מכבי נתניה

גירסה מלאה: פינאס שוחרר מנתניה .
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
(03-Feb-2014 22:16)לואיס ראזאק כתב: [ -> ]לא מובן לי איך זה שעונה שנייה ברצף מתייחסים אל טופי ככה כאשר באופן כללי הוא מצליח לספק את הסחורה. טופי רחוק מלהיות שחקן מדהים אבל הוא בהחלט מספיק טוב לאמצע-צמרת ליגת העל שלנו אז למה לוותר עליו?

אני מאמין שכנראה רצו להביא קשר 50/50 זר

וכנראה שהוא ברח ולכן הלכו על אופציה של קשר ישראלי וירדו מלחפש מגן ישראלי
לא משנה, זו התנהלות מאוד חובבנית ודפוקה. כל העניין הזה גם עלול להשפיע על יכולת השחקן שהבין שהקבוצה לא תחדש איתו את הקשר בעונה הבאה וכך למעשה הוא לא ייתן מעצמו יותר מדי...
(03-Feb-2014 22:10)פיליפצוק כתב: [ -> ]
(03-Feb-2014 22:01)זיו פלם כתב: [ -> ]http://doublepass.sport5.co.il/story.php?id=9542

פינאס נשאר עד סוף העונה

תתקשר מהר לטל מ. תודיע לו הוא מהבוקר מחובר לעירוי

תתקשר אתה !
(03-Feb-2014 22:31)טל.מ כתב: [ -> ]
(03-Feb-2014 22:10)פיליפצוק כתב: [ -> ]
(03-Feb-2014 22:01)זיו פלם כתב: [ -> ]http://doublepass.sport5.co.il/story.php?id=9542

פינאס נשאר עד סוף העונה

תתקשר מהר לטל מ. תודיע לו הוא מהבוקר מחובר לעירוי

תתקשר אתה !

מתקשר ......... טוו ...... טוו.....טוו אין תשובה אצל טל

אהה טל אתה פה לא ראיתי
אני בשפירא .. שיחה עם מזרחי
(03-Feb-2014 22:21)לואיס ראזאק כתב: [ -> ]לא משנה, זו התנהלות מאוד חובבנית ודפוקה. כל העניין הזה גם עלול להשפיע על יכולת השחקן שהבין שהקבוצה לא תחדש איתו את הקשר בעונה הבאה וכך למעשה הוא לא ייתן מעצמו יותר מדי...

השאלה אם השחקן פנה להנהלת הקבוצה במטרה להשתחרר לקרית שמונה או שהקבוצה רצו להעביר אותן לקרית שמונה במטרה להביא קשר אחורי זר.....? מישהו מהמקורבים יודע...?Huh
(03-Feb-2014 22:37)אלון כתב: [ -> ]
(03-Feb-2014 22:21)לואיס ראזאק כתב: [ -> ]לא משנה, זו התנהלות מאוד חובבנית ודפוקה. כל העניין הזה גם עלול להשפיע על יכולת השחקן שהבין שהקבוצה לא תחדש איתו את הקשר בעונה הבאה וכך למעשה הוא לא ייתן מעצמו יותר מדי...

השאלה אם השחקן פנה להנהלת הקבוצה במטרה להשתחרר לקרית שמונה או שהקבוצה רצו להעביר אותן לקרית שמונה במטרה להביא קשר אחורי זר.....? מישהו מהמקורבים יודע...?Huh

מה זה משנה, אתה בכל מקרה היית אמור להיות מרוצה מהשורה התחתונה לא ?? בפועל הסתבר שמילים לחוד ומציאות לחוד. רק שהוא כבר היה עם רגל וחצי בחוץ הבנת עד כמה הוא נחוץ...
והתשובה לשאלה שלך - אני בטוח שהאופציה השנייה היא הנכונה. הכינו אותו למצב שישוחרר במידה וימצאו זר אחר. כנראה שלא מצאו ונכון להרגע זה נשאר בגדר כותרת.....
הנה עוד רגיעון לבחורות ההיסטריות כאן.
"האימפריה" של טל מ. הפועל פ"ת הפסידה הערב 2:0 לעפולה
"הקטר " מנצרת עילית הפסיד לראשל"צ 2:1
ורק אחי נצרת ניצחה בקושי 1:2 את יבנה.
הפער מהמקום השני גדל ל- 8
הפער מהשלישי קטן ל- 12
(03-Feb-2014 22:44)אופיר34 כתב: [ -> ]
(03-Feb-2014 22:37)אלון כתב: [ -> ]

מה זה משנה, אתה בכל מקרה היית אמור להיות מרוצה מהשורה התחתונה לא ?? בפועל הסתבר שמילים לחוד ומציאות לחוד. רק שהוא כבר היה עם רגל וחצי בחוץ הבנת עד כמה הוא נחוץ...
והתשובה לשאלה שלך - אני בטוח שהאופציה השנייה היא הנכונה. הכינו אותו למצב שישוחרר במידה וימצאו זר אחר. כנראה שלא מצאו ונכון להרגע זה נשאר בגדר כותרת.....

לא נחזור על הויכוח אבל שוב אסביר לך,בתחילת העונה הייתי מוותר עליו בשביל קשר אחורי זר,עכשיו לא בטוח שהייתי משחרר אותו(אבל לא הייתי מצטער)ו,לא הייתי מכניס רעשים למערכת. עכשיו אחרי כל הבלאגן,כל שנותר הוא שלא יהיו שביתות איטלקיות וכדומה מצד השחקנים שניסו לשחרר...
(03-Feb-2014 22:54)פיליפצוק כתב: [ -> ]הנה עוד רגיעון לבחורות ההיסטריות כאן.
"האימפריה" של טל מ. הפועל פ"ת הפסידה הערב 2:0 לעפולה
"הקטר " מנצרת עילית הפסיד לראשל"צ 2:1
ורק אחי נצרת ניצחה בקושי 1:2 את יבנה.
הפער מהמקום השני גדל ל- 8
הפער מהשלישי קטן ל- 12

אמרתי לך פעם ואני אומר לך שוב. השחצנות שלך תעלה לך ביוקר. תתפלל שלא תפסיד בששי לאימפריה של הרצליה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Reference URL's