מכבי נתניה

גירסה מלאה: צפייה משותפת | מכבי נתניה - קטמון | שישי, 24.1 - דאג אנד טוני
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5
♫♫ צפייה משותפת במשחק - יום שישי 24.1 בדאג&טוני ♫♫

בעקבות המשחק ללא קהל, תיערך צפייה משותפת בדאג אנד טוני.
המקום סודר מחדש ומוכן לכמות גדולה מאוד של אנשים, אז אין התלבטות , כולם מגיעים לעוד יום מרגש וחוויה חד פעמית מבית היוצר של אוהדי מכבי נתניה!!
מסכי ענק בפנים, בחוץ - שווה להגיע!!!

הכניסה חופשית לכל הגילאים,
אך מכירת משקאות חריפים מגיל 18 ומעלה!

המשחק מתחיל בשעה 15:30, ניתן להגיע גם הרבה לפני ולהיכנס איתנו לאווירה!

במקום תתקיים מכירה (כרגיל) של שתייה חריפה, והפעם הארגון ימכור את השתייה הקלה, גרעינים, נקניקיות ועוד, שכלל ההכנסות הם לטובת תפאורות ענק בהמשך העונה. (תפאורה אחת גדולה במיוחד.....)

במקום יהיה גם את חנות המוצרים של הארגון,
הקפוצ'ונים החדשים, חולצות קצרות, מגנים לטלפונים, צעיפים חדשים ועוד!!!

תבטלו את התוכניות, קחו את האישה והילדים ובואו לחוויה חד פעמית!!!

כל הפרטים באיוונט
https://www.facebook.com/events/250915435070112/?ref=22

ניפגש!
DIAMONDS ARMY 09
כל הכבוד
(22-Jan-2014 19:56)DIAMONDS ARMY - ארגון האוהדים כתב: [ -> ]♫♫ צפייה משותפת במשחק - יום שישי 24.1 בדאג&טוני ♫♫

בעקבות המשחק ללא קהל, תיערך צפייה משותפת בדאג אנד טוני.
המקום סודר מחדש ומוכן לכמות גדולה מאוד של אנשים, אז אין התלבטות , כולם מגיעים לעוד יום מרגש וחוויה חד פעמית מבית היוצר של אוהדי מכבי נתניה!!
מסכי ענק בפנים, בחוץ - שווה להגיע!!!

הכניסה חופשית לכל הגילאים,
אך מכירת משקאות חריפים מגיל 18 ומעלה!

המשחק מתחיל בשעה 15:30, ניתן להגיע גם הרבה לפני ולהיכנס איתנו לאווירה!

במקום תתקיים מכירה (כרגיל) של שתייה חריפה, והפעם הארגון ימכור את השתייה הקלה, גרעינים, נקניקיות ועוד, שכלל ההכנסות הם לטובת תפאורות ענק בהמשך העונה. (תפאורה אחת גדולה במיוחד.....)

במקום יהיה גם את חנות המוצרים של הארגון,
הקפוצ'ונים החדשים, חולצות קצרות, מגנים לטלפונים, צעיפים חדשים ועוד!!!

תבטלו את התוכניות, קחו את האישה והילדים ובואו לחוויה חד פעמית!!!

כל הפרטים באיוונט
https://www.facebook.com/events/250915435070112/?ref=22

ניפגש!
DIAMONDS ARMY 09

אפשר לראות תמונה של מגן לS3?
ובאותה שעה,ישחקו(הנערים לפנינו) נערים ג',נגד הפועל חיפה בשפירא,מוזמנים לראות את עתיד המועדון.

אגב,דיימונדס יקרים(ואתם יקרים מפז!),מה הסיכוי שחברכם(בלי להזכיר שמות) יפשיל את מכנסיו במהלך שידור המשחק?
(23-Jan-2014 12:12)אייל ס כתב: [ -> ]ובאותה שעה,ישחקו(הנערים לפנינו) נערים ג',נגד הפועל חיפה בשפירא,מוזמנים לראות את עתיד המועדון.

אגב,דיימונדס יקרים(ואתם יקרים מפז!),מה הסיכוי שחברכם(בלי להזכיר שמות) יפשיל את מכנסיו במהלך שידור המשחק?

יקרים מפז? Smile
אייל תרשי לי רק להעיר ושלא יבינו שאני בעד מה שהבחור עשה (להפך) שהלוואי ולמכבי נתניה היו עוד 100 אוהדים כמוהו וגם אתה יודע את זה מה שהוא עושה בשביל הקבוצה מעט מאוד עושים.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
(23-Jan-2014 12:52)amir כתב: [ -> ]אייל תרשי לי רק להעיר ושלא יבינו שאני בעד מה שהבחור עשה (להפך) שהלוואי ולמכבי נתניה היו עוד 100 אוהדים כמוהו וגם אתה יודע את זה מה שהוא עושה בשביל הקבוצה מעט מאוד עושים.

זהו שלא,באלף רבתי!!!
אבן שאידיוט אחד זורק לבאר אלף חכמים לא יצליחו להוציא(ולי אין זכויות יוצרים על המשפט).
והסלחנות שלכם והאמירה שלך,תיקח אותנו למקום שבחלומות השחורים ביותר שלנו,לא חלמנו להגיע.
אני לעולם לא יוכל להיות חלק מקבוצת ניהול שקשורה לתחום הכדורגל,לו הייתי שם,הייתי פועל שהבחור יורחק מהמגרשים לתקופה ארוכה+תביעה אישית על כל הנזקים שנגרמו למכבי נתניה בעקבות חשיפת ישבנו.
בכל בית משפט מתחשבים בעברו של הנאשם ובנסיבות המקרה , אני חוזר שוב הבחור טעה ושגע עשה מעשה מטופש אבל אני לא חושב להאשים אותו בכל החולי של אוהדי מכבי נתניה להפך אני חוזר ואומר הלוואי עוד 100 כמוהו.
דרך אגב אייל אתה יודע מי הבחור? ומה הוא עושה בשביל הקבוצה?

(23-Jan-2014 13:01)אייל ס כתב: [ -> ]
(23-Jan-2014 12:52)amir כתב: [ -> ]אייל תרשי לי רק להעיר ושלא יבינו שאני בעד מה שהבחור עשה (להפך) שהלוואי ולמכבי נתניה היו עוד 100 אוהדים כמוהו וגם אתה יודע את זה מה שהוא עושה בשביל הקבוצה מעט מאוד עושים.

זהו שלא,באלף רבתי!!!
אבן שאידיוט אחד זורק לבאר אלף חכמים לא יצליחו להוציא(ולי אין זכויות יוצרים על המשפט).
והסלחנות שלכם והאמירה שלך,תיקח אותנו למקום שבחלומות השחורים ביותר שלנו,לא חלמנו להגיע.
אני לעולם לא יוכל להיות חלק מקבוצת ניהול שקשורה לתחום הכדורגל,לו הייתי שם,הייתי פועל שהבחור יורחק מהמגרשים לתקופה ארוכה+תביעה אישית על כל הנזקים שנגרמו למכבי נתניה בעקבות חשיפת ישבנו.

לא מכיר את האיש ופועלו.
חשיפת העכוז אכן "תמונה קשה" אבל אנשים עושים לפעמים טעויות טפשיות ללא כוונה (זה לא שהוא הדביר בית עם ילדים באנתרקס)
אני לא אעשה לא פה אאוטינג אני כן אומר שהוא היה שוער כדורגל והפסיק לשחק בשביל שרות צבאי.

עמודים: 1 2 3 4 5
Reference URL's