מכבי נתניה

גירסה מלאה: מה אתה עושה פה? לכזה זר צריך לשאוף.
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
http://sports.walla.co.il/?w=/196/2720936

הפועל עכו 4 בבקשה זה מה שהוא עשה היום.
שער ריאן איסמעיל דקה 18
שער חמדי סאליחי דקה 53
שער חמדי סאליחי דקה 57
שער גיא דיין דקה 61

לואיס מריןןןןןןןן

אמיר תגיד אתה שפוי? על סמך משחק אחד של שחקן אתה מחליט שהוא כזה תותח שלא אמור להיות פה?שחקן מודדים לאורך זמן ולא על פי משחק אחד
(15-Feb-2014 22:26)לואיס מריןןןןןןןן כתב: [ -> ]אמיר תגיד אתה שפוי? על סמך משחק אחד של שחקן אתה מחליט שהוא כזה תותח שלא אמור להיות פה?שחקן מודדים לאורך זמן ולא על פי משחק אחד
קראת את הכתבה בוואלה?

לואיס מריןןןןןןןן

כן קראתי אבל עניתי לך תשובה על סמך מה שאתה כתבת בכותרת , אל תתלהב מכל זר שמגיע לפה אם הוא היה כזה טוב הוא היה במועדון גדול יותר אל תיסחף אחרי כל כתבה של עיתונאי בגרוש
במצב של מכבי נתניה שאין לה עודף כספים להוציא זה בדיוק סוג הזרים שצריך לחפש גם הזר השני של עכו ספאדסיו זה גניבה כנראה שחרזי למד משהו כשהיה סקאוטר במכבי חיפה.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

לואיס מריןןןןןןןן

מה זה במצב של מכבי נתניה שאין לה כספים? אלי שגב לא הצהיר על תקציב הרביעי בגודלו בליגצ העל? או שאני סתם מדמיין? או שאולי פשכצקי מחרטט? ימים יגידו
התקשורת פה באמת מטורפת, משחק אחד טוב וכבר מדובר באיזה זר מדהים. בסדר, אז היו לו 5 עונות מאוד טובות בליגה האוסטרית והוא היה מועמד לסלטיק... אפשר לחשוב...
(16-Feb-2014 9:00)לואיס ראזאק כתב: [ -> ]התקשורת פה באמת מטורפת, משחק אחד טוב וכבר מדובר באיזה זר מדהים. בסדר, אז היו לו 5 עונות מאוד טובות בליגה האוסטרית והוא היה מועמד לסלטיק... אפשר לחשוב...

הכתבנ נכתבה לפני המשחק בשבת שרק חיזק אותה.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
בכל אופן, אם באמת היה מדובר בכישרון גדול הוא לא היה מוצא את עצמו חותם בדי.סי יוניטד בMLS ואחר כך עובר לקבוצת תחתית מהליגה הסינית.

אבל היי, אם כבר שרשור על זרים - הנה המלצה אם מישהו מהצוות המקצועי במקרה קורא כאן:

רוברט פיק
קשר התקפי (25) מז'ילנה הסלובקית שלמיטב הבנתי מסיים חוזה ב1 ליולי. נראה לי כמו שחקן שיכול להתאים בול לנתניה בעונה הבאה.
(16-Feb-2014 17:26)לואיס ראזאק כתב: [ -> ]בכל אופן, אם באמת היה מדובר בכישרון גדול הוא לא היה מוצא את עצמו חותם בדי.סי יוניטד בMLS ואחר כך עובר לקבוצת תחתית מהליגה הסינית.

אבל היי, אם כבר שרשור על זרים - הנה המלצה אם מישהו מהצוות המקצועי במקרה קורא כאן:

רוברט פיק
קשר התקפי (25) מז'ילנה הסלובקית שלמיטב הבנתי מסיים חוזה ב1 ליולי. נראה לי כמו שחקן שיכול להתאים בול לנתניה בעונה הבאה.

יש לי חלוץ להציע
צביקה פיק מקבוצת גולסטאר
חלוץ התקפי מעט מבוגר לא מוסר
בקרוב יהפוך לאבא
יכול להיות הקלף המנצח
מקסימום יכול לכתוב את שיר האליפות

Sent from my iPhone using Tapatalk
עמודים: 1 2
Reference URL's