מכבי נתניה

גירסה מלאה: ריף מסיקה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
אם כבר מדברים על שחקני בית, השאלה הזו מופנת לאייל - מוחמד עקל שוחרר או שהוא רק מושאל לגבעת אולגה?

זה פשוט נראה לי מוזר שהשחקן הצעיר הזה לא המשיך לקבל דקות משחק אחרי שהוא הראה ניצוצות במשחקים הבודדים שעלה בתור מחליף בסוף עונת 2011-12.

(11-Feb-2014 0:58)דוד חטב כתב: [ -> ]המועדון הזה חייב למצוא לעצמו דרך ולחזור לשורשים ולשחקני הבית אין שום סיטואציה שמחלקת נוער בינונית ומטה כמו שיש לב״ש ויש להם 5-6 שחקני בית בסגל ולנו עם מחלקה בין ה-6 הטובות בארץ לא יהיה בליגה שנייה יותר משחקן וחצי (עידו וצלישר) שהם משלנו ועוד עם 15 נק פור...

איך צלישר שחקן בית? התחנך וגדל בטוברוק וחתם אצלנו כשחקן בוגר. זה לא שחקן בית.

בכללי אין ספק שאתה צודק, אני מעיף מבט בסגל הרחב ושחקני הבית היחידים שאני מוצא הם:

עידו לוי
ויקי כחלון
ירין חסן
לירן שריקי
איתי מנצור
נור ביסאן
ו... קובי חסן

עגום.
הרבה שחקנים צעירים הראו ניצוצות ואז לא מצאו את מקומם בקבוצה הבוגרת, כי למכבי נתניה היה חשוב יותר להשביח שחקנים עבור יעקב שחר.
(11-Feb-2014 2:50)לואיס ראזאק כתב: [ -> ]אם כבר מדברים על שחקני בית, השאלה הזו מופנת לאייל - מוחמד עקל שוחרר או שהוא רק מושאל לגבעת אולגה?

זה פשוט נראה לי מוזר שהשחקן הצעיר הזה לא המשיך לקבל דקות משחק אחרי שהוא הראה ניצוצות במשחקים הבודדים שעלה בתור מחליף בסוף עונת 2011-12.

(11-Feb-2014 0:58)דוד חטב כתב: [ -> ]המועדון הזה חייב למצוא לעצמו דרך ולחזור לשורשים ולשחקני הבית אין שום סיטואציה שמחלקת נוער בינונית ומטה כמו שיש לב״ש ויש להם 5-6 שחקני בית בסגל ולנו עם מחלקה בין ה-6 הטובות בארץ לא יהיה בליגה שנייה יותר משחקן וחצי (עידו וצלישר) שהם משלנו ועוד עם 15 נק פור...

איך צלישר שחקן בית? התחנך וגדל בטוברוק וחתם אצלנו כשחקן בוגר. זה לא שחקן בית.

בכללי אין ספק שאתה צודק, אני מעיף מבט בסגל הרחב ושחקני הבית היחידים שאני מוצא הם:

עידו לוי
ויקי כחלון
ירין חסן
לירן שריקי
איתי מנצור
נור ביסאן
ו... קובי חסן

עגום.

זאת רשימת המושאלים כמו שאתם יודעים תקוות גדולות אין פה כל שאר שחקני הבית שוחררו.
שחקנים מושאלים מהקבוצה
בלסטרה מתן
סרחאן חסן
תירם דוד
בנימין בן
עזריה אביב

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
דווקא שריקי ומוחמד עקל אלה שני שחקנים חסרי אופי ואינטלגנצית משחק שהלוואי ואני יטעה ...
אבל לא מחזיק מהם...
צלישר שיחק במכבי נתניה עד גיל נערים ב׳ הקבוצה היתה סופר חלשה ולמרות סאת יש היום 4 שחקני בוגרים בני אותו שנתון 93 (כחלון, תירם,צלישר, וירין שהוא 94) בזמנו אימן אותם אופיר בן חיים האבא של...ואחרי סדרת הפסדים החליט שנמאס לו אז החזרנו את רונן גבאי שפוטר בתחילת אותה עונה מקבוצת הנוער (במילא קיבל שכר) גבאי ביים את אותה עם שיפור גדול ובסיום העונה איזיקוביץ שזיהה מרמור אצל גבאי הציע לו לחצות את הכביש...
אגב בהמשך שיחקו באותה רבוצה גם : מוחמד עקל, חסאן סרחן , קני סייף (ליגת העל)
(11-Feb-2014 9:24)amir כתב: [ -> ]זאת רשימת המושאלים כמו שאתם יודעים תקוות גדולות אין פה כל שאר שחקני הבית שוחררו.
שחקנים מושאלים מהקבוצה
בלסטרה מתן
סרחאן חסן
תירם דוד
בנימין בן
עזריה אביב

אני מניח שזה לפי אתר IFA, נכון? האתר הזה לא הכי מדויק שבעולם ויש להם לא מעט פאשלות בקטע של המושאלים.

