מכבי נתניה

גירסה מלאה: מה קורה ללויטה?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
פיליפצ׳וק אני מוכן לעבור עם השחקנים הצעירים את כל תהליך הלימוד ולשלם את מלוא שכר הלימוד בדיוק כמו שהיה עם יגאל מנחם, טגה , אוזן ,גזל,דלה ולא לשלוח אותם ואולי לקבל אןתם מוכנים ברגע שהם עוזבים לא תמיד הם חוזרים...
(02-Feb-2014 11:26)דוד חטב כתב: [ -> ]פיליפצ׳וק אני מוכן לעבור עם השחקנים הצעירים את כל תהליך הלימוד ולשלם את מלוא שכר הלימוד בדיוק כמו שהיה עם יגאל מנחם, טגה , אוזן ,גזל,דלה ולא לשלוח אותם ואולי לקבל אןתם מוכנים ברגע שהם עוזבים לא תמיד הם חוזרים...

השאלה (הרטורית)היא מה קורה לשחקנים שמתגלחים ע"ח נתניה והולכים אח"כ לרעות בשדות זרים

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
(02-Feb-2014 11:26)דוד חטב כתב: [ -> ]פיליפצ׳וק אני מוכן לעבור עם השחקנים הצעירים את כל תהליך הלימוד ולשלם את מלוא שכר הלימוד בדיוק כמו שהיה עם יגאל מנחם, טגה , אוזן ,גזל,דלה ולא לשלוח אותם ואולי לקבל אןתם מוכנים ברגע שהם עוזבים לא תמיד הם חוזרים...

מי שלא חוזר כנראה שלא שחקן!
(02-Feb-2014 16:34)פיליפצוק כתב: [ -> ]

מי שלא חוזר כנראה שלא שחקן!

או שמצא בית חם במקום אחר ולא בא לו לחזור למקום שלא האמין בו ( ראה ערך נימני).
אם רעננה ירדו ליגה הוא יתחנן לחזור לנתניה.

לואיס מריןןןןןןןןן

עדי נימני לא ישדרג אותנו לפי דעתי אפילו טופי עולה עליו לא צריך לשחוט את טופי לכל שחקן יש תקופות פחות טובות וזה קורה גם לשחקנים מהטופ העולמי אני בדעה שטופי הוא המגן הימני הכי טוב בארץ
לואיס נשאר לך עוד מהחומר שאתה לוקח? תביא קצת רק למכבי חיפה יש שני מגינים יותר טובים ממנו זה עןד לפני שעברנו לתל אביביות .

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

לואיס מריןןןןןןןןן

משומר וגבאי לא יותר טובים מטופי תשאל את אוהדי חיפה יגידו לך ובתל אביב איזה מגן ימני יש? ייני? זיו? פחי אשפה
אני לא אמשיך להביא לך שחקנים למרות שיש עוד הרבה אבל אני רק יודע שטופי זה ביזבוז של שחקן זר וחבל.

(02-Feb-2014 17:18)amir כתב: [ -> ]אני לא אמשיך להביא לך שחקנים למרות שיש עוד הרבה אבל אני רק יודע שטופי זה ביזבוז של שחקן זר וחבל.

מסכים איתך,במיוחד השנה,בליגה של 3 זרים לא היה צריך לבזבז זר על עמדת המגן הימני,היו מספיק אופציות אחרות.לגבי ליגה של 5 זרים-אולי....
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Reference URL's