מכבי נתניה

גירסה מלאה: כמה שהכדורגל בארץ חלש.
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
כולנו מתפעלים מהאלופה שלנו וכמה היא מקצועית וטובה וסוזה מאמן והצוות וכו וכו ובאה קבוצה בינונית מאירופה עולה במשחק חוץ עם ההרכב השני ומכבי תא 70 דקות לא עוברת את החצי שני החלוצים שלהם מחזיקים לבד את 5 שחקני ההגנה של מכבי ורק ברבע שעה האחרונה הצליחו זהבי ויצחקי לעשות כמה פעולות חיוביות אותי זה הפתיע עד כמה המרחק הוא גדול.
מי זה "כולנו"?
התשקורת ועיתונאי החצר אתה מתכוון.
זה אותם "כולנו" שחושבים שעכשיו אחרי שהגדילו את כמות המשתתפות ביורו הבא, יש סיכוי לישראל לעלות.
אתה צודק אבל תזכור שמכבי תא זה לא הנבחרת בכל זאת יש להם 5 זרים שאמורים לעשות את ההבדל.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
(21-Feb-2014 12:14)amir כתב: [ -> ]אתה צודק אבל תזכור שמכבי תא זה לא הנבחרת בכל זאת יש להם 5 זרים שאמורים לעשות את ההבדל.

הזרים שמגיעים לפה, טובים ככל שיהיו, מהר מאוד רמתם יורדת ב- 40% לערך בגלל שהם נשטפים ב"שכונה הישראלית".
זה כמו שתיקח ממתק ותשים אותו במי מלח, מהר מאוד המתיקות שלו תדעך ותיעלם.
וגם ככה הטובים שביניהם הם בשלהי הקריירה, כי אחרת הם לא היו מגיעים לפה.
אז מה פיליפצ'וק לא נזכה אף פעם לראות פה כדורגל מקומי ראוי?

מכבי תל אביב קבוצה טובה. פ.צ. באזל קבוצה טובה יותר ולכן, כנראה, היא זו שתמשיך הלאה מבין שתי הקבוצות.
(21-Feb-2014 12:43)amir כתב: [ -> ]אז מה פיליפצ'וק לא נזכה אף פעם לראות פה כדורגל מקומי ראוי?

לא בעתיד הנראה לעין.
(21-Feb-2014 13:02)אבירמבו המכבי כתב: [ -> ]מכבי תל אביב קבוצה טובה. פ.צ. באזל קבוצה טובה יותר ולכן, כנראה, היא זו שתמשיך הלאה מבין שתי הקבוצות.

אם ראית את המשחק ראית שהרכב משני של באזל במשחק חוץ שולט בכל פארמטר נראה לעין פשוט העלימו את היריב על כך הפליאה .

(21-Feb-2014 13:24)amir כתב: [ -> ]
(21-Feb-2014 13:02)אבירמבו המכבי כתב: [ -> ]מכבי תל אביב קבוצה טובה. פ.צ. באזל קבוצה טובה יותר ולכן, כנראה, היא זו שתמשיך הלאה מבין שתי הקבוצות.

אם ראית את המשחק ראית שהרכב משני של באזל במשחק חוץ שולט בכל פארמטר נראה לעין פשוט העלימו את היריב על כך הפליאה .

"הסוד" הוא ביסודות, האירופאים מקבלים מגיל ינוקא יסודות כדורגל הרבה יותר טובים והרבה יותר נכונים מהיסודות החובבניים שמקבלים כאן.
אם המאמן הלאומי הוא הקומבינטור מס 1 באמת שאון לנו סיכוי להגיע לכלום.
שוער הפועל חיפה, קאלה דרשלר, זועם על ההחלטה שלא לזמנו לסגל נבחרת ישראל כאשר הצוות המקצועי העדיף לזמן את שוער הפועל תל אביב, בוריס קליימן, שכלל לא משחק בהפועל תל אביב. קאלה אמר לוואלה! ספורט לאחר ששמע על זימונם של קליימן, אופיר מרציאנו ואריאל הרוש: "אני מאוכזב מאוד. ציפיתי שיזמנו אותי בין שני שוערים צעירים שיכולים ללמוד ממני. אני מכבד את כל השוערים, אבל איך מזמנים שוערים שלא משחקים?".

דרשלר לא עצר בכך והמשיך: "אם יהיו קומבינות, הנבחרת תמשיך לא להגיע לשום מקום. חשבתי שבתור שוער שמצליח כבר הרבה שנים בליגה, יש לי את המקום".

עמודים: 1 2
Reference URL's