מכבי נתניה

גירסה מלאה: הכנסות משחק הגביע לטובת הקמת "בית מכבי נתניה לנוער״
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
בית מכבי נתניה לנוער קורם עור וגידים. בית זה הינו קומפלקס שלם לשימוש מחלקת הנוער אשר יכיל משרדים, חדרי הרצאות, מועדון לשחקנים, חדרי מחשב ועוד. הקומפלקס החדיש עתיד להיבנות במתחם שפירא בסמוך למשרדי הקבוצה הבוגרת.

כל ההכנסות ממשחק שמינית גמר הגביע, אשר ייערך ביום שלישי 11/2 בשעה 18:45 באצטדיון נתניה, ייועדו לטובת בניית הקומפלקס. מחיר כרטיס אחיד למשחק יעמוד על 40 ₪ ומחיר כרטיס ליציע הכבוד (VIP) על סך של 200 ₪. לא תהיינה הזמנות למשחק.

אנו שבים ומזכירים כי משחקי הגביע אינם כלולים במנוי העונתי וכל אדם חייב בכרטיס.

מכירה מוקדמת למשחק הגביע תתקיים ביום שישי בזמן פתיחת הקופות למשחק הליגה נגד מכבי הרצליה.

בואו לתמוך בקבוצה במגרש ועזרו לנו לקדם את החלום – יאללה נתניה.

בתמונה – אילוסטרציה של בית מכבי נתניה לנוער
[תמונה: 8edy5udy.jpg]
על איזה הכנסות אתם מדברים.

נגיד יבואו בלחץ 3000 אוהדים ב 40 שקלים
זה 120,000 שח.
הוצאות שיטור ואבטחה זה בערך 50,000 ש"ח
הוצאות השכרת מגרש (גם סכום גדול)
ובסוף מחלקים את ההכנסות בין 2 הקבוצות.

נשאר בערך 57 שקל ו60 אגורות.
אפשר עם זה לקנות קרמבואים לחלק משחקני ממחלקת הנוער אבל לבנות משהו? .

לואיס מריןןןןןןןן

אם זה בשביל דבר כזה חשוב אני מוכן לקנות כרטיס בשמונים שקל מישהו יודע מתי יהיה מוכן הקומפלקס של הנוער?

גד למה אתה תמיד שלילי בכמות של הקהל אני אומר לך שיהיו 4000 צהובים במשחק מול נצרת עילית חבל שאתה שוב תאכל את הכובע
שאפו!!!!
אני gad - הגזמת לגמרי בהערכות שלך. יבואו גג 200 אוהדים ויחד עם המשפחות של השחקנים נגיע ל-300. כמות נחמדה, אבל מאכזבת אחרי שהראנו את הפוטנציאל העצום שלנו במשחק הפתיחה של האצטדיון החדש ובמשחק הירידה מול הפועל באר שבע, אז הצלחנו להביא 2,500 אוהדים. מקווה שאיכשהו נתעלה על עצמנו ונביא 400.
גם אם אני טועה ויבואו 4000.
זה לא מה שיבנה לנוער מתקן
(06-Feb-2014 16:59)לואיס מריןןןןןןןן כתב: [ -> ]גד אתה תמיד טועה בקשר לכמות עשה טובה שתוק

למה שיעשה לך טובה וישתוק כשאתה לא עושה לנו טובה והולך?

לואיס מריןןןןןןןן

אריאל אם אתה תעשה טובה ותילך אני גם יעשה טובה וילך
Reference URL's