מכבי נתניה

גירסה מלאה: נחתם ההסכם עם טוברוק
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
אופיר .איזה QA?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
(26-Feb-2014 23:43)Hagiqq כתב: [ -> ]תגידו...
אתם לא מסוגלים לפרגן ולראות קצת קדימה ?
הסכם כזה היה צריך להעשות ממזמן
כבוד לבעלים שלנו שהצליח מה שלא הצליחו קודמיו.
כל הכבוד !!!

Sent from my GT-I9100T using Tapatalk

מצטער שאני חשדן,אם ההסכם כ״כ טוב,למה הפועל פ״ת ביתר ירושלים ומכבי חיפה ויתרו עליו? למה אף אחד לא המשיך עם ההסכם הזה? ועוד משהו,למה במשך מעל 20 שנה אף אחד מהנהלת הקבוצה(והיו הרבה) לא הצליחו להסתדר עם אדם אחד? אני אישית מאוד מקווה שאכן ההסכם הזה טהור ובאמת יש בו כוונות טובות,אך יחד עם זאת אני גם סקפטי ומקווה מאוד שאף אחד לא מנצל את התמימות והיושר של הבעלים החדשים שלנו...
לא בקיא בהסכם. רק חושב שכדאי לתת קרדיט לבעלים של הקבוצה .... אדם שחתם על חוזה אחד לפחות בחייו....
יש יותר גרוע מהמצב שכשרונות של טוברוק הולכים לקבוצות אחרות? גם ראש העיר מעורבת..
יש כמובן מי שלחש על אוזן הבעלים עד כמה המפלצת מטוברוק מסוכנת ולא אמינה....יש אנשים שלוחשים מאינטרסים כאלו ואחרים...מקינאה ועוד.
אני מכבד ומעריך אנשים שמעיזים לשנות.
כל הכבוד לבעלים !! ובהצלחה

אתה מכיר אנשי עסקים תמימים שעשו את ההון שלהם לבד ולא מירושות-חתונות!
קצת קרדיט....
אני מאמין שהוא עשה שיעורי בית טובים לפני ההסכם

וכן.....צריך לנקוט כבדהו וחשדהו עם איזיקוביץ.אין ספק

לואיס מריןןןןןןןן

לי נראה שאלי שגב ומאור אנשים טובים שיעשו עוד הרבה טוב למכבי נתניה רואים שיש להם חזון , יש לי תחושה שעם הצמד הזה עוד נזכה בתארים תקציב גבוה חשוב אבל אם דרך נכונה ולטווח ארוך גם ב30 מיליון ובפחות אפשר להביא תארים
(27-Feb-2014 2:06)לואיס מריןןןןןןןן כתב: [ -> ]לי נראה שאלי שגב ומאור אנשים טובים שיעשו עוד הרבה טוב למכבי נתניה רואים שיש להם חזון , יש לי תחושה שעם הצמד הזה עוד נזכה בתארים תקציב גבוה חשוב אבל אם דרך נכונה ולטווח ארוך גם ב30 מיליון ובפחות אפשר להביא תארים

והחלק השני שנמחק בעריכה "במידה ולא יהיה תקציב של 30 מיליון,במידה ולא תביאו תארים,במידה ותביאו שחקנים שמתפללים 5 פעמים ביום למכה/מדינה,במידה ולא תרכיבו את השחקן,במידה ולא ימשיכו ההסעות חינם למשחקי חוץ,במידה והכרטיס יתייקר מעל 40 ש"ח והמנוי יותר מ400,אז נמתין לכם בכניסה לבית שבניתם בכסף שלא השקעתם במכבי נתניה וליד האוטו שרכשתם במקום לשלם על השחקן וליד העסק המשגשג שלכם שלא מזרים מספיק כסף לקבוצה ונדאג להמתין ליד הבית ספר של הילד/נכד שלכם ומה שעשינו ליאמר בר"ג ושעשו לטביב ברשפון ולקורנפיין בירושלים יהיה רק הפרומו.
(27-Feb-2014 7:45)אייל ס כתב: [ -> ]
(27-Feb-2014 2:06)לואיס מריןןןןןןןן כתב: [ -> ]לי נראה שאלי שגב ומאור אנשים טובים שיעשו עוד הרבה טוב למכבי נתניה רואים שיש להם חזון , יש לי תחושה שעם הצמד הזה עוד נזכה בתארים תקציב גבוה חשוב אבל אם דרך נכונה ולטווח ארוך גם ב30 מיליון ובפחות אפשר להביא תארים

והחלק השני שנמחק בעריכה "במידה ולא יהיה תקציב של 30 מיליון,במידה ולא תביאו תארים,במידה ותביאו שחקנים שמתפללים 5 פעמים ביום למכה/מדינה,במידה ולא תרכיבו את השחקן,במידה ולא ימשיכו ההסעות חינם למשחקי חוץ,במידה והכרטיס יתייקר מעל 40 ש"ח והמנוי יותר מ400,אז נמתין לכם בכניסה לבית שבניתם בכסף שלא השקעתם במכבי נתניה וליד האוטו שרכשתם במקום לשלם על השחקן וליד העסק המשגשג שלכם שלא מזרים מספיק כסף לקבוצה ונדאג להמתין ליד הבית ספר של הילד/נכד שלכם ומה שעשינו ליאמר בר"ג ושעשו לטביב ברשפון ולקורנפיין בירושלים יהיה רק הפרומו.

