מכבי נתניה

גירסה מלאה: ירין חסן כקשר אחורי
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
זה נראה רעיון מצוין .
(26-Jan-2014 1:15)nirsim כתב: [ -> ]זה נראה רעיון מצוין .

לדעתי זה או הוא או צלישר ומכיון שצלישר בונה את עצמו בתפקד הזה לא הייתי מורדי אותו לספסל ומנסה את ירין.מה שכן,הייתי מנסה את ירין במקום ליאור ז'אן במידה ורוצים לבנות על "שחקני בית".
בינתיים הוא משתפשף בנוער בתפקיד הזה אני לא ראיתי אותו משחק קשר אולי מישהו ראה?

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
לפי דעתי זה הפיספוס הכי גדול שלנו, היה צריך להריץ אותו השנה בכל משחק , ובונים אותו לשנה הבאה.
ירין הוא בלם העתיד וחבל שאנחנו דוחים את זה.
איך הוא שחחק אתמול חוץ מהגול. אני מבין שהוא שיחק כל המשחק ובעיקר כקשר אחורי.

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk
היה חלש מאוד גם כקשר אחורי וגם כבלם

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk
לצערי, לא מצאנו עדיין את הקשר האחורי שחסר לנו....
ירין לא מתאים למשבצת הזאת. אין לו את השקט שצריך, את ראיית המשחק ואת האלגנטיות שקשר אחורי צריך.
זה לא זה.
בואנה אתם פשוט לא פיירים שיחק בסדר גמור גם כקשר וגם כבלם אבל אתם ישר תקטלו או תצפו שמשחק ראשון כקשר הוא כבר ישחק כמו גאטוסו ... יש ביקורת על שחקני הבית גם צודקת מידי פעם אבל במקרה הזה היה סביר פלוס !!!
אגב דווקא עידו היה חסר בטחון אבל גם הוא כמו ירין זקוק להרבה יותר קרדיט ואני בטוח שמשניהם נקבל עם ריבית !!!
ירין חסן מוכשר ויכול להיות קשר אחורי ויכול להיות בלם,על מנת להצליח בשני התפקידים הוא צריך לצידו שחקן מנוסה שיקנה לו בטחון מצד אחד יעצים את יתרונותיו מצד שני וימזער טעויותיו.
ירין חסן חייב להגמל מהשכונתיות המולדת שלו וללמוד להיות שחקן קבוצתי שמפרגן לשחקן שבישל לו/לחבריו לקבוצה/למאמן שלו,הריצה אחרי השער לאביו לא מוסיפה לו נקודות בחדר ההלבשה לא תוסיף לא אהדה בקהל(ראו מקרה יגאל מנחם).
אתם חושבים שעודד מכנס צפה ב'אוואטר' בקולנוע או בבית?
עמודים: 1 2
Reference URL's