מכבי נתניה

גירסה מלאה: שידור למשחק.
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
יש שידור למשחק?
אם כן אפשר קישור?
תודה מראש לעוזרים Smile
עדיף לא לראות, בלי ערן לוי אין כדורגל ואין סיכוי לנצח, נקווה לתיקו

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
(17-Jan-2014 16:52)Haziz23 כתב: [ -> ]עדיף לא לראות, בלי ערן לוי אין כדורגל ואין סיכוי לנצח, נקווה לתיקו

ואכן תיקו זה מה שקרה.
לאחר המחזור הקרוב, במצב הכי גרוע נהיה 7 נק' ממקום שני ו - 12 ממקום שלישי.
מפגש מספר 12 העונה שהקבוצה מסיימת עם שער בודד או פחות מזה...

אם מישהו באמת מאמין שככה יהיה אפשר לעלות ליגה כאשר נגיע לזמן הפלייאוף - הוא אידיוט מוחלט.
(17-Jan-2014 23:48)לואיס ראזאק כתב: [ -> ]מפגש מספר 12 העונה שהקבוצה מסיימת עם שער בודד או פחות מזה...

אם מישהו באמת מאמין שככה יהיה אפשר לעלות ליגה כאשר נגיע לזמן הפלייאוף - הוא אידיוט מוחלט.

הקבוצה תעלה ליגה בריבוע ואני לא אידיוט!
גם מכבי ת"א עם שני הפסדי ליגה (בדיוק כמו נתניה) ופער הרבה יותר קטן בצמרת ואף אחד לא מאמין שהיא לא תיקח אליפות.
(18-Jan-2014 0:07)פיליפצוק כתב: [ -> ]
(17-Jan-2014 23:48)לואיס ראזאק כתב: [ -> ]מפגש מספר 12 העונה שהקבוצה מסיימת עם שער בודד או פחות מזה...

גם מכבי ת"א עם שני הפסדי ליגה (בדיוק כמו נתניה) ופער הרבה יותר קטן בצמרת ואף אחד לא מאמין שהיא לא תיקח אליפות.

לא אומר שעולים או לא עולים, מה שאני כן אומר הוא שבפלייאוף יהיה יותר מסובך להצליח להוציא בשיניים נקודות עם שער מסכן אחד.
(18-Jan-2014 2:50)לואיס ראזאק כתב: [ -> ]
(18-Jan-2014 0:07)פיליפצוק כתב: [ -> ]

לא אומר שעולים או לא עולים, מה שאני כן אומר הוא שבפלייאוף יהיה יותר מסובך להצליח להוציא בשיניים נקודות עם שער מסכן אחד.

הפלייאוף לטעמי יהיה מלחמת עולם על המקום השני כאשר נתניה תהיה פקטור מרכזי בשאלה מי היא תהיה.
הכל יקום ויפול על ערן לוי. אם הוא פצוע/ מוצהב מצבנו יהיה קשה

(18-Jan-2014 13:56)Haziz23 כתב: [ -> ]הכל יקום ויפול על ערן לוי. אם הוא פצוע/ מוצהב מצבנו יהיה קשה

ולכן אני טוען שאנחנו חייבים חיזוק . אי אפשר שהכל יפול על שחקן אחד.
עבדול ראזאק שחקן חופשי...
עמודים: 1 2 3
Reference URL's