כי לה פמיליה ארגון לא גזעני, הוא מתעלל בבעלים מרוקאי,רוסי, או תימני באותה מידה

בוקר טוב צאלים

לואיס מריןןןןןןןן

(27-Feb-2014 7:45)אייל ס כתב: [ -> ]

נתחיל בזה שאני נייד ולא בא בהסעות ככה שלא אכפת לי אם יהיה הסעות או לא,דבר שני אף פעם לא התלוננתי על המחירים של הכרטיסים או המנויים דבר שלישי ואחרון אני לא בעד הפגנות כמו שעושים במועדונים אחרים למעט מקרה בלדב שהיה צריך לדעתי לעשות הפגנה כדי להעיף אותו ויכול להיות שהיינו מצילים את המועדון מירידה אם בלדב היה הולך לפני שנה אבל זה כבר דיון אחר
מ.ש.ל.
נתחיל בזה שאני נייד ולא בא בהסעות ככה שלא אכפת לי אם יהיה הסעות או לא,דבר שני אף פעם לא התלוננתי על המחירים של הכרטיסים או המנויים דבר שלישי ואחרון אני לא בעד הפגנות כמו שעושים במועדונים אחרים למעט מקרה בלדב שהיה צריך לדעתי לעשות הפגנה כדי להעיף אותו ויכול להיות שהיינו מצילים את המועדון מירידה אם בלדב היה הולך לפני שנה אבל זה כבר דיון אחר
[/quote]

גם האוהדים של הפועל נגד הפגנות ליד הבתים של הבעלים,חוץ מבמקרה של טביב שחשבו שחייבים להעיף אותו,
גם האוהדים של בית"ר הם נגד הפגנות ליד הבתים חוץ מבמקרה של קורנפיין שחשבו שחייבים להעיף אותו.
הקיצר,את יאמר הפסדנו(ואחד כמו יאמר מגיע פעם בדור..)בין השאר בגלל התנהלות/התנהגות הקהל,הבעלים הנוכחיים חייבים לקבל רוח גבית מכל הבחינות,גם בימים קשים וגם שלא ישקיעו מכספם הפרטי את מה שהאוהדים חוששים להשקיע במונופול וגם שהמאמן לא יהיה לשביעות רצון האוהדים וגם שהקבוצה תכשל.

לואיס מריןןןןןןןן

(27-Feb-2014 10:32)אייל ס כתב: [ -> ]נתחיל בזה שאני נייד ולא בא בהסעות ככה שלא אכפת לי אם יהיה הסעות או לא,דבר שני אף פעם לא התלוננתי על המחירים של הכרטיסים או המנויים דבר שלישי ואחרון אני לא בעד הפגנות כמו שעושים במועדונים אחרים למעט מקרה בלדב שהיה צריך לדעתי לעשות הפגנה כדי להעיף אותו ויכול להיות שהיינו מצילים את המועדון מירידה אם בלדב היה הולך לפני שנה אבל זה כבר דיון אחר

גם האוהדים של הפועל נגד הפגנות ליד הבתים של הבעלים,חוץ מבמקרה של טביב שחשבו שחייבים להעיף אותו,
גם האוהדים של בית"ר הם נגד הפגנות ליד הבתים חוץ מבמקרה של קורנפיין שחשבו שחייבים להעיף אותו.
הקיצר,את יאמר הפסדנו(ואחד כמו יאמר מגיע פעם בדור..)בין השאר בגלל התנהלות/התנהגות הקהל,הבעלים הנוכחיים חייבים לקבל רוח גבית מכל הבחינות,גם בימים קשים וגם שלא ישקיעו מכספם הפרטי את מה שהאוהדים חוששים להשקיע במונופול וגם שהמאמן לא יהיה לשביעות רצון האוהדים וגם שהקבוצה תכשל.
[/quote]

בכל אופן אני בחיים לא קיללתי את יאמר ולא גרמתי לו לברוח יש אוהדים בלי שכל שעשו את זה ואני בכללי נגד הפגנות נגד בעלים שמביא כסף וגם אם לא בסכומים שהאוהדים רוצים
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Reference URL's