מכבי נתניה

גירסה מלאה: לא מקובל עלי ההתנהלות
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
לא יכול להיות ששני שחקנים שיכלו לשחק בליגת העל והסכימו לשחק בנתניה
גם פינס וגם עידן שריקי
ינסו להעזיב אותם בינואר ...

חוצפה- זה מרחיק את האוהדים .
התנהלות מבישה!

בוז להנהלה!
אכן לא מקובל עלי

שאוהדים יקראו בוז להנהלה בלי לדעת כלום.

בסוף החלון, אם באמת ישוחררו 2 שחקנים ובאמת לא יביאו משהו איכותי במקום, יש מקום לתלונות, אבל ליצור אוירה שלילית ואנטי בלי בסיס, זה גול עצמי
(03-Feb-2014 18:04)אריאל כתב: [ -> ]אכן לא מקובל עלי

בסוף החלון, אם באמת ישוחררו 2 שחקנים ובאמת לא יביאו משהו איכותי במקום, יש מקום לתלונות, אבל ליצור אוירה שלילית ואנטי בלי בסיס, זה גול עצמי

מצד שני החלון נגמר עוד יום וחצי. איזה מציאות לדעתך יביאו בזמן הזה ? אם מישהו יבוא אלו שחקני ספסל שלא שיחקו ותצטרך חודש לפחות להכניס אותם לכושר משחק בהנחה שהם שווים משהו .. מה תרוויח מזה ? את עומר פרץ/ויקי כחלון בצד ימין ..?
אני יגיד לך למה ההתנהלות כן מבישה, כי עוד הפעם מנסים להרוויח כמה שקלים בגלל שהוא מסיים את החוזה בסוף השנה,אבל שוכחים שיש לנו מטרה!!!
ואיפה יוסי מזרחי בתמונה? לא סופרים אותו, מחלישים במקום לחזק!!!
חשבתי שחלפו ימי ההנהלות ההזויות,אבל כנראה שבנתניה הכל נשאר דבר.
עכשיו בגלל התרעומת הם יביאו שחקן שלא קשור לענף חכה תראה!
(03-Feb-2014 18:12)טל.מ כתב: [ -> ]

מצד שני החלון נגמר עוד יום וחצי. איזה מציאות לדעתך יביאו בזמן הזה ? אם מישהו יבוא אלו שחקני ספסל שלא שיחקו ותצטרך חודש לפחות להכניס אותם לכושר משחק בהנחה שהם שווים משהו .. מה תרוויח מזה ? את עומר פרץ/ויקי כחלון בצד ימין ..?
ארסנל, יובנטוס, אינטר, מונקו ועוד מלא מלא מלא קבוצות באירופה החתימו שחקנים ביום האחרון של חלון ההעברות. ככה זה עובד (ודבילי שעושים את זה חודש ולא שבוע), כולם מחתימים ברגע האחרון..
נו באמת תומר .. כל הקבוצות האלה רוכשות שחקנים בכסף ולא מחתימות רק העברות חופשיות ולכל הקבוצות האלה יש מערך סקאוטינג שעובד כל השנה בשביל הרגעים האלה. איפה נתניה ואיפה הם .. אני לא יודע אם ומה יחתימו. אבל על כל אחד שתחתים עכשיו תשלם בזמן התאקלמות בעוד שעל המגרש החלשת את הקבוצה משמעותית. ואני מבטיח לך ביום ששי הקרוב והלאה תוכל לראות את העליה לרגל שתעשה לצד ימין של ההגנה שלנו.

שיביאו גם את דני אלבס במקום טופי, אוקי?
למה טופי הוא הבעיה בהרכב??! ( בעיני ההנהלה/מזרחי)
רוצים להביא מגן ימני? יופי! תעבירו את טופי שמאלה.
לפני שאני משחרר את טופי אני משחרר לפני 10 שחקנים.
משהו מסריח וזה נראה מעבר למשהו מקצועי.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
אולי הוא גם זרק מישהי ממלון כרמל.... למה אתם ישר קוטלים...?
(03-Feb-2014 20:10)Haziz23 כתב: [ -> ]

שיביאו גם את דני אלבס במקום טופי, אוקי?
למה טופי הוא הבעיה בהרכב??! ( בעיני ההנהלה/מזרחי)
רוצים להביא מגן ימני? יופי! תעבירו את טופי שמאלה.
לפני שאני משחרר את טופי אני משחרר לפני 10 שחקנים.
משהו מסריח וזה נראה מעבר למשהו מקצועי.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

למה ? כי ככה החליטו האנשים שהביאו אותנו עד הלום !
אתה ואני ואף אחד אחר פה לא משחרר שחקנים ולא מגייס חדשים. אנחנו לא רואים את התמונה בכללותה, אנחנו לא יודעים מה המניעים והסיבות לשחרור (כן או לא) של טופי, ואם באמת הוא ישוחרר אז כנראה שהסיבות למהלך הזה לא יהיו רק מיקצועיות.
אני מאמין שאם ישחררו אותו לא יביאו זר על אותו תפקיד. לדעתי יביאו קשר אחורי זר ואולי גם מגן ימני מקומי.
תנו קרדיט למזרחי (למרות שחלקכם מנסה ללמד גם אותו כדורגל...).
די לפאניקה ולהיסטריה !

לואיס מריןןןןןןןןן

(03-Feb-2014 20:39)אלון כתב: [ -> ]אולי הוא גם זרק מישהי ממלון כרמל.... למה אתם ישר קוטלים...?

אני מקווה שאם הוא זרק אז לפחות את סופר
עמודים: 1 2
Reference URL's