים,במיוחד הבלם/צלם מהנוער.לא יודע מה ההתלהבות מבן מלכה,לא רואה אותו אפילו מתקרב ליכולת של דג׳אני בשיאו.מה שכן משבוע לשבוע יותר ויותר שחקנים מוכיחים למה אין להם מקום בליגת העל...

והבלם צלם הזר יותר טוב? פרימו ישב מעלי רציתי לשאול אותו עם גם אותו הוא רוצה לאזרח ביחד עם קרלוס גרסיה.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
(28-Feb-2014 19:59)amir כתב: [ -> ]
(28-Feb-2014 19:33)אלון כתב: [ -> ]חוץ מסופר היו עוד עשרה גרועים,במיוחד הבלם/צלם מהנוער.לא יודע מה ההתלהבות מבן מלכה,לא רואה אותו אפילו מתקרב ליכולת של דג׳אני בשיאו.מה שכן משבוע לשבוע יותר ויותר שחקנים מוכיחים למה אין להם מקום בליגת העל...

והבלם צלם הזר יותר טוב? פרימו ישב מעלי רציתי לשאול אותו עם גם אותו הוא רוצה לאזרח ביחד עם קרלוס גרסיה.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

הרבה יתור טוב מהצלם מהנוער אבל לא יודע אם מספיק טוב לליגת העל...
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8
Reference URL's