מכבי נתניה

גירסה מלאה: מהרסייך וגו' 2
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94%D7%A...7%95%D7%9C
תצפה בסרט

רוצה עוד שמות של ארגונים ש"בעזרת השם" דואגים לאנשיהם?
(19-Feb-2014 17:09)לואיס מריןןןןןןןן כתב: [ -> ]על אפו וחמתו של סגל בעזרת השם יהיה פה לה פמיליה בנתניה אחלה ארגון שבעולם דואג שלא יהיו פה אויבים וכל שונאי ישראל

בע"ה ובעזרת צבא השם שחלק נכבד מלוחמיו האמיצים הקפידו לסייע לרס"ר ממן בסיוד אבנים בשטיפת כלים ובשאר מלאכות הקודש,כי איך ימוגרו אויבי ושונאי ישראל ללא לוחמיו האמיצים?
(19-Feb-2014 17:32)אייל ס כתב: [ -> ]
(19-Feb-2014 17:09)לואיס מריןןןןןןןן כתב: [ -> ]על אפו וחמתו של סגל בעזרת השם יהיה פה לה פמיליה בנתניה אחלה ארגון שבעולם דואג שלא יהיו פה אויבים וכל שונאי ישראל

בע"ה ובעזרת צבא השם שחלק נכבד מלוחמיו האמיצים הקפידו לסייע לרס"ר ממן בסיוד אבנים בשטיפת כלים ובשאר מלאכות הקודש,כי איך ימוגרו אויבי ושונאי ישראל ללא לוחמיו האמיצים?

פה אייל אתה חוטא כמו לה פמיליה ומבדיל בין אדם לחברו מה לעשות לא כולם נולדו עם סכין קומנדו בין השיניים ומתאימים לסיירת צריך לכבד כל אחד שלפחות התגייס לא כמו רבים המצפונובונים התל אביבים המשתמטיםי פי הנפש .ואני דרך אגב סמר קרבי לשעבר.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

לואיס מריןןןןןןןן

אמיר הוא יכול לצחוק על עובדי רסר לפחות לא השתמטתי

אגב שירת איתי בן כוואז מגן ימני שהיה בנוער של נתניה היינו חברים טובים מעניין מה אייל יגיד עליו?

יש לנו אחלה ארגון אוהדים,אחד הטובים בארץ,לא צריך לה פמליה פה,מספיק הרדיוסים והעונשים שאנחנו מקבלים בלעדיהם...
פה אייל אתה חוטא כמו לה פמיליה ומבדיל בין אדם לחברו מה לעשות לא כולם נולדו עם סכין קומנדו בין השיניים ומתאימים לסיירת צריך לכבד כל אחד שלפחות התגייס לא כמו רבים המצפונובונים התל אביבים המשתמטים.

מעולם לא צחקתי או אצחק על בחירהאו אי בחירה לשרת בקרבי או שלא,
מצד שני אני מצפה שמי שבוחר לשרת כעובד רס"ר,ימלא פיו מיים ולא יטיף לאלו שנושאים בנטל על אהבת ישראל ועל מיגור האוייב ויכנה אותם בכינויים כאלו ואחרים,חוכמה קטנה לשבת במקלט בבית ולצפות שאחרים ירחיבו עבורך את גבולות ישראל.
ולגבי המשתמשטים מכל הסוגים,דעתי ברורה ואני לא מתבייש לומר אותה בראש חוצות.
אגב,כל אלו שמטיפים בתחום האסטרטגי,מטיפים במקביל בתחום הכספי,למרות שמעולם לא הכניסוי יד לכיס והבינו משמעות הסכומים אותם הם כותבים מפעם לפעם.

החוכמה בחיים,להביט בוקר בוקר במראה ולוודא שאתה הוא העומד שם ולא מישהו אחר.
אני מציע לכולם לעזוב את כל המסביב להתרכז בכדורגל שהוא המכנה המשותף פה היום 945 ארסנל באיירן תבלו.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
מריןןןן בתור שמאלני אתה דווקא נחמד

Sent from my GT-I9100T using Tapatalk
מישהו יכול להסביר לאן נחום נעלם,מעניין אותי לקרא פוסט של נחום ומריןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן ביחד... Smile
עמודים: 1 2 3 4 5
Reference URL's