מכבי נתניה

גירסה מלאה: רק הפסד שני העונה - מרגיז ומשבית שמחה ובכל זאת ..
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
נכון , הפער רק הצטמצם מ-12 ל-9 ובינתיים מקום שלישי עוד מעבר ל 12 .
ונכון שזה הכדורגל- אכזרי מיסודו ואין מה להשוות להתרחשויות והפסדים כמו
בעונה שעברה - עד כדי ירידת ליגה !... ומעבר לכך,זה (אמור) להיות "רק " ספורט
ולא נושאים העוסקים בחיים ומוות חלילה ובכל זאת :
כמו תסריט ידוע מראש , בעיקר אחרי עוד החמצה והמשקוף של ערן לוי, ( כבר היו דברים מעולם..) , הגיעה ההרחקה שלו ואז כבר הבנתי אתמול שבטוב לא נצא מהמשחק , כפי שאכן קרה וכמובן בדקות הסיום ... ( נכון גם נתניה זכתה השנה לא אחת לניצחונות מתוקים לפני השריקה ולאו דווקא במשחקים משובחים... ) .
מה שמתסכל , זה שוב החלטות שיפוט - התברר לי בעיקר אחרי הצפייה בשידור חוזר - מחצית ראשונה במיוחד : נבדל של שריקי שלא היה, אפשרות לפנדל שלא זכתה להתייחסות כמו כמה עברות של צהוב + לפ"ת: בלי התייחסות כולל גם ההרחקה - די גבולית "ניתן היה להסתפק בצהוב " ( "אלון מזרחי ,- למשל ) , גם אם ערן לוי לא תמיד צודק ולא כל כך חכם ... ( במקום לנסות להתמקד בכישורים שלו - מסתבך בשטויות ) .
אז הפעם זה ברגר ( גם שנה שעברה הקפיד לקפח...) ומול הפועל ר"ג זכינו במופע אימים ..
וזה משתלב עם הקומבינה הברוטלית בנצרת וההשלכות שלה.... האם אין פה ושם עוד קומבינות לכאורה כמו הימורים...? לא נחמד .ובכל זאת האהבה, האמונה והיכולת- תנצח !.
מה שבאמת עודד!! אותי אתמול , ההודעה של אוהד לויטה . מסתבר שלפני היותו אחלה שוער , הבחור ממש בן -אדם ! "מענטש" , בהמשך לתשבחות שכבר קיבל בפורום.
לסיכום , אני מקווה שההפסד אתמול - מכסימום בגדר שפשוף קטן בכנף...
ולקראת יום ששי הבא נחזור ל ז ק ו ף קומה שכן יש ויש על מה !!! .
הערה לסיום : בשנות ה -70 , 80 , היה לי הכיף ועונג לאהוד את היהלומים הנוצצים ,כמעט כל שבת , כולל כדורגל אטרקטיבי ו הישגים .גם כמות הקהל בקופסא עם יציעי העץ לא ירדה מ 7000 -8000 אבל: איכות העידוד , הגיוון , התפאורה : כל אלו לא מתקרבים ל "תוצרת " של השנה האחרונה בעיקר ,אחרי המעבר ליהלום ועל כך ראוי להלל ול ש ב ח ,גם אם יש פה ושם קללות ו"ברכות" ל הפועל...
( היה תמיד ולא נראה שניתן להעלים לגמרי - ההתרחשויות בחברה ככלל,לבטח לא עדינות יותר ) .
התכתובת התארכה לה מעט מעבר למתוכנן אבל העיקר לסיכום הוא :
כאמור, " ברגעים הכי קשים "... ואני מקווה ומאמין ש" מתקרבת העת - כשעוד נשוב "... קודם כל , לקראת המטרה הקרובה : משחק העליה :מעל 12000 בצהוב שחור . כל מילה נוספת הרי מיותרת .
שבוע טוב ומוצלח לאוהדי נתניה .
ואני מסכים עם כל מה שאמרת כי גם אני הייתי שם ביציעי העץ וגם אני הבנתי אחרי כל ההחמצות האלה שיש מצב שנאכל אותה.. הפחד היחידי שלי הוא שנתחיל כדור שלג מכאן בגלל ההעדרות של ערן לוי והפציעה של קובי חסן. אני טוען שהעלייה רחוקה רחוקה מאוד. הדבר היחידי שאני יכול לקוות לו שיוסי מזרחי ימצא את השילוב הנכון לשני המשחקים הבאים כי לצערי בלי ערן לוי אנחנו קבוצה אפורה מאוד. ועוד משפט - אני מבין שהשוק חלש, קשה למצוא מציאות וכל מי ששווה משהו לא רוצה לשחק בלאומית. בכל זאת - קשר נוסף הוא צורך הכרחי.
(11-Jan-2014 21:54)טל.מ כתב: [ -> ]ואני מסכים עם כל מה שאמרת כי גם אני הייתי שם ביציעי העץ וגם אני הבנתי אחרי כל ההחמצות האלה שיש מצב שנאכל אותה.. הפחד היחידי שלי הוא שנתחיל כדור שלג מכאן בגלל ההעדרות של ערן לוי והפציעה של קובי חסן. אני טוען שהעלייה רחוקה רחוקה מאוד. הדבר היחידי שאני יכול לקוות לו שיוסי מזרחי ימצא את השילוב הנכון לשני המשחקים הבאים כי לצערי בלי ערן לוי אנחנו קבוצה אפורה מאוד. ועוד משפט - אני מבין שהשוק חלש, קשה למצוא מציאות וכל מי ששווה משהו לא רוצה לשחק בלאומית. בכל זאת - קשר נוסף הוא צורך הכרחי.

