מכבי נתניה

גירסה מלאה: מעניין איך המחנך הדגול איזיקוביץ יגיב על זה .
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
http://m.one.co.il/iPhone/Articles/Artic...?id=228736

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
אתמול ביציע היה ויכוח סוער בין שלמה ולבין דובר ההתאחדות שלומי ברזל

Sent from my iPhone using Tapatalk
אני הייתי במשחק המדובר כל מילה של השופט אמת הוא פשוט רדף אחריו כל הדרך עד היציאה.

(28-Jan-2014 10:34)amir כתב: [ -> ]http://m.one.co.il/iPhone/Articles/Artic...?id=228736

לא אחלק ציונים בעיקר מכיוון שאני לא אובייקטיבי,
3 דוגמאות להתנהלותו,
1.לפני כשנה בסיום משחק נוער בבית וגן,גנבו שחקנים מקבוצת הנוער של טוברוק נעלי כדורגל ששייכים לבית"ר,הנושא נודע לאריק שניסה להשתיק ללא הצלחה,כעבור יומיים הנושא פורסם,כשאריק נשאל הוא נישמע מופתע לחלוטין(למרות שטיפל בהשתקת הנושא ביומיים שקדמו לפרסום) ,בגניבה היו מעורבים 3 שחקנים וכל האחרים ידעו,אריק זרק מהמועדון את השוער המחליף והשניים האחרים(כוכבי העונה שעברה והעונה),משווקים היום לקבוצות ליגת העל(כולל מכבי נתניה).
2.בעונה שעברה פוצץ משחק 98 בין טוברוק להפועל חיפה כתוצאה מהתנהגות הורי השחקנים ביציע,לטוברוק נפסק הפסד טכני,אריק החריש.
3.העונה בטוברוק ישנו שנתון(2002),חלש מבחינת תוצאות...על מנת למנוע את המשך "הישגי הקבוצה",הודיע טוברוק על פרוק הקבוצה בגלל התנהלות ההורים וביקשה לא להופיע למשחקים אחל מהשבת האחרונה,למרות התנגדות ההתאחדות הקבוצה לא הופיעה למשחק הביתי האחרון נגד הפועל רעננה.

ועל זה נאמר,יש דרך למועדון ובעיקר לבעלים.
אייל מי כמוך יודע שבעידן רני רהב לא משנה מה אתה מוכר אלא איך אתה מצליח לקדם אותו ובזה אריק אלוף רוב האנשים נחשפים רק להצלחות של המועדון ולא מכירים את הסיפורים הקטנים מאחור.

(28-Jan-2014 11:44)amir כתב: [ -> ]אייל מי כמוך יודע שבעידן רני רהב לא משנה מה אתה מוכר אלא איך אתה מצליח לקדם אותו ובזה אריק אלוף רוב האנשים נחשפים רק להצלחות של המועדון ולא מכירים את הסיפורים הקטנים מאחור.

זהו שהסיפורים לא קטנים
ונכון להיום הוא פחות אטרקטיבי מהעבר,בכל הפרמטרים
כרגע הוא נלחם את מלחמת המאסף בתקשורת ולכן החשיפה הגדולה בשבועות האחרונים
אני תקווה שהבעלים החדשים לא יפלו במלכודת למרות שידי קצרות מלהסביר במי מדובר ועד כמה הוא מנסה לפגוע במכבי נתניה בכל דרך אפשרית,כולל הפרסומים המוקדמים על הסכם,כולל הודעה שמכבי נתניה החליטה לא להופיע בשבת הקרובה למשחק בטרום ילדים ב',כולל הודעות יומיומיות ע"י אפי הנמר....
אייל מה שאתה מספר אני מכיר שנים אם זה מפנימית אורט ששחקני טוברוק היו גונבים ואם זה מוינגייט לא אחת גנבו משחקנים מהמועדון שלנו בתקופה שהיינו מתאמנים יחד במגרשים הדרומיים ...
אבל הסיפור המפתיע זה שעכשיו זה פורסם ומי שפרסם זה דווקא גידי ליפקין כנראה שהוא כועס על איזיקוביץ ...

אגב כנראה שאיזיקוביץ במצוקת מזומנים (קורה לו אחת לכמה שנים כשהוא לא מבצע מכירה גדולה) לפני שבועיים נודע מירון גולן שהסגה המשפטית ביניהם הסתיימה כשאיזיקוביץ שילם ולא מעט...
(29-Jan-2014 10:27)דוד חטב כתב: [ -> ]אייל מה שאתה מספר אני מכיר שנים אם זה מפנימית אורט ששחקני טוברוק היו גונבים ואם זה מוינגייט לא אחת גנבו משחקנים מהמועדון שלנו בתקופה שהיינו מתאמנים יחד במגרשים הדרומיים ...
אבל הסיפור המפתיע זה שעכשיו זה פורסם ומי שפרסם זה דווקא גידי ליפקין כנראה שהוא כועס על איזיקוביץ ...

אגב כנראה שאיזיקוביץ במצוקת מזומנים (קורה לו אחת לכמה שנים כשהוא לא מבצע מכירה גדולה) לפני שבועיים נודע מירון גולן שהסגה המשפטית ביניהם הסתיימה כשאיזיקוביץ שילם ולא מעט...

גידי וחבריו משרתי איזיקוביץ שנים,על איזה סיפור גדול(ומפתיע) אתה מדבר?על גניבת הנעליים מבית"ר ירושלים?
הוא מתכוון שליפקין הוציא ידיעה נגד אריק זה כבר חדשות.

(29-Jan-2014 12:56)amir כתב: [ -> ]הוא מתכוון שליפקין הוציא ידיעה נגד אריק זה כבר חדשות.

ההפך,
ליפקין איפשר לאריק להגיב ולא שאל אותו שאלות קשות שהתבקשו מהפרשה
ובכך הוא נתן לו לצאת כמחנך הדור(בדיוק כמו שערוץ 1 הוציא אותו ביום ראשון).
עמודים: 1 2
Reference URL's