בכל אופן בנוגע לתקוות גדולות, אני עדיין לא מבין איך אביב עזריה הדרדר עד לליגה א' - הבחור רק לפני שנתיים נתן סבבה של עונה (8 שערים בעונת בכורה כשחקן בוגר) ועזר להפועל ר"ג לקחת דאבל בלאומית ומאז הוא פשוט נעלם לחלוטין. כנ"ל בנוגע למתן בלסטרה שהיה לא רע בכלל אצל עטר ומאז הושאל לנס ציונה ונראה שהלך לאיבוד.
האתר הזה חייב להיות הכי מדויק שיש בגלל שהוא האתר רשמי של ההתאחדות עוד באותו יום או למחרת ששחקן עובר לקבוצה אחרת האתר מתעדכן .
אין מצב שיש שחקן מושאל שלא רשום ככזה .

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
בכל אופן בנוגע לתקוות גדולות, אני עדיין לא מבין איך אביב עזריה הדרדר עד לליגה א' - הבחור רק לפני שנתיים נתן סבבה של עונה (8 שערים בעונת בכורה כשחקן בוגר) ועזר להפועל ר"ג לקחת דאבל בלאומית ומאז הוא פשוט נעלם לחלוטין. כנ"ל בנוגע למתן בלסטרה שהיה לא רע בכלל אצל עטר ומאז הושאל לנס ציונה ונראה שהלך לאיבוד.
[/quote]

אנחנו נוטים להתאהב בשחקנים שגדלו במועדון ולזכור אותם מילדים א' או מנערים ב' או איזה שער שהבקיעו במשחק נגד חיפה או הופעה הרואית חד פעמית בהזדמנות הראשונה או השניה שקיבלו,נכון להיום אין טאלנט בין השחקנים שגדלו במועדון,מסתובב חופשי ומשתוקק ללבוש שוב צהוב שחור.

לואיס מריןןןןןןןן

עד עכשיו אני לא מבין איך עידו לוי בנתניה פשוט עגלה כנל ויקי כחלון מי צריך את השחקני בית האלה העיקר להגיד רוצים שחקני בית אבל שיהיו טובים אני ציפיתי שמזרחי יתן לירין חסן יותר דקות בעונה כזאת היה חייב לשחק יותר מקווה שבפליאוף הוא יהיה שחקן הרכב להריץ אותו לעונה הבאה אגב הייתי שמח אם שיר צדק היה מגיע עונה הבאה בלם תותח
(11-Feb-2014 17:24)אייל ס כתב: [ -> ]בכל אופן בנוגע לתקוות גדולות, אני עדיין לא מבין איך אביב עזריה הדרדר עד לליגה א' - הבחור רק לפני שנתיים נתן סבבה של עונה (8 שערים בעונת בכורה כשחקן בוגר) ועזר להפועל ר"ג לקחת דאבל בלאומית ומאז הוא פשוט נעלם לחלוטין. כנ"ל בנוגע למתן בלסטרה שהיה לא רע בכלל אצל עטר ומאז הושאל לנס ציונה ונראה שהלך לאיבוד.

אנחנו נוטים להתאהב בשחקנים שגדלו במועדון ולזכור אותם מילדים א' או מנערים ב' או איזה שער שהבקיעו במשחק נגד חיפה או הופעה הרואית חד פעמית בהזדמנות הראשונה או השניה שקיבלו,נכון להיום אין טאלנט בין השחקנים שגדלו במועדון,מסתובב חופשי ומשתוקק ללבוש שוב צהוב שחור.
[/quote]

סבבה, אבל במקרה של אביב עזריה מלבד כמה דקות במשחק גביע טוטו הוא מעולם אפילו לא קיבל הזדמנות אמיתית להוכיח אם הוא יכול לתרום למכבי נתניה. אני יודע שהוא טיפוס בעייתי, אבל עדיין, אי אפשר לומר שלא היה לו פוטנציאל ושהוא לא מסוגל לספק את הסחורה בלאומית (פלוס, שם המשפחה שלו די מרמז על זה שכנראה יש לו "קצת" כדורגל).

(11-Feb-2014 10:16)דוד חטב כתב: [ -> ]צלישר שיחק במכבי נתניה עד גיל נערים ב׳

לפי IFA הוא שיחק במכבי נתניה עד ילדים א' ואז בגיל 14.5 עבר לטוברוק והיה שם עד גיל 19.5. צר לי, אבל זה כבר לא נקרא שחקן בית.

ריאן גיגס היה שנתיים במנצ'סטר סיטי מגיל 12 עד 14, לפי ההיגיון שלך אם נגיד בעונה הבאה הוא יחליט להגיע לסיטי הוא ייחשב כשחקן בית...
ראזאק אני כבר זקן יכול להיות שהוא עבר בנערים ג׳ (סיים ילדים א׳) בכל מקרה :
בנתניה :
טרום ב׳
טרום א׳
ילדים ג׳
ילדים ב׳
ילדים א׳
בטוברוק:
נערים ג׳
נערים ב׳
נערים א׳
נוער
כתבתי שחקן וחצי כשהחצי מכוון לצלישר אל תיקח את המעט שיש...אגב במכבי הוא היה קפטן....
עמודים: 1 2 3
Reference URL's