קובי חסן החלים מהפציעה

הוא לא היה ב סגל בשל מחלת השפעת
(11-Jan-2014 21:54)טל.מ כתב: [ -> ]ואני מסכים עם כל מה שאמרת כי גם אני הייתי שם ביציעי העץ וגם אני הבנתי אחרי כל ההחמצות האלה שיש מצב שנאכל אותה.. הפחד היחידי שלי הוא שנתחיל כדור שלג מכאן בגלל ההעדרות של ערן לוי והפציעה של קובי חסן. אני טוען שהעלייה רחוקה רחוקה מאוד. הדבר היחידי שאני יכול לקוות לו שיוסי מזרחי ימצא את השילוב הנכון לשני המשחקים הבאים כי לצערי בלי ערן לוי אנחנו קבוצה אפורה מאוד. ועוד משפט - אני מבין שהשוק חלש, קשה למצוא מציאות וכל מי ששווה משהו לא רוצה לשחק בלאומית. בכל זאת - קשר נוסף הוא צורך הכרחי.

אכן התגלגל לי בראש - אפשרות של משברון , כולל העונש ? הצפוי מחר...אבל :
אחרי הודעתו של אוהד לויטה אתמול וכמו גם האפשרות שקובי חסן כן עשוי לחזור
והתפתחות שכבר היתה לא אחת מעבר לכדורגל: אפשרות שמעז - ההעדרות
של ערן לוי , יצא מתוק : קובי , שליו או ... יקחו מנהיגות ויתעלו לעבר יכולת
משובחת שלא באה כל כך לידי ביטוי במהלך העונה לצד ערן ואני מדבר על
תהליך טבעי חיובי ושאינו כנגד אף אחד .
יחד עם זאת אולי ההרחקה וחוסר ההתגברות ( חלילה...) של הקבוצה על המצב , תוביל גם להחלטה , שנחוץ להשקיע בעוד קשר מוביל ועדיף כבר העונה.
לסיום : השחקן ה 12 - קהל שברובו ראוי להרבה מחמאות , מהוה גם בסיס איתן לאופטימיות .

(11-Jan-2014 22:13)זיו פלם כתב: [ -> ]

קובי חסן החלים מהפציעה

הוא לא היה ב סגל בשל מחלת השפעת
כן ירבו ..בשורות טובות . חן חן

לואיס מריןןןןן

היה 2500 אוהדי נתניה לא גד?
היה יותר אבל לא היו 5000 לנתניה.
נעלמו לנו המון אוהדים ובטח עכשיו.
אין לנו מה להתווכח ללא נתון רשמי
בדקה ה 10 בערך חבר שלי שהיה חבלן במשחק אמר לי שכרגע יש 4500צופים באצטדיון
(12-Jan-2014 0:51)אני gad כתב: [ -> ]היה יותר אבל לא היו 5000 לנתניה.
נעלמו לנו המון אוהדים ובטח עכשיו.

לא ממש הבנתי איך מתקשרת כמות האוהדים לנושא ?
כל האיצטדיון 14400
לא היה אתמול שליש איצטדיון מלא, ככה שלא היו 5000 איש. לפ״ת היו כ500 (הערכה שלי) ככה של נתניה היו פחות מ4000 במשחק עונה בשיא ההצלחה, בשעה סבירה במזג אויר טוב

לואיס מריןןןןן

נתחיל מזה שהאצטדיון מכיל 13800 ואני מוכן להתערב איתך שהיו באצטדיון לפחות 5500 צופים רק שמישהו יביא את הנתון הרשמי
עמודים: 1 2
Reference URL's