מכבי נתניה

גירסה מלאה: מאשקלון לליגת העל
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
נו... מה נאמר ומה נדבר. אחי מפסידה בבית נגד עמידר. נצרת עילית לא מצליחה לגבור בבית על יבנה, והנה, נוסף על כל ה"צרות" האלו, אנחנו שמים שער נצחון באשקלון, והופה, הפער מהמקום השלישי קופץ מ-14 נק' ל-16. עוד יש לנו על מה להתלונן?
שמשחק העלייה הסתיים רק באחת אפס ולא בחמישייה...
אנחנו החלטנו שאנחנו מביסים אחד אפס עד סוף העונה.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
17.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2
אין מה לומר, יוסי מזרחי הוא בן-אדם עם מילה. שהוא אמר בתחילת העונה שמצידו לנצח כל העונה 1-0 הוא לא סתם זרק קלישאה באוויר, הוא תרתי משמע התכוון לזה. 14 משחקים העונה כבשנו שער אחד (או פחות).

טוב, נו, עכשיו שכבר בתכלס של התכלס העלייה מובטחת - הגיע הזמן לתת לצעירים המקומיים להשתלט על ההרכב הפותח. ב2 המשחקים הבאים מול אום אל פאחם וראשל"צ אין שום סיבה שלא נראה הרכב שרובו בנוי משחקני בית - זו הזדמנות מצוינת לתת להם את הבמה ולראות אם יש על מי לסמוך (אומנם יריבות חצי-חובבניות אבל עדיין, גם זה משהו).
(15-Feb-2014 9:57)לואיס ראזאק כתב: [ -> ]אין מה לומר, יוסי מזרחי הוא בן-אדם עם מילה. שהוא אמר בתחילת העונה שמצידו לנצח כל העונה 1-0 הוא לא סתם זרק קלישאה באוויר, הוא תרתי משמע התכוון לזה. 14 משחקים העונה כבשנו שער אחד (או פחות).

טוב, נו, עכשיו שכבר בתכלס של התכלס העלייה מובטחת - הגיע הזמן לתת לצעירים המקומיים להשתלט על ההרכב הפותח. ב2 המשחקים הבאים מול אום אל פאחם וראשל"צ אין שום סיבה שלא נראה הרכב שרובו בנוי משחקני בית - זו הזדמנות מצוינת לתת להם את הבמה ולראות אם יש על מי לסמוך (אומנם יריבות חצי-חובבניות אבל עדיין, גם זה משהו).

די כבר עם האגדה האורבנית של הצעירים, על מי אתה מדבר: כחלון, שריקי?
אין כרגע "צעירים בנתניה, הם כולם בינוניים מינוס, שילכו להשתחל בקבוצות אחרות, אם הם שווים משהו הם יחזרו.
אין כרגע "צעירים בנתניה, הם כולם בינוניים מינוס, שילכו להשתחל בקבוצות אחרות, אם הם שווים משהו הם יחזרו.
[/quote]

כשבהרכב עולים עומר פרץ/שלו מנשה/עדי סופר
אני מעדיף לראות במקומם שחקן צעיר מסגל הבוגרים או סגל הנוער
לצעירים רני אסלח על היסטריה בחילוץ/איבוד כדור שטותי/מסירה לא מדוייקת
מהשלישיה הזו שבעתי(למרות הבישול של פרץ אתמול).
(15-Feb-2014 10:29)פיליפצוק כתב: [ -> ]
(15-Feb-2014 11:12)אייל ס כתב: [ -> ]די כבר עם האגדה האורבנית של הצעירים, על מי אתה מדבר: כחלון, שריקי?

גם צעירים ברמה של עומר פרץ(במגמת שיפור גדולה) וסופר(שד"א אגב אוהד נתניה ולכן מבחינתי הוא שווה ערך לשחקן בית) אין אצלך.
חוץ מזה שהמילה "שחקן בית" עושה לי כאב בטן, הרי ברגע שהם יקבלו הצעה טובה מקצועית/כלכלית הם כבר לא יהיו פה, אז גם אנחנו לא צריכים לתת יחס מועדף לאף אחד. לתת הזדמנויות כן, אבל לא להתחיל להריץ אותם בלי הגבלה על חשבון שחקנים אחרים שעושים יותר בזמן שלהם על המגרש.

בקשר להודעה המקורית של "ראזאק", אני בעד לתת יותר דקות לאלה שפחות שיחקו עונה אבל עוד לא משתי סיבות:
1. בואו נבטיח קודם עליה רשמית. אם מזרחי יתחיל לעלות בהרכב כדי להיות נחמד ויפסיד איזה שני משחקים ואז יחזור פתאום להרכב הרגיל זה סתם ישדר לחץ. אנחנו כמעט שם, סבלנות.

2. כל עוד אנחנו בגביע(ואולי כבר נבטיח עליה עד הרבע גמר) אני לא בעד לעשות שינויים גדולים מדי. אפשר לתת לשחקנים לנוח מדי פעם אבל שעדיין רוב ההרכב ימשיך לרוץ יחד לקראת המשימה החשובה באמת.
(15-Feb-2014 10:29)פיליפצוק כתב: [ -> ]
(15-Feb-2014 9:57)לואיס ראזאק כתב: [ -> ]אין מה לומר, יוסי מזרחי הוא בן-אדם עם מילה. שהוא אמר בתחילת העונה שמצידו לנצח כל העונה 1-0 הוא לא סתם זרק קלישאה באוויר, הוא תרתי משמע התכוון לזה. 14 משחקים העונה כבשנו שער אחד (או פחות).

אם לא תיתן לאותם צעירים מקומיים לעלות בהרכב במשחקים נגד אום אל פאחם וראשל"צ אז מתי כן?

(15-Feb-2014 11:34)Gadi כתב: [ -> ]2. כל עוד אנחנו בגביע(ואולי כבר נבטיח עליה עד הרבע גמר) אני לא בעד לעשות שינויים גדולים מדי. אפשר לתת לשחקנים לנוח מדי פעם אבל שעדיין רוב ההרכב ימשיך לרוץ יחד לקראת המשימה החשובה באמת.

אויש נו באמת, תעשה לי טובה... אנחנו לא לוקחים גביע, תהיה מציאותי.
(15-Feb-2014 11:12)אייל ס כתב: [ -> ]די כבר עם האגדה האורבנית של הצעירים, על מי אתה מדבר: כחלון, שריקי?

[/quote]

כחלון, שריקי זה בלוף !!!!
עידו לוי וירין חסן מקבלים הזדמנויות
מנצור בנתיים יותר פצוע מבריא
אמרתי בעבר, כל עוד מחלקת הנוער של נתניה מייצרת לצערי בלופים, אני מעדיף שכירי חרב או את הסחורה של טוברוק.
עמודים: 1 2 3
Reference